znova to pišem ale prepačte aukcia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oscarko123, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oscarko123

    oscarko123 User

    Nechapem tomu prosím ťa včera večer v nedelu ked že si mi napisal že mam kukať šas(aukciu) to osm robil a na tyzdennej mi ukazovalo že konči o 24 minut , prepol som stranku a už tam bolo 6 dni 23 hodiny a dake minuty prosím vysvelti mi to ja tomu nechapem a nedavaj LOck.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Pokud máš problém se čtením, nikdo ti nepomůže a nic se nedozvíš. Jednou jsi již odkaz dostal od moderátora, teď ti ho dám já:

     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Menil sa čas konca, jednoducho je jedno čo ukazovalo pred a čo ukazovalo po kliknutí, teraz to už ukazuje správne a aukcia nekončí o celých hodinách či dňoch, treba sa riadiť časom čo tam je.

    Viac polopate to napísať neviem.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. oscarko123

    oscarko123 User

    Tam je toho vela ja viem omg čitať mne len ide oto dobre tak takto : viem že hodinova konči o 25 minut neskvor a fungujeto ,ale včera tyzdenna ta mala tiež skončit o 25 neskvor ale ukončila sa normalne tak mi to prosímťa vysvetli bez odkazu je to na G7.
    --------
    takže teraz ste to opravili už to je dobre ? už to nebude fungovať tak ako včera už mám teda na 100% veriť času ? v (akucii) ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/11/14
  5. Zafod

    Zafod User

    oscarko123 přečíst 20 postů je hodně?

    Ano máš věřit času v aukci, co ti brání to odzkoušet na nějakém laciném předmětu?
     
  6. oscarko123

    oscarko123 User

    No asi tak dnes idem nato skusim elitnu spirit takže o 0:25 konči na G7 denna aukcia.
    Ďakujem že ste to upravili a vysvetlili to mňe a budem veriť len času v aukcii a na tyzdennej je konečne 0:00 konči parada :)
    ------
    OK
     
    Naposledy upraveno: 10/11/14
  7. Leon

    Leon Guest

  8. oscarko123, za prvé: nepiš více postů pod sebe, používej tlačítko upravit. Za druhé: v každém tématu se řeší pouze daná věc, žádné nové otázky, odbočování od tématu.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané, v prípade otázok máme tému na kt. som odkazoval už v predošlej téme, prípadne Zafod na danú tému odkázal v druhom poste.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.