zneužívání admin kontrol panels

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leaderOfcz2, 12/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Moje otázka je jednoduchá,jak je vůbec možné,že může normální hráč s normální lodí používat admin kontrol panel a udělat si přes něj např: 3mega štítů na golíka a jít s tím dokonce do bitvy o jackpot viz video: youtube.com/watch?v=ebMIY6vMNd0.
    Rád bych znal názor někoho od moderátorů,jestli je skutečně tak jednoduché se k tomuto softvéru dostat a jak se dá zneužití zabránit...
     
  2. Korben

    Korben User

    Nieje možné aby sa obyčajný hráč k tomu dostal. V tomto prípade mohlo prísť k zneužitiu len tak že bol nejaký administrátor nepozorný.
    Nikto to nemôže len tak zneužiť. V tomto panely je každá operácia zaznamenaná.
     
  3. Jak to myslíš administrátor nepozorný? Já věřím tomu,že někdo toho využívá doted a to bud že má kamaráda moderátora a nebo,že je to např bývalý moderátor a nebo moderátor samotný,jak tomu mohlo být i na tomto videu.
     
  4. Korben

    Korben User

    Veriť môžeš čomu chceš , ale ak by prišlo k zneužitiu , tak je panel okamžite blokovaný a moderátor k tomu nemá prístup.
    Ak by sa panel dostal do nesprávnych rúk tak sa na to rýchlo príde. Ani administrátor tento panel nemôže použiť na vlastnú potrebu. Každý administrátor má svoj panel a k nemu len svoj prístup, a nikto si tento panel nemôže len tak privlastniť.
     
  5. Logan

    Logan User

    leaderOfcz2 ziaden moderator nema nieco take k dispozicii to mi mozes verit ;)
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Jakožto bývalý BA ti mohu s jistotou říci, že po ukončení spolupráce mi byly odebrány práva i přístupy na veškeré moderátorské nástroje. Zde ani nevíš oč přesně se jednalo. Nevěř všemu co vidíš na YT, spousta lidí se pod pláštěm anonymity chlubí a dokáže i lhát.
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Řekl bych, že hráč na videu má všechno na full a v lodi nemá téměř žádný pohon a má tam štíty. Rychlost jakou létá by tomu odpovídala.
     
  8. Jasně ale ani na citadela s ulta full štítama (40) a 50% boostrem nevytáhneš víc jak 1,7M natož víc jak 2,5M a na golině
     
  9. Spartakusi ale kdyby jsi kompletně celou loď narval štítama , přidal boostery + doubleboostery , hodil seprom , nějaký ty studijní body , měl upgrady , tak je to nemožný na takovejhle počet vytáhnout
     
  10. Korben

    Korben User

    V tejto téme sa nediskutuje o videu, ale o možnosti zneužitia admin panelu a to bolo už zodpovedané.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.