Zobrazenie mena a hesla po registrácii

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hyperion_1664, 29/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, potrebujem pomoc, zobrazí sa po registrácii na emaily prihlasovacie meno a heslo? Ďakujem za odpoveď.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Hyperion_1664 ne, nezobrazi, pouze aktivacni link. Jinak by mne docela zajimalo k cemu to potrebujes vedet..
     
  3. citát zmazaný


    Marvin, niekto sa mi dostal na email a že či má cenu vôbec dalej hrat, dostane sa mi nejak na DarkOrbit?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/8/14
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Předchozí přízpěvky se necitují, je jasné na co reaguješ. Doporučuji si změnit heslo na e-mailu a poté heslo ve hře.
     
  5. Spartakus ale ja nemám heslo na ten mail :c
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Hyperion_1664 heslo od tveho emailu bylo tim nekym zmeneno, takze se ted k nemu nemuzes prihlasit?
     
  7. Gelda

    Gelda User

    Mě tohle celé příjde nějaké podivné :D Hold rozdávat hesla se nevyplácí... On se tam ten " někdo " asi totiž nedostal jen tak úplnou náhodou :)
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor už se neozval, dovolím si proto uzavřít.¨
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.