Zpráva pro adminy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SPolygon, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SPolygon

    SPolygon User

    Prosím, pokud nejste admin, nic sem nepište, ok?
    A teď k té zprávě. Určitě si mne nějací admini pamatují, hlavně díky enormnímu počtu nasbíraných trestných bodíků na starém fóru. Moje předchozí jméno bylo __NPC25__ a ještě předtím logik-laser-raketa. Asi 2 roky jsem nemohl zjistit e-mail k tomuto účtu, tak jsem si založil nový, se kterým hraji jen na Česku 1. Ale hlavní věc je jméno tady na fóru. Z nějakých důvodů mi hra sama dala jméno SPolygon1, a proto bych chtěl říct že toto jméno už více používat nebudu a budu na foru používat výhradně tento účet. Píšu to hlavně proto, aby si admini nemysleli že se jedná o krádež účtů nebo nicků atd...
     
  2. Korben

    Korben User

    Hlásiť nič nemusíš. Len ťa upozorním, že ak budeš prispievať aj z účtu SPolygon1, alebo -=[FE-Phoenix]=- prípadne ďalší účet tak môžeš dostať ban za multiúčty na fóre, to určite dobre vieš. Tak že dúfam že budeš dodržiavať pravidla.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.