Oznámení Zveřejňování hráčské identity

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Davidek, 4/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Davidek

    Davidek User

    Dobrý den, před chvílí jsem se ocitl ve výměně názorů na chatu s jedním velmi chytrým hráčem. Přestal se ovládat, začal mě na chatu nazývat mým jménem z osobního života.
    Přikládám obrázek chatu: http://prntscr.com/drewth
    Dále přikládám obrázek i z Fb stránky Darkorbit Cz3, že se nejedná jen o nedorozumění a že to bylo myšleno na mě.
    Hráč se mě tím snaží rozhodit, jsem zcela klidný, ale nestojím o to, aby každý věděl jak se jmenuju a takových případů jako teď vznikalo víc.
    http://prntscr.com/drf4it

    Přeji hezký zbytek dne:)
     
  2. Ahoj Davidek, to by si mal napísať do sekcie chat zde, možno by postačilo poprosiť moderátora o presunutie.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/17
  3. Řiď se podle Pravidlá žiadosti o zrušenie / udelenie banu a napiš to do sekce Chat, pokud se cítíš ukřivděn.
    Každopádně já to beru trochu jinak, vzhledem k tomu, že jsem měl i dříve své křestní jméno v přezdívce. Každopádně když tě osloví jenom jménem, tak bych z toho tragédii nedělal. Neměl jsi náhodou dříve i ty součást přezdívky na DO své křestní jméno? Pak by ta žádost byla naprosto bezpředmětná. Každopádně když by někdo vyzradil celé tvé jméno (vč. příjmení) tak by to už bylo o nečem jiném. Ale je to na posouzení moderátora / týmu.
     
  4. Borat

    Borat User

    Ahoj,

    Ako ti už hráč napísal tak treba to napísať do sekcie chat, ale podľa vzoru, ktorý nájdeš tu. Pravidlá žiadosti o zrušenie / udelenie banu.
    A len takto. Facebook sem neťahaj nakoľko to nieje od BP a preto sa to ako dôkaz neberie.

    Zlá sekcia.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.