Zřejmá ztráta E-mailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlackStarek, 27/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
    • Zdravím mám problém, zřejmě mi někdo odcizil e-mail nemohu se na něj přihlásit a na ty pitomý odpovědi co jsou na seznamu nemohu odpovědět. Je to starý e-mail na kterým jsem zadával i random odpovědi. Chci se zeptat, můžete mi přehodit účet na jiný e-mail? Předložím klidně všechny potřebný údaje ohledně účtu. Tedy asi až na screeny z plateb na e-mailu ale mohu i sms platby + id atd. Děkuji, prosím.
     
  1. TRIXT

    TRIXT User

    BlackStarek: Bohužel ti s tímto nikdo u BP nemůže pomoci. Email je jedním z bezpečnostních prvků a není ho možno jen tak změnit. Zkoušel jsi naopak kontaktovat podporu seznamu? Možná by ti mohli pomoci.

    onas.seznam.cz/cz/technicka-podpora.html
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  2. Svoje ID účtu si uložte a svoj herný email udržiavajte aktívny pre bezpečnosť účtu a budúcu komunikáciu s podporou.

    Ale skús sa nejako dohodnúť s podporou emailu či náhodou sa nedá získať email s5.
    Tvoj účet ti nikto neprehodi na iný email z bezpečnostných dôvodov.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj

    ako už písal TRIXT s týmto ti nemáme ako pomôcť aspoň nie na fóre, určite skús najprv kontaktovať seznam podporu či sa to nejako nevyrieší.

    Treba brať svoj emailové adresy vážne aj keď herné. Ja osobne mám herný email, osobný a pracovný a všetky mám zabezpečené tak ak by sa niečo stalo vedel by som sa k nim dostať, fakt to netreba podceňovať a to nie len herné emaily ale všetky je to osobná vec, nikdy neviete kedy príde niečo dôležite
     
  4. Vyřešil jsem to s podporou seznamu, takže už to je v pořádku ale jinak děkuji za ochotu :)
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    BlackStarek: Vždy je lepší řešit problém tam kde vznikl, tedy jeho příčinu. Takto máš vše v pořádku a v budoucnosti tě již nic nepřekvaví. Pokud chceš přehodit účet na jiný email, teď již můžeš. Jen neměj dva účty DO na jednom emailu, to by mohl být někdy problém.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Hlavne sa o emailovy účet staraj a ulož a zabezpeč

    Vďaka a prajem príjemnú hru
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.