Zmiznutie LF4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♦WĀNŦΣD♦, 7/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdar,
    išiel som si prehodiť výbavu a tak som v lodi v ktorej som mal výbavu klasicky klikol na obidvoch konf.- zmazať aktuálnu konfiguráciu, keď som začal prehadzovať výbavu do druhej lode všimol som si že mi jedna LF4 zmizla. Ešte nikdy mi nič z výbavy predtým pri prehadzovaní nezmizlo.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nezakladaj 2x tú samú tému. stačí raz.
     
  3. Keď som to založil prvý krát vyhodilo mi nejaký error, tak sa ospravedlňujem myslel som, že tému nevytvorilo :)
     
  4. Taky se mi to občas stane, že vyhodím všecko z jedné lodě, chci hodit do druhé a něco zmizne. Vždycky mi ale pomohlo, že jsem klikl znova na tu loď, ze které sem to vyhodil, pak překlikl na tu co sem chtěl a vybavení bylo najednou zpátky.
     
  5. Nepomohlo
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rád bych poradil, vše přehazuj ručně. žádné Přesouvání systémů.
    Pak se Ti nic nemůže stát, že o něco náhodným nedopatřením příjdeš.
    Osobně, sem to ani jednou nepoužil a o své LF4 sem ani jednou nepřijel.
    Vždy sem byl zvyklý vše přehazovat ručně a u toho zůstanu.

    Myslím že je to chybou hangáru. Z původných dizajnů urobili samostatné lodě.
    A výsledkem toho může být nedokonalý systém Přesouvání výbavy, a občas
    se někomu něco pokazí, nebo stratí. Už sem na to jednou upozorňoval.

    Ide o to že takéto presúvanie systému je nedokonalé a osobne, mu neverím.

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/hangar-zruseni-presouvani-systemu.106573/#post-883500


    Na tento Tvůj problém také naráží, a mnohem lépe o tom tady popisují.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
  7. No odteraz to asi takto budem robiť aj ja, ale stalo sa a teraz by som to potreboval nejak vyriešiť. Je to predsa normálne tlačítko, ktoré by malo byť len na to aby ti veci hodilo do inventára nikde nieje pri tom v zátvorke napísané ale pozor môže Vám zmiznúť výbava. Už aj toto sa mi zdá zdlhavé prehadzovanie výbavy, a čudujem sa, že v hre ešte nepridali niečo ako možnosť uloženia konfigurácií v jednotlivých lodiach, ale to už je mimo témy.
     
  8. podivej se poradne nekde tam je zasita:)
     
  9. Žiaľ pozerám sa poriadne už 10ty krát a nič.
     
  10. svi1

    svi1 User

    A v inventáři jsi se díval? Tam Ti počet kusů taky nesedí?
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    ♦WĀNŦΣD♦ zkoušel jsi odstranit přes ozubené kolečko výbavu ze všech lodí ?
     
  12. Sentiero, to nie je nutné stačí sa mi pozrieť do inventára a vidím že tam chýba :) Keby bola niekde v inej lodi tak by ju v inventári ukázalo. Vážne v tejto hre niesom začiatočník,a všetko čo Vás asi napadne som skúsil a myslím že s týmto mi ako hráči žiaľ pomôcť asi nemôžte ale cením si vaše rady, ta Lf 4 tam skutočne nie je.
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  14. [​IMG]52690312
    39, mám aj foto keby niečo. Mal som tušenie že raz sa mi niečo také stane. Teraz som rád že som si spravil fotky svojho účtu no neveril som že fakt mi na niečo budú :D
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ♦WĀNŦΣD♦ tak zkus napsat na podporu, a dolož tam i screeny kde je jasně vidět celkový počet lf4.
     
  16. Napísal som tam, ale ešte sa chcem opýtať či zvyknú byť pri takých veciach problémy resp. dlhé vybavovanie s podporou ?
     
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    To je na každom prípade iné, my do toho nevidíme, aj na podpore majú voľno a nie sú u toho stále, budeš si musieť počkať na odpoveď a vyriešiť to následne s podporou

    Máš ešte nejaké otázky s ktorými ti pomôžeme?
     
  18. Nie, snáď sa to vyrieši vďaka za pomoc môžte lock :)
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    ♦WĀNŦΣD♦ No podpora ti moze skotrolovat ucet, to my nevieme. Takze urcite ti pomozu.

    Hrac odoslany na podporu hry, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.