Ztrácení xenomitu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °¤ßuRtOn¤°, 15/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den. Mam dotaz, zda je ve hře nějaká novinka, ohledně ztráty xenomitu. Od počátku hry je tu zaměřovací cpu a to xenomit bere, to vím. Ovšem já v lodi zaměřovací cpu nemám a i tak se mě xenomit zrácí. Vysledoval jsem, že pokaždé když mě někdo sestřelí, tak zmizí 100. Může to mít ale jiný důvod, o kterém nevím. Děkuji za odpověď

    Popřípadě pokud ve hře nic takového nového není, tak prosím o kontrolu účtu, proč se mi xenomit zrácí. Děkuji

    nick: «†⚣Đïєgø⚢†»
    server: cz1
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    ISH a smartky používáš?
     
  3. ISH ano. Ty to ale nikdy nebraly. A už jsem to sledoval, zda to ony nejsou a je to si myslím čistě po sestřelu. Po každém sestřelu zmizí 100 xenomitu.
     
  4. jaritko

    jaritko User

    ISH-01
    [​IMG]

    Základní parametry:
    Ochraň se tři sekundy před všemi nepřátelskými útoky. Spotřebuje pokaždé 10 min a 100 Xenomitu.

    Tato věcička vám mnohdy zachrání život, proto bych ji doporučil do výbavy zkušenějších hráčů i absolutních nováčků.
     
    Zafod, ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    ISH i SMB odjakživa spotřebovávají 10 min a 100 xenomitu na jedno použití. Proto se to okamžitě nabízí, když píšeš že ti mizí rovná stovka. Xenomit z lodi po sestřelu nevypadává, takže ani tak ti mizet nemůže. No zkusil jsem párkrát rupnout, na zkoušku, ale xenomit nezmizel ani jednou.
     
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  6. Arya

    Arya User

    Autor se nám už neozval, zřejmě tedy více dotazů k tomuto tématu nemá a už ví, jak, co funguje. :)

    Téma uzamykám jako zodpovězeno a přeji hodně úspěchů ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.