Chyby Zprávy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem maxmicro, 6/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maxmicro

    maxmicro User

    Zdar už mě to docela dost štve !

    Za poslední týden sem neposlal Zprávu [ Mail ] nikomu jinému než někomu ze seznamu z přátel nebo klanovku a dneska před chvílí jsem potřeboval napsat hráči zprávu [ mimo klan a mimo seznam přátel ]A co se neděje ?! Už zase mi to neodešle zprávu a hodí zprávu, že na svůj lvl 17 jsem již odeslal maximální počet zpráv [ tj 17 ] a přičemž jsem se před 2 hodinama poprvé za dnešek nalogoval a za tu dobu jsem poslal klanovku s tím, že odcházím, tak proč do prčic nemohu posílat zprávy ? Co to je zase za bugy hry ? Není to poprvé a už mě to fakt silně štve, protože se s tím pořád nic neděje. Ono nestačí, že to BP museli omezit na tolik zpráv kolik máte level, ale ještě tam nechat chyby. -_-

    EDIT 1 : A nebudu hledat v tomto pro mě nepřehledném fóře kam to mám zařadit + hledat na snad už i tisícovce vláken zda už nekopíruji... To fakt ne.
     
  2. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Buď rád, že ti to občas funguje, na CZ3 maily nefungují vůbec.
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Maxmicro, chtělo by to chladnou hlavu. Přidali do hry Tréninkovou Arénu a mají s ní hodně práce. Chyby postupně opravují, čekat, čekat čekat. Krom toho můžeš používat Chatové místnosti, nebo sociální sítě. Zprávy v DO jsou jen doplňkem.
     
  4. maxmicro

    maxmicro User

    Chatové místnosti .. To by mě taky zajímalo proč jsou chat místnosti jako : firemní hcat a hledání klanů, přičemž když jsem tam napsal, tak ani po 3 H mi nikdo neodepsal ... Myslím, že to jsou naprosto zbytečné místnosti ... Co se týče Soc. sítích, tak jako myslíš, že mám každého hráče DO na FB či jiné síti ?
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Aha, to že ti nikdo neodepsal na chatu bude chyba BP? Komunikuj na globálním, tam bývá nejvíc uživatelů.

    Promazal jsi historii prohlížeče, než jsi začal posílat tu zprávu?

    K tvému editu: nepřehledné fórum dělají uživatelé jako ty, kteří prostě jen píšou a nejsou ochotni využívat tl. hledat. Ještě by jsi mohl vysvětlit co je zde nepřehledného, ať to všichni víme a třeba s tím moderátoři budou moci něco udělat. Pokud tak neučiníš, jen kalíš vodu... :)

    Kenny tak svět odplácí, za radu polenem... Děkuji se dnes nenosí. ;)
     
    Cruenta†Ultionem a Kenny tohle ocenili.
  6. Korben

    Korben User

    maxmicro Keď sa naučíš správať a vyjadrovať, tak potom sa tu môže niečo riešiť.
    V tomto prípade nemám chuť s tebou vôbec niečo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.