Zrušilo mi klan.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem speedwayMACHINE, 26/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,mal som klan s kamarátmi, Boli sme 3 a vložili sme tam 100mega ktoré mali isť mne (na rozbeh) lebo oni už s poradia sami.. Tak už tam bolo 100mega, dohodli sme sa že pojdu mne tak oni opustili klan. Kamarát je v robote a napísal mi že za polhodinku mi povie ako si ich pošlem tých 100mega.. No ale ked som za pol hodinku prišiel tak som zistil že v klane niesom už ani ja.. Proste neviem čo sa stalo nemám žiadne kredity (mam 1mega ktoré som mal už predtým) a vyhodilo ma to.. Prosím o pomoc, rád by som dostal svojich 100mega :) Chcel by som vedieť čo sa stalo.. klan sa volal LSNS (Ludova strana nase Slovensko) PS: Ja som ho nezakladal :D Len chcem spomínané kredity späť.
     
  2. Kdyz se zrusi klan, tak kredity, ktere v nem byly, propadnou. Bohuzel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    speedwayMACHINE: Co se týká klanu, tak je důležité, co udělal náčelník klanu. Má možnost odevzdat velení nebo rozpustit klan. Pokud klan rozpustil, kredity propadnou systému.

    Další dotazy prosím pokládej do tématu: Diskuze k tématu: FAQ - Klan. Děkuji.

    Doplicitní téma.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.