Zvuk ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Perňa, 6/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Perňa

    Perňa User

    zdravím,

    Občas když hraju, tak po nějáké době hraní začnu slyšet u skokové brány takový nepříjemný pípavý zvuk, který je téměř totožný se zvukem odpálení rakety když máte ve studjích bodech mechatroniku (jak rakety letí obloukem), akorát je to mnohem rychleji za sebou, čím dál letím od brány, tak se ten zvuk mírní až úplně zmizí, nevíte co to způsobuje ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Zkus se mrknout v herním okně do nastavení zvuku a tam bych zkusil upravit jednotlivé možnosti a potvrdit tlačítkem uložit :).
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Perňa

    Perňa User

    No takhle hudbu mám vypnutou a zvuky mám na minimum, ale vypínat je nebudu protože chci slyšet lasery apod.

    Mě spíše zajímá ten původ toho zvuku, proč se v té hře objevuje :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tady ti nikdo neodpoví, pokud nám ten zvuk nepustíš nebo nenahraješ?
    Pokud ten zvuk nevidíš, tak je to v pohodě ne? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Kdyby jsi slyšel, co já někdy slyším za zvuky ze hry a nikdo kolem není? Až se toho fakt bojím.
    Potlač si v nastavení systémové zvuky, do sluchátek pusť pořádnou hudbu a na pískání se vykašli, nebo zajdi na ORL.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  5. Arya

    Arya User

    Perňa, zvuk se těžko popisuje. ;) Budeš nám to muset přiblížit nahrávkou.

    ZOHAN, popřemýšlej, jestli to co slyšíš jsou skutečně zvuky ze hry. ;) Mimochodem ještě štěstí, že se nebojíš na foru. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Perňa

    Perňa User

    No já doufám, že to nejsou jen zvuky v mé hlavě :D

    Pokusím se pohledat a kdyžtak pošlu pak link
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

    Autor nám dotaz více nepřiblížil, pokud by se mu podařilo zvuk nahrát, může samozřejmě založit nové téma. ;)

    Neaktivní téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.