Zmizla mi formácia netopier

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 21/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes pozerám vo formáciach a mi prišlo že ich mám nejako málo, zmizla mi formácia netopier, niesom blbý že by som si ju predal, je to zas nejaký bug alebo čo to je? Ak je chyba na strane bp , poprosil by som o jej navrátenie.
    [​IMG]75476535
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Urobilo to ešte niekomu koho poznáš, že má túto formáciu?
     
  3. No už dlhšie mi napíše ku chatu že spojenie bolo prerušené takže som bez neho,takže s nikým nekomunikujem, neviem o tom, plus den dozadu komunikujem s podporou tak som tam dnes pri tom ako mi neuznalo misiu napísal aj problém s tým že mi zmizla formacia, btw anglická podpora.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    =Streuner=. nevidím dôvod to potom riešiť ešte aj na fóre keď to riešiš s podporou a k tomu anglickou, určite to vyriešia oni teda.

    Ohľadom chatu si musíš poslať na podporu svoju IP adresu a pozru sa ti na to.
     
  5. Chat mi opravili ale na formáciu bat potrebovali nový ticket. tak som im teda poslal nový no zatial nedošla odpoveď....dúfam že neprídem len tak o 125 000covú formáciu...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.