Zrušený účet, permaban?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 14/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal

    Crystal User

    moze sa stat ze dostal len ban za pushing povedzme na 2 tyzdne a potom sa tam vrati

    ale ono chvilu trva nez hrac zmizne z rebricku, pockaj tak hodkupotom by tam nemal byt
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Já si myslím že tebe to snad ani trápit nemusí...co se týká postavení ve hře záleží na firmě B.P. co s tím udělá a kdy.
     
  3. Děkuji za odpovědi, nicméně jsem se ptal spíš administrátorů :D, a případný posun v tabulce, byť by to bylo o jedno místo z mé pozice přes tisíc potěší.
    Drift1, já hraji rukama a pokud to někdo nedělá, nebo dělá jiné lumpárny, jeho potrestání mi nevadí.
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Jestli se nepletu, tak po zabanování chvilku trvá, než je vyřazen ze žebříčku.

    Info zda byl někdo zabanován a jestli permanentně nebo ne zde nedostaneš :).


    Btw: odkaz na nefunkční (zabanovaný) profil, je stejně k ničemu, podle toho se nic dohledat nedá.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    No on tam zustane, protoze zabanovane ucty zustavaji v zebricku.
     
  6. Děkuji za odpověď, sice mi to nedává smysl, ale všechno chápat nemusím. Zodpovězeno.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.