Ztráta posledního životu v gammě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem F3N0M3NikJedeBOMBY, 24/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG]98776804
    Zdravím,
    dnes asi 5 minut zpět (23:56) jsem dodělával gammu, kde jsem měl už poslední živto, protože jsem předtím pukl například na intru, když tam vypadl internet. Ale dnes jsem byl doma, a když jsem dělal sibelonity, tak mi z ničeho nic vypadla hra a házelo mi to tabulku "Nové spojení" nebo "Logout", samozřejmě spojení se mi nepovedlo navázat a nešla mi aktualizovat ani stránka s hangárem atd., ovšem jakákoliv stránka(Fb, YT atd...), cokoliv spojeného s internetem fungovalo kromě DO. Opět přihlásit se mi povedlo asi až 2-3 minuty potom, co se to stalo. To už mě samozřejmě sibeloniti se svým oborvským dmg z gammy sestřelily.
    Existuje nějaká možnost návratu tohoto posledního životu?
    Děkuji.
     
  2. Mamina71

    Mamina71 User

    Nevím, co ti na to BP řekne, to by jim problémy s připojením ve stejném čase muselo nahlásit více lidí co jsou ze stejného serveru, jako jsi ty.
    Každopádně jen jedna věcná rada - pokud ztratíš už dva životy a zůstává ti poslední (zejména v tak těžké bráně jako je gamma), tak neškudli uridko a kup si vždy jeden život navíc. Ber to jen jako takovou pojistku, co kdyby... Net ti může vypadnout kdykoliv, kdekoliv.

    Přece víš, kolik klikání EE nebo uridia ti dalo práci gammu postavit a kolik času/munice ti dalo ji skoro dokončit. I v běžném životě lidi platí různé pojistky a většinou se nic nestane - a pojistka řeší to, kdyby se NÁHODOU něco stalo.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    F3N0M3NikJedeBOMBY: Ztrátu brány řeší systém. Do 48 hodin prověří, zda ke ztrátě nedošlo chybou na straně BP. Pokud ano, je brána automaticky vrácena. Pokud je problém jinde (uživatel, internet), brána vrácena nebude. Velké naděje bych si nedělal.
     
  4. Aha tak to je super no
     
  5. svi1

    svi1 User

    F3N0M3NikJedeBOMBY a ty jsi měl "FB, ZT, atd" zapnuté při DO? Inu, čím více toho máš zároveň s DO zapnuté, tím větší šance na výpadek máš.
    Nicméně, jak už psali kluci, pokud to byl systémový výpadek, bránu máš do 48 hodn zpět. Pokud ne a problém byl na Tvé straně, budeš muset postavit bránu novou. Vzhledem k probíhající akci je to maličkost.
    Ať Tě tohle neodradí od hry. Zatni zuby, přenes se přes to. Hra nabízí více než jednu Gamu. Dá se přijít o i více :)
    Pěknou hru přeji.
     
  6. Nó možno to bude aj na strane DO. Dneska, keď som strieľal BVK mi padol signál. Nemal som zapnuté nič len Stránku DO a Herného klienta. Každopádne uvidíš či sa ti vráti do tých 48 hodín.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

  8. Vždyť se děje pořád úplně normálně, že vše funguje a nejde se například přihlásit na účet a vyhodí to nějaký eror nebo se to prostě pořád načítá a nic se neděje. Normálně vypadne takhle spojení hráči, když to ostatním jede, ale pořád mu vše ostatní funguje. A najednou se to samo opraví za pár minut nebo třeba hodinu...
     
  9. Môžem povedať, že mám zlí modem a internet je niekedy pomalý. A keď je pomalý (a má výnimočné chvíľky) :D tak ho reštartujem 3 krát do dňa lebo padá. Ale to len výnimočne keď sa pripojuje viac ľudí. Inak nepadá vôbec a ide to rýchlo. :D Ešte, že môj sused má veľmi dobrú Wifi a nie je až tak ďaleko.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    F3N0M3NikJedeBOMBY, TRIXT ti to napsal úplně přesně:
    Na fóru to nezjistíme, ale pokud byla v dobu kdy jsi přišel o bránu chyba na straně BP, systém ti bránu do 48 hodin vrátí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.