Zostreľovanie vlastných

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hráči MMO.
    Dávajte si pozor na hráča §§§ShOcKbLaZe§§§. Je to šéf major, lvl 22 a keď si evidentne nemá do koho streliť, strelí si aj do vlastných.
    Robím si tak v noci Helloweenskú úlohu, zbieram suroviny (čo som ostatne už dlho nerobil) a evidentne som sa priplietol do zbierania tomuto. Alebo som ho možno predbehol s odpálením zamaskovaného Boss Mordona, ktorého som tesne predtým sejmul.
    Nech je ako chce, takýto hráči by mali byť okamžite sankciovaný.
    Profil hráča je tu : http://int14.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=5sAbO&profileCheck=Eis1J&lang=sk
    [​IMG]
    30.10.2014 - 01:23[​IMG]Bol si zničený užívateľom §§§ShOcKbLaZe§§§ (MMO).
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Obdrží za sestřel vlastního hráče (stejné firmy) mínus čest. Nicméně nevím o čem chceš diskutovat, o jednom sestřelu?

    Btw: když už píšeš něco takového, napiš aspoň server na kterém hraješ. Jelikož nikoho z jiných serverů tvá informace nebude vůbec zajímat.
     
  3. Jeden setřel? Hmm, nevím, jestli je to hra pro tebe. Osobně jsem řešil war od silného klanu, nevyprovokovaný a nespravedlivý, to jsem pak 10 dní nemohl ani vyletět, možná 50 sestřelů, ale jeden?
     
  4. Korben

    Korben User

    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω Taký hráči boli, sú, a aj budú. Potrestaný je stratou cti.
    Na fórum chodia hráči rôznych serverov. Tak že takéto upozornenia, by si mal riešiť na svojom servery.

    Zodpovedané,uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.