Zrušený e-mail

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mlokisback, 9/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mlokisback

    Mlokisback User

    Dobrý deň, stala sa mi taká vec, že mi zrušili e-mail pre dlhodobú neaktivitu a rád by som si preto zmenil e-mail. Bohužiaľ sa to nedá, lebo môj e-mail je zrušený. Čo mám teraz robiť?
     
  2. TheAngel

    TheAngel User

    no mne sa to tiez stalo :(( lebo som priblizne 2 roky nehraval dark orbit preto lebo som bol odcestovany za pracou a nebol cas tiez na emaili som sa dlho neprihlasoval amomentalne sa nemozem prihlasit pisal som na podporu a na podpore ma odfajcili :((( co mam teraz robit ??? som totalne zufaly lebo nechcem prist o ucet na ktorom sa makal dlhy cas... :((
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Jediné čo môžeš je kontaktovať poskytovateľa internetu a vyžiadať o obnovenie účtu, poprípade si založiť presne taký istý, nový účet.
     
  4. Mlokisback

    Mlokisback User

    A ako mi môže pomôcť poskytovateľ internetu?
     
  5. TheAngel

    TheAngel User

    kubino cize idem si zalozit taky isty novy ucet emailu ... ak sa to bude dat tak to bude Ok a ak nie ? tak co potom ? o_O ?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    No ono ak je skutočne zmazaný tak ti ho pôjde založiť a tiež to bude OK (v hre treba znovu nastaviť bulletin aj keď je už na "Áno" a poslať si zabudnuté heslo či skúsiť zmenu emailu) alebo ti to nepôjde založiť a to znamená, že nie je deaktivovaný a podpora mailu ti môže účet navrátiť.
     
  7. Korben

    Korben User

    Autor sa viac neozval.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.