Ztráta titulu,,pro Jessie,,pokračování

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Almáreon, 10/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Almáreon

    Almáreon User

    Jessie navazuji na téma o ztrátě titulu.viz odkaz https://board-cs.darkorbit.com//thr...h-pukl-nebo-byl-neaktivni.108268/#post-899594

    včera jsem na 2-8 viděl titul na NPC a jelikož momentálně jeden mám zeptal jsem se doma syna zda ho nechce.Nalogoval se sestřelil NPC a během minuty titul neměl.Mám i PrtSc kde je napsán,že titul vlastní,ale na lodi už ho nemá.A následný,kdy je titul ,,nazadán,,jeho ID [​IMG]35672356 čas 22:06 9.1.2017 o nic nejde jen,že se to zase stalo.

    No a vrátil bych se k titulu Nejhledanější na CZ1 hráč Pajda[***] čas 0d 0h 1m od čtvrtka nepřetržitě.Nějáké racionální vysvětlení??

    Děkuji a přeji hezký zbytek dne
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Almáreon Tento hrac s titulom sice moc nehra, no co som pozeral tak sa vzdy kazdy den naloguje a stoji s citadelkou na x.8 aby si mohol udrzat titul. Akurat ten cas bude len chybne zobrazovany.

    Problem miznutia titulom moze suvisiet s duplicitou titulov. nedavno bola hlasena chyba, ze dvaja hraci mali jeden prenosny titul v ten isty cas. Mozno tie tituly co miznu su prave tie zdvojene tituly co by ani nemali existovat, teoreticky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.