ZOgHAN

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem ZOHAN, 17/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. ZOHAN

  ZOHAN User

  Čaute ''závisláci'' této hry.
  Jsem zde nazýván zadubencom, ufrflanou babou na tržišti, pařezem či lachtanem i hnidopichem, ("omezeným puntičkářem") spamerem a snad i trollem?

  Kdo mě zná, tak ví, že nemám rád neupřímnost, faleš či přetvářku a chronický odpor k plnění povinností. Tímto malým medailonkem chci jen dosáhnout toho, aby se na toto forum vrátila pohoda a hráči se sem rádi vraceli pro rady či informace a snad i odbornou pomoc od kompetentních osob.

  Vadí mi zde v poslední době jedna věc, že dva nejmenovaní hráči si tady na foru honí ego neustálým spamováním jakýchkoliv vláken, navzájem si odpovídají příspěvky,které jsou plné nářků, nepravd, polopravd, neověřených informací, neřku-li lží a nepodložených obvinění.

  Vrcholem je, že si tyto nesmysly navzájem oceňují i s použitím vlastních multiúčtů.
  Chtělo by to změnit jednu ikonku a mít tam 2 možnosti? Možná i 3?
  ocenit, neocenit anebo udělit body za spam, aby se ukázalo, kdo je hloupý, jako ikona fóra....

  Děkuji za pozornost.
  Z.
  Edit 1_
  Jsme rádi že dodržujete pravidla přispívání do této sekce.
  Přejeme Vám příjemnou zábavu na našem fóru.


  ---
  Schválene, Korben BA  Dodatok by Kubino SFM

  Nakoľko sa ukázalo, že hráči majú vo zvyku znehodnocovať prezentáciu svojho hráča spamom, dovoľujem si upozorniť, že v témach o prezentácii sa dovoľuje prispievať len autorovi témy. Príspevky hráčov budú moderátormi zmazané a v prípade opakovaného spamu či porušenie pravidiel aj ohodnotené. Autor na reakcie hráčov reagovať nebude čím sa mu zachová otvorenie vlákna pre prípadné úpravy či aktualizácie - avšak pomocou upravenia, nie multipostom. Ak sa autor bude podieľať na diskusii či spame téma sa uzamkne čím sa zamedzí úprava informácii. Ďakujem za pochopene.
   
  Naposledy upraveno: 25/9/19
 2. -baghira2-

  -baghira2- User

  Nic ve zlém, ale ať si hráči na základě Tvého textu, sami o Tebe udělají obrázek, kdo je z nás obou: skutečně hloupý.
  Dnes si dokázal iba jedinou věc: zhodit před všemi tady na fóru, akurát sám sebe. K tomu, Ti vážně Gratuluji. :rolleyes::rolleyes:

  Když si tak moudrý jako o sobě tvrdíš, proč pak si to nenapsal podle těchto pravidel: Pravidla přispívání v sekci "Kdo je kdo - hráči" ?

  Píše se tam:
  Urážky, příspěvky s vulgárním, rasovým, či politickým podtextem nebudou tolerovány!
  Žádné spamy
  . Pokud bude téma i přes upozornění moderátora nadále spamováno bude bez další diskuze okamžitě uzavřeno!
  Pravidla chování na našem fóru platí vždy!
  Autor na reakcie hráčov reagovať nebude čím sa mu zachová otvorenie vlákna pre prípadné úpravy či aktualizácie - avšak pomocou upravenia, nie multipostom.
  Ak sa autor bude podieľať na diskusii či spame, téma sa uzamkne čím sa zamedzí úprave informácii.

  Jenom pro Tvou informaci, či si to vůbec četl? Také se zeptám, proč si místo vlastního spamu, mnohem lépe neprezentoval sám sebe?

  P.S.: Tohle je velice hrubé porušení pravidel a zvláště sekce: Kdo je kdo - hráči Tohle si si měl uvědomit, než si to začal psát v afektu.
   
  Naposledy upraveno: 17/4/19
 3. Myslím, že zakladatel vlákna je prezentován dostatečně v TOP 10.(pokud souhlasí osoby)
  Urážky, příspěvky s vulgárním, rasovým, či politickým podtextem nebudou tolerovány! - Žádné porušení tohoto nařízení nevidím.

  Jinak myslím,že zakladatel příspěvku je přesný,výstižný a troufám si tvrdit pravdivý, co se týče fóra.
  A v afektu - to se mi nezdá :mad:
   
 4. -baghira2- souhlasím ve všem lépe to nešlo napsat.
  přesný text, přesná slova

  Díky díky.
   
 5. ZOHAN, tím trollem jsem Tě nazval já. Nebylo to proto, že bych proti Tobě něco měl ale proto, že provokovat s Vaším klanem umíte a asi Vás to i baví. Někdy si říkám, jestli nejste s Baghirou domluvení a nehrajete tu válku tady jen na oko proto, že se nudíte :D.

  Nechci Vás soudit ale na to, že jste oba dospělí se ukazujete celkem jinak. Tohle štěkání jeden na druhého nebude mít nikdy vítěze, vždy budete oba jen poražení v očích ostatních. Také mi lezou některé posty krkem a musím kroutit hlavou po dočtení, ale moudřejší ustoupí a bude ignorovat, hloupý se k tomu bude pořád vracet. Berte to jako radu k zamyšlení od mnohem mladšího cucáka ;).
   
 6. Kazachsky

  Kazachsky User

  Zohánku, když jsem s Tebou byl v BORNu,tak jsi mi takový nepřipadal,ale je lepší se ostatním popsat...Budou alespoň vznikat další a další perličky,které se budou dobře číst :)

  Co se týče Tvé myšlenky,tak dle mého úsudku, dnešní komunita je v takovém rozpoložení,že si někteří z nás velmi rádi dělají navzájem naschvály....Za každou cenu,ať to stojí,co to stojí a i za cenu,že nemají zameteno před svým prahem. Takové jednání si nedovedu představit u dospělého člověka; což vyplývá i fakt, že většina serveru je pod 18 let. A tohle přijde člověku opravdu odporné,když ještě zažil starou komunitu,kde naopak byla většina komunity 18+

  Řešení to bohužel nemá, jedině počkat,až to vyroste a dostane rozum. Nebo druhá varianta,počkat,až skončí podpora Flash Player a BP přijde s novým duchem hry a nebo nám rozdá kupony na start účtu na Farmeramě (jako to bylo u BSGO)

  Co třeba vidím a čtu na FB skupině,kdy se postují fotky zámerně,aby si někdo zvedl ego nebo někoho urazil (Nedej bože,když se objevila fotka mládeže z klanu WAR) ,tak je to docela smutný. Pro většinu lidí se ta hra stala doslova náhradou za reálný život ; jsem reálně nic,ale ve hře můžu být tím,kým chci...nejlépe legendou,že?

  Takže situace na foru je pouze jenom špička ledovce a jde to ruku v ruce s tím,co jsem psal výše.

  Hezké Velikonoce,Zohane :) Zdraví Zedník
   
 7. -baghira2-

  -baghira2- User

  ZOHAN
  I Tebe prajem: Všetko najlepšie k narodeninám. Veľa šťastia, zdravia, pracovných úspechov a pohodu v rodinnom kruhu.
  Aj keď Ti väčšinou vždy leziem na nervy. Narodeniny máš len raz do roka, tak si ich poriadne uži. Dnes máš odo mňa pokoj.
   
 8. Zohan hen to co si tam pisal to si presne psal len a len osebe to presne si ty nikto iny tak ze prajem ti aby si sa uzdravil ztej tvojej fobibi :D
   
 9. Otázka

  Otázka User

  Mohl by jsi mi říct proč jsi si založil účty markýza marika Šlechtična marika princezma marika marika na hrad atd jako lichotí mi To ale jak se to chováš umíš poradit hráčům ale furt něco o mě musíš mít proč nepoužiješ třeba svoji fantazii : )

  RavenDugga
   
 10. ZOHAN

  ZOHAN User

  Já jsem zakládal takové účty? Ale jdi, ty brepto....
  P.S. A když tě už tady mám, tak mi napiš třeba Tvůj názor na toto?
  [​IMG]
   
 11. Otázka

  Otázka User

  To ty disponuješ multiučtem to je to tvoje dílo ? : )
   
 12. Otázka

  Otázka User

  Pamatuj že tvořivost dokáže ničit a nebo tvořit co z toho jste dokázaly ty ad astra a vy co jste spolu na TS a na fórum píšete jako náhodný uživatel a dáváte jsi za Pravdu na okolní Divadlo
   
 13. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tak ty jedeš jiné bomby holka.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
 14. Otázka

  Otázka User

  Tak sorry ale ty jsi nikdy nic netvořil tady jenom jste bonzovaly na botky pochopte že je to součást plánu a systému která pomáhá udržet hru v provozu máte aspoň sestřel zadarmo do úkolů
   
 15. ZOHAN

  ZOHAN User

  A pointa? Žádný sestřel není ''zadarmo''. Premium stojí peníze a běží ve dne v noci.
   
 16. ZOHAN

  ZOHAN User

  Arya,?? prosím, pročisti mi vlákno od urážejících příspěvků a OT i nepodložených obvinění.:)
  (čísla příspěvků odstraněna po pročištění moderátorem)
  Děkuji.
   
  Naposledy upraveno: 23/11/19
 17. ZOHAN

  ZOHAN User

 18. ZOHAN

  ZOHAN User

  A dál? Pointa je kde?
  Aano porušuji pravidla , ale nikdo to tady netrestá?
  [​IMG]
   
 19. ZOHAN

  ZOHAN User

  Ty ani nevíš, co tady píšeš a vlastně ani nechápeš podstatu toho, co píšeš?
  Všichni? Spojily?
  Já nejsem proletář a ani nemám ADHD.
  To, co zde provádíš zase a opět už hraničí s lidskou hloupostí a nemohu zde napsat zcela přesně s čím ještě, neboť bych porušil pravidla.:)