Zmizeni studijnich bodu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lukysek, 9/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lukysek

    Lukysek User

    nemuže to byt nejak zpusobeny že jsem si koupil Premium je to blbost asi ale začalo když jsem si to koupil nikdy mi to neudelalo
    [​IMG] 43552729
     
  2. Korben

    Korben User

    Skús si zmeniť na účte email, z iným heslom, potom si zmeň heslo aj na účte.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Lukysek

    Lukysek User

    všechno jsem udelal aj na emailu mam zmeneni teda mohl bych aspon dostat ten seprom abych si to mohl dodelatt zpet protže za todle opravdu nemužu kdybch si to udelal sam tak jsem nepíšu
    [​IMG] 43552729
     
  4. Korben

    Korben User

    Ako som ti už písal, musíš si sám znova všetko nahrať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Lukysek

    Lukysek User

    tak ja nevím mam problem v tom že me to porad odhlasuje samo se mi restartovalo body života nikdo nemuže vedet muj ucet nikdo ani stím nepomužete furt me to odhlasuje to mi neprijde moc fer asi kdybych si to udelal sam tak jsem nepíšu ano pisu to hodnekrat ja vím nemužem se treba domluvit treba teamspeak takle je to na prd bych chtel dostat aspon ten seprom abych si to mohl dodelat zpet
     
  6. Korben

    Korben User

    Seprom ti nikto už nevráti. Inak nemáš náhodou prepojený herný účet cez FB?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Lukysek

    Lukysek User

    nemam nic hm tak nic no tak dekuji za pomoc
     
  8. Korben

    Korben User

    Lukysek, Ak sa ti niekto dostane na herný účet, tak musíš mať problém v zabezpečení a jedine ty musíš urobiť všetko preto, aby si si účet dobre zabezpečil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Lukysek

    Lukysek User

    takjo zase dalsi problem nastal sami se mi resetuj body sami se mi utracej uridim mel jsem 33tisic uridia prijdu na hru mam 287 jak todle je možn za to taky mužu sam prosím vas udelj te stou hrou neco tohle už je po druhy ž me to pekne štve takže mi mužete laskave vratit to uridum koukal jsem na nejaky bilance tak je to dany že jsem to daval na galakticke brany nemam zoho absoulne nic tak jak mi to ted vyvsvetlite jestli me zase pošlete nekam todle prece neni normalny
    [​IMG] 43552729
     
  10. Lukysek zkontroluj si jestli ti na účet nechodí mladší sestra, brácha...
    Ono se nic neresetuje jen tak...a neutrací uridium..

    Nebo si třeba něco koupil v aukci, v obchodě a utratil uridium...

    A SB se smai neresetují ... to musíš zmáčknout co já vím...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Korben

    Korben User

    Samé sa ti nič nestráca. Pozri sa do bilancie. Ten kto si musí zabezpečiť účet, si ty sám. Ak nikto nevie heslo, tak sa ti tam nikto nedostane.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Lukysek

    Lukysek User

    ALE ja vam prisaham že jsem šel zpat vypl jsem pocitač mel jsem 33 tisic uridia najednou mam na hre 285 v bilanci je že jsem za to kupoval do galatickych branch asi kdbych si to udelal sam tak si myslite že píšu sem ja píšu proto me to sere už po 2 se todel stalo na ten učet nikdo udaje nemam bydlím s pritelkyni nikoho tu nemame žadnych s kamosu todel nehraje tak opravdu jse divim že se todle deje
    [​IMG] 43552729
     
  13. mohl si kliknout na nějaký odkaz třeba...a někdo získal přihlašovací údaje

    nebo třeba se zeptej přítelkyně...

    Samo se nic nědeje...a uridium jen tak nemůže zmizet...a ani se resetovat SB..

    není možné fakt...

    jak psal Korben jak neví nikdo heslo..není to možné... vůbec
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Korben

    Korben User

    Heslo na DO vždy vypisuješ ručne, alebo ho máš uložené v prehliadači? Ak uložené, tak ho zmeň a do prehliadača neukladaj.
    Kedy si večer vypol hru?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Lukysek

    Lukysek User

    Takjo zase se mi opetne resetovali sami studijni body už me to fakt pekne štve jestli stim neco neudelate tak už koncím nadale s hrou abych si dodelal studijni body zase se samo resetovali to sami i s uridiem opravdu me to nebavy jestli mi nepomužete už nadale s touhle hrou končím todle neni preci normalni ja jsem si to do ***** sam neudelal to bych jsem asi nepsal tak mi laskave muřžete pomoct jestli mi nekdo leze na ten učet nebo co se to deje todle to

    a heslo si vždy vypisuju sam ani ho na prohližeci nemam uložene nidko o tom učte neví neni možny aby se nekdo dostal do toho učtu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/1/19
  16. Korben

    Korben User

    Od kedy, do kedy si včera hral?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Lukysek

    Lukysek User

    koncim jsem 23:18 a hned 23:19 se mi hned co jsem vypl hru resetovali schpnosti hele todle už neni fakt v pořadku ja si to nedelam neni to treba tím že jsem si koupil premium neni to nejak nastaveny nebo neco začalo když jsem si koupil premium se restovavali sami body už je to po druhy ty prvni body jsem mel už dodelany a zas dnes se prihlasím a opet to samí tak už mi prosím pomozte do te hry jsem nacpal dost penez a nehci prestat timto zpusobem hrat hru

    [​IMG] 43552729

    jo a nejak od rana jsem hral jsem to mel zaply nejak celej den

    odpovite mi jeste vubec
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/19
  18. Korben

    Korben User

    Zatiaľ ti odpoviem len to, že body sa ti samé neresetovali, čo vidíš aj v bilancii.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Lukýsku
    Doporučil bych ti na jiném pc změnit heslo na e-mailu, potom změnit heslo na účtu a pokud se ti opět dostane zase někdo na účet, tak bych přeinstaloval pc(windows nebo jiný operační systém?) a vyměnil hard disk. Pokud jsi nikam neklikal, kam nemáš, nikomu jsi neřekl heslo nebo údaje, nebo nemáš sourozence a nepřihlašiješ se někde jinde, není možné, aby tě někdo heknul jenom kvůli účtu na DO.
    Ještě je tu jedna možnost, ale nechci tady nikoho obviňovat.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Korben asi ví, odkud vítr fouká a v čem je zakopaný pes?
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  20. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Ešte presne neviem odkiaľ fúka vietor, ale snažím sa to zistiť. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.