Zrušený mail

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »đîvɛʀġɛɛ«®, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím
    Písal som síce na podporu, kde mi ale nepomohli, no skúsim sa aspoň opýtať.
    Nastal taký menší problém. Dark Orbit som nehral skoro 2 roky, a keďže som dlho nebol prihlásený, email jeho prevádzkovateľ zrušil.
    Podpora ma odkázala na prevádzkovateľa, no ten mi odpísal


    vyhviezdičkoval som názvy ktore by mohli vadiť
    Každopádne, chcem sa opýtať, či sa dá nejak inak zmeniť email na mojom účte.
    Jedná vec je že už mám premko, a ta druhá že by som aj rád zainvestoval, ale nerád, keďže učet nemám pevne v rukách.
    ďakujem za prečitanie mojho monologu, prosim nelockujte to hneď s odpoveďou že to nieje možne, všetko sa dá.
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Pokud ses do hry nepřihlásil dva roky, je pravděpodobné, že BP tvůj účet smazal. Trochu necháu, jak bys tam mohl mít prémium, když běží v reálném čase.
     
  3. Spartakus
    na tom učte hram už druhy tyždeň, učet nebol zmazaný
    premium som si kupil par dni dozadu
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Aha. To jsi se 2 roky nepřihlásil na e-mail?
     
  5. Spartakus
    Nie, neprihlásil, pretože pre každú hru na ktorej sa registrujem si vytvorím osobitný e-mail kvôli bezpečnosti.
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    zkoušel jsi zaregistrovat nový email se stejnými údaji? pokud si ho ještě nikdo jiný nezaregistroval, mělo by to jít, jak jsi sám psal
     
    Naposledy upraveno: 30/8/14
    »đîvɛʀġɛɛ«® tohle ocenil(a).
  7. Vojta
    Práve som to skúsil, rovnaké meno emailu aj heslo, vytvorilo ho to, poslal som, no nič mi neprichádza..
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »đîvɛʀġɛɛ«® zmena emailu se da potvrdit pouze na stare emailove adrese, pokud ti byla schranka poskytovatelem zrusena, obavam se ze se neda opravdu nic delat, za funkcnost schranky zodpovidas sam, ne BP.
     
  9. Marvin
    ja viem že si za funkčnosť schranky zodpovedam sam, ale nevedel som že sa tie emaily mažu... Keby aspoň raz v živote nejak podpora pomohla hračovi.. ALe máš pravdu, tuto nič neporiešim, skôr som chcel počuť nejaký nápad, ktory už padol od vojtu, žiaľ neúspešne.
    Važne ma to mrzí, ono možno by to ani nebol taký problém, lebo keď nemam email ja nema ho nikto, ale keď bude nejaky problem tak mam smolu lebo si nič zmeniť nemožem..
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »đîvɛʀġɛɛ«® ano, neaktivni emaily se mazou, ale melo by ti prijit nejdriv upozorneni, bohuzel pokud tam nechodis, to je opet jen a jen tvuj problem. Navic myslim ze ve VOP daneho poskytovatele urcite bude zminka o tom, ze po nejake dobe neaktivity ma pravo ucet smazat. Jinak take mne to mrzi, ale jak uz jsem psal, obavam se ze se s tim opravdu vice uz neda delat, ani ze strany podpory.. Mas k tomu jeste nejakou otazku nebo muzu povazovat za zodpovezene?
     
  11. VOP som važne nečítal.. Ak môžeš, pošli mi ticket na nemecku podporu, ak niečo take existuje, ak nie, tak to lockni, nič tu nevyriešim..
    Ď všetkym
    Pekný večer
    Divergee
     
  12. Leon

    Leon Guest

    No v tom to právě je, že převážná většina z vás VOP ani pravidla hry nečte, pak se divíte, že nastane nějaký problém.
     
  13. Leon
    VOP na 10 A4 strán, to vážne nie...
    Ak potrebujem niečo z pravidiel zistiť, tak si to nájdem aj bez čítania celých A4 strán, z ktorých je 3/4 nejake pravnicke žvasty ktorym aj tak nerozumiem
    Ano, všetko je to moja chyba, ukameňujte ma za to.
    Možete locknuť aj tak nič nevyriešim.
     
  14. Leon

    Leon Guest

    no právě, pak když je problém, kdy porušíte pravidla, dojde k banu na chat nebo účet, umíte jen napadat moderátory a administrátory, ale můžete si za to sami.
    Neznalost neomlouvá :)
     
  15. Leon
    Absolutne ťa nechápem, o čo ti ide ?
    Vidíš tu niekde sťažnosť na niekoho ?
    Sťažoval som sa ohľadom banu na chat alebo účet ?
    Napadol som nejakého moderátora ?
    Vykať mi nemusíš.
    Trochu odveci odpoveď, nuž, ako myslíš.
     
  16. Leon

    Leon Guest

    to bylo směřováno všeobecně, já neříkám, že jsi to byl ty. Jen konstatuji, že díky nečtení se hráči dostávají do problémů.
     
  17. Leon
    Myslím, že ani ty nemáš prečítané VOP všetkých emailov a hier ktoré si kedy navštívil.
    Ak máš, tak sa ti ospravedlňujem a uznávam ťa za to.
    Každopádne, uniká pointa tejto tkzv. "vetvy".
    Otázka bola, či sa s tým niečo dá robiť, alebo od toho zase každý zoberie ruky preč a bude sa hrať na svojom piesočku.
     
  18. Leon

    Leon Guest

    Přiznám jednoznačně, že u některých her jsem VOP četl jen povrchně.
    Ale abychom se vrátili k tvému problému.
    poprosím tě, jestli vyčkáš, až ti odepíše administrátor, zda s tím něco půjde udělat.
     
  19. Korben

    Korben User

    »đîvɛʀġɛɛ«® Email ktorý je autorizovaný k hre, je jedná z bezpečnosti účtu , tak že email ti nikto nezmení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Korben
    Email bol zrušeny poskytovateľom.
    Ak email nejde zmeniť, tak bohužiaľ, nič s tým nenarobím.
    Som ukrátený o newsletter, o bonusy.
    Možete lock, ďakujem za pomoc
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.