Zvýšene % na HSTRM-01?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ╚═§pace══Master═╝, 30/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mohol by som vedieť prečo každemu s brany tunnel of terror padaju s 90% boxikov padaju HSTRM-01 ktore su dosť nepotrebne ked ich každy ma cez 500 000??? Bigpoint zase TOP akcia.
     
  2. 1980milan

    1980milan User

    vidíš a mne práve HSTRM-01 padajú najmenej a to je horšie nikde inde sa zohnať nedajú tak môžeš byť rád že ti padajú
     
  3. Borat

    Borat User

    ╚═§pace══Master═╝ no tak municiu RB si dokážeš kúpiť dosť za lacno, UCB-100 v branach máš kopu, ale rakety nie a ešte k tomu sú aj drahé takže by som aj bol rád za tie rakety.
    UBR a HSTRM sa nedajú nájsť len tak v boxiku alebo na mape takže buď rád, že tak často padajú v bráne.
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Borat, je fakt že x4 mužem získat v branách ale já bych stejně radši tu x4 :D,a posledních pár dní mě padaj jenom boxi z HSTRM,UBR sem nedostal ani nepamatuju o_O.
     
  5. 1980milan

    1980milan User

    no môžte byť radi že vám aspoň niečo padá mne dnes z prvých dvoch uber sibelonov padol plazmid a z troch devo. len jeden box z muníciou ako píš Borat helstrom sa dá len kúpiť a je dosť drahé a každý kto loví je rád za také rakety budme radi za to že nemusíme nič kupovať helstrom rakiet nie je nikdy dosť
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. helstorm nanic ubr lepsie rovnaky dmg na hracov ale na votrelcov o 80% vyssi dmg a jake za lacno ze sa da kupit rb? 5 uri za kus je lacno?
     
  7. Borat

    Borat User

    SSCUltimateAero nie 5 uridia šetriš mesiace :rolleyes:. Pri zľavaku a ešte zľave od BP máš cca 3 uridia za jedno RB a rakety sú drahšie a buďte radi, že je taká možnosť získať ich vo veľkom množstve každý deň.
     
    Ct_3oJIomKA a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Borat ty si mysliš že čo? Že si niekto bude kupovať RB po 5uri???? Ved zato si možem kupiť RSB. Vidno že si iba moderator a nikdy si tu hru nehral.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    ╚═§pace══Master═╝ predstáv si, že poznám ľudí čo RB muníciu si kupujú keď nato majú a poukazoval som na rozdiel ceny RB a rakiet. Tieto rakety nenájdeš nikde len tak po tisícoch zatiaľ čo muníciu áno. RB sa dá kúpiť skoro pri každej MHH a UCB máš pri double bránach milióny a nie tisíce zatiaľ čo rakety sú dosť drahé a kúpa by vyšla na státisíce uridia.

    A ináč to že nehrám to nieje pravda, ale iba tvoj blud ;)
     
  10. ˇ kúpa by vyšla na státisíce uridia ˇ (rakiet), lebo RB kupiš zadarmo že? Vieš čo o tvoj nazor nestojím lebo stojí za nič
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  11. Borat

    Borat User

    ╚═§pace══Master═╝ a teraz sa ukázala tvoja inteligencia. Človek povie názor a ty útočiš. Takže to ma len utvrdzuje v tom, že táto téma už nemá zmysel.

    Lock.
     
    -baghira2-, Tomas91 a Ct_3oJIomKA tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.