Ztracene ukoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **1969**, 13/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radeji to nebudu zkoušet stejnak už nehraji intenzivne jsem tu fakt malo ale dekuji za radu ;)
     
  2. Napiš si na podporu. A tam jim řekneš co se ti ztratilo a pokrok, a po té ti za to dají odměnu *zpětně.
     
  3. Wardene ano rešil jsem to ale ja ted myslím dalsí ukol ktery jsem asi prišel ted o vikendu mel jsem dva na lode jeden byl 15 kusu a druhej je na 500 ten na tech 500 mi zustal ale ten na 15 mi zmizel ale ne drive ale asi ted o vikendu co byl tak jsem to myslel
     
  4. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Pokud se jedná o nějaký jiný úkol než tenkrát, pak nemáme info o jakémkoliv problému. Měl jsi ho určitě přijatý? Víš jistě, který úkol to byl? Můžeš jej přijmout znovu? Občas se také stane, že úkol si hráč nedopatřením zruší sám. Například, místo aby si zrušil poslední akční úkol na Demanery, který již nemůže dodělat, zruší si omylem jiný. Nemohlo se ti stát toto? Nerušil jsi v poslední době nějaký úkol? Nemohl jsi se překliknout? Zapřemýšlej, ať zbytečně nezatěžujeme podporu.
     
  5. no pravě hledal jsem ho v ukolech a nenašel jsem ho nazev nevím pac jsem ho mel otevrenej asi rok i dele bylo tam 15 lodi a tri druhy po 5 kusech Spearhead 5kusu , Aegis 5 kusu a Citadel 5 kusu z toho jsem měl hotove Citadeli a spearhead 10 kusu a schazelo mi 5 kusu Aegisek je pravda ze jsem rusil ukol ale tenhle tam zustal a jeste mam aktivni z nazvem Jsou mezi nami 500 goliat a 500 vegi pak jsem prijal tri nove ukoly na piraty .Stíhaní stihaču,Anihilace anihilatoru a tichá sabotaž. a v sobotu nebo v nedeli rano jsem si vsiml ze tam jeden ukol chybí
     
  6. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Mohl by to být úkol Blesková válka. A hledal jsi ho jak v nevyřešených, tak ve vyřešených úkolech? Je totiž možné, že jsi ho splnil. Zkontroluj si to prosím. Buď v jedné nebo ve druhé skupině ho musíš najít. Jak si zobrazit splněné úkoly předpokládám, že víš.
     
  7. Wardene tak jsem ho nasel je v dokoncenejch ale je divne ze jsem nelovil aspon uz pul roku nejmin
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Y*o*D*i*A*k* nemusel jsi přímo lovit. Lodě, který ti zbývaly do úkolu jsi mohl sestřelit třeba při farmení nebo nějaké akci. Jen sis to neuvědomil ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/8/17
  9. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Jsem rád, že se to vysvětlilo a že v DO nemáme další problém. ;)

    Edit: Neaktivní téma.

    LOCK
     
    Naposledy upraveno: 6/1/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.