Zvýšení HP cubikonu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PLPolish-legion-FX-, 19/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím jen se zeptám neuvažuje BP o zvýšení HP cubikonu aby zase mělo smysl skupinoveho npc a nebo ho zvyšit aspon při crazy cubech ? nebo přidat propegity ? díky za info
     
  2. Nebolo by lepsie zavedenie jump CPU na mapu ??? ?
     
  3. V této době se řeší především otázka ohledně spojení serveru a všeho okolo toho . Na jednu stranu by bylo fajn zvýšit hp cubikonu aby se lépe vydělávalo na crazy ...
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Crazy cubikoni tuna nie sú na to aby človek sedel u toho a len púšťal kamikaze vkuse. Pokiaľ hráči spolupracujú dá sa na tom zarobiť pekne aj bez toho aby cubikon pukol. Pokiaľ nespolupracujú tak bohužiaľ smola no.

    Prečo myslíš, že cubikon nemôže byť skupinové NPC aj teraz? to, že sila lode sa zvýšila a hráči to zostrelia aj sami neznamená, že cubikon nieje skupinový. Stále sa odmena delí, ktorá mi príde celkom dobrá aj keď to strieľajú 3-4 hráči. To len na štátnych serveroch ako napr. CZ servery hráči si myslia, že NPC je ich pokiaľ ho strieľajú, ale pri tom je to NPC urobené pre skupiny :)

    Ak by sa životy zvýšili, slabší hráči už by mohli mať väčší problém to ustrieľať aj v skupine, a zas by sa odmena nezhodovala možno so silou?

    Chápeš je tam strašne veľa vecí nad ktorými musíš premýšľať aby sa takáto zmena zaviedla. A mám pocit, že tým aby si si zarobil viac na cubikách by si len zhoršil slabším hráčom strieľať toto NPC.

    nie je to také jednoduché zmeniť :)
     
  5. myslím že to zvýšenie HP by bolo dobre napríklad aspon cez tie crazy cubikony
    a inak dneska sa už málo čo chodí na cubi, nie jak za starích čias,
     
  6. Tak jako já osobně dám cuba na jedný konfě a cele 4 cuby otočim dřív než se spawne zas ten prvni a proste mi to prijde nefer v tom zpusobu ze silni hraci vyhani "flaxace" od cuby aby ho meli pro sebe jako by to byl jejich majetek :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Zvysenie HP by len zhorsilo sucasnu situaciu. Teraz si aj slabsi hrac moze zvolit ranne alebo nocne hodiny, vtedy je docela volno a moze postrielat cubov sam alebo v mensej skupine.

    Pri zvysenom HP by slabsi hraci uz nesundali ani jedneho cuba, bud by ich niekto rachol uplne rozbitych alebo by ich rozbil samotny cubo.

    Full hraci by sa len smiali lebo im je defakto jedno ci ma cuba 3x viac hp, akurat by ho davali o 30 sekund dlhsie.
     
  8. to hej, ale pre slabších je stále pristupna 2-7 kde by sa nafullovaly aby to zvládli
     
  9. Haha videl si v poslednej dobe niekoho točiť krysy ? neoplatí sa to ani za šumák.. :D
    zvyšiť HP pri crazy cuboch ? rovno instu mu dať a aby protegiti vyskakovali po 500 naraz vy mamonári
    jump CPU na ??? :D :D :D :D :D :D :D :D :D ten byl dobrej
     
  10. Pamatuji si na staré časy na CZ1, kdy na cubech bylo klidně 15-20 lidí a všechno bylo v pohodě. Stříleli jak silní tak slabí. Podle mě dělení odměny ztrácí smysl, když ke cubovi stejně nikoho nepustí, někdy se stačí jen přiblížit a už máte na obrazovce opravit loď. Podle mě je problém v tom, že firmy nedrží při sobě a každý hraje pouze pro svůj prospěch. Mělo by se zavést něco, jako kdo nechce být příslušníkem firmy a držet po kupě, tak ať hraje na vlastní pěst a tím pádem se ho netýkají akce, domovské základny atd... Pak bych to chápal že střílí po vlastních jen aby se mohli udavit celou odměnou z cuby... :) Rešení=sestřel spoluhráče na mapě x-6, který nevyprovokoval útok -500 000 cti a oni by si to pak možná rozmysleli. Sestřel podruhé v jednom týdnu -750 000 cti atd. Čest je podle mě slovo, které v této hře necharakterizuje hráče s velkou čestí :). A proto by ji měli mít ti, kteří hrají na vysoké úrovni, ale s respektem ke slabým, ať je na první pohled jasný, tento je nečestný ten mě nejspíš sundá :)

    Hráči by přestali tolik vydělávat=větší zisky pro BP, znovu by se vrátila stará dobrá cesta k elitě pro nováčky :) Osobně přilákám 50 lidí, pokud se návrh podpoří :)

    Taky by nebyl špatný systém, střílíš se slabším hráčem ve skupina odměna se dělí, ale ty získáš dvojnásobnou čest této odměny. Tohle je podle mě cesta, naučit elitu spolupráci s nováčky, a hned by na serverech bylo více lidí :)
     
    Naposledy upraveno: 20/5/16
  11. fighter ta česť čo si napisal je totalna somarina
    dnes som točil cubiky som eic a bol som na 2-6, prišiel ku mne podplukovnik od EIC bez klanu, stal pri mne a o 20 sekund prileteli 2 z VRU a šupli ma dole.. tak som potom išiel a strielal našeho na našich cuboch.. čo som s nim mal robiť ? (nezabijal som ho len na minimum)
    a druhá vec, keď točim cubi x4 a pride flaxik s x1 a vyžere mi 150 uri tak to je cítiť potom
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Súhlasím spolu s Tebou, to je to najrozumnejšie, čo tu kto a kedy napísal.
    Už je dlhodobo tŕňom v mojom oku práve to, ako sa niektorí elitní z vlastnej firmy správajú voči vlastným.
    Presne ako to tu, tak precízne popisuješ a uvádzaš; sestřel spoluhráče na mapě x-6, který nevyprovokoval útok -500 000 cti; by bolo úplne správne a na mieste. Po druhýkrát toho istého -750 000 cti. A po tretí-raz -1 000 000 cti. A každým zostrelom slabšieho hráča z vlastnej firmy by sa tá mínusová česť ešte viac navyšovala. To by bolo aj podľa mňa úplne správne riešenie. A zvýrazňujem:
    "Cuby sú pre všetkých z vlastnej firmy rovnako." A dodávam, kto dovolí nepriateľskej firme zostreľovať loď vlastnej firmy;
    len pre vlastnú chamtivosť; by mal dostať primeranú dávku mínusovej cti, rovnako ako to tu popisuješ. Spolupráca slabých so silnými z vlastnej firmy, by vlastne malo byť barometrom úspechu tej danej firmy. A práve to považujem za to najspravodlivejšie riešenie.

    Na druhej strane ignorujte hráča »đîvɛʀġɛɛ«® ten tu úplne ukazuje svoj pravý charakter, ako ten najväčší chamtivý sebec a skupáň na DO.

    Môj názor je ten, že v žiadnom prípade by sa nemali cubom viac navyšovať HP. Už aj teraz je silný viac, než je tomu nutné.
    Práveže česť je to, čo tu najviac chýba. Ak sa to niektorým chamtivcom nepáči, tak je to výlučne len ich problém.
    BP len plašia klientelu vo forme nových hráčov. A práve preto si zaslúžia mínusovú česť. Bodka.
     
    Naposledy upraveno: 21/5/16
  13. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    ....., kvoli cubom klany bojuju, kvoli tomu vznikaju vojny a tak to ma byt. Silne klany vitazia pretoze drzia pokope, ziskali na to vybavu, nakupuju municiu a cuby si pravom zasluzia (aj ked na nasom serveri enemaci). Komu sa nepaci, asi je v slabom klane alebo je sam slaby. Nech si ide robit krysy, zbierat paladko ci ine. Inak su aj vyhodnejsie veci ako cuby.

    Podla tvojho usudzovania mi staci vyskocit z klanu a robit si cuby dokedy sa mi zapaci lebo nikto z mojej firmy (ani nepriatelskeho klanu) do mna nepojde lebo by sa bal o cest. Dost ze to takto bezne niektori robievaju a jedine co zostane je zavolat kamaratov z inej firmy inak by si takehoto hraca nevyhnal. Vysledok? Ina firma na tvojej mape, tebe moze vyhovovat ale ostatnym z tvojej firmy sotva

    K zvyseniu HP, je to somarina. Silny hrac nema problem, a ak dostane vacsiu odmenu vzhladom na viac HP - viac zarobi. Ak odmenu nezvysia? Cuby sa neoplatia - dlho sa spawnuju, boss krysy daju viac a su prakticky nonstop na x-7. Viac protegitov? Este vacsia hlupost, to by kazdy kamikoval a nie ze cuby strielal. Jedine co by sa dalo by bolo zvysenie dmg u protegitov trebars aj na trojnasobok. 50000 dmg by uz sranda nebola, nasli by sa frajeri co by to davali solo ale boli by lahkym tercom. Jedina moznost - skupina, avsak cubov je malo pre 2 hracov, nieto pre vacsiu skupinu, tak pokial by sa neskratil cas kedy sa zjavuju, nemalo by to vyznam ani pre fullky ani pre slabych hracov

    Na zaver, kvoli comu sa oplati robit cuby? Kvoli uridku? ha, su lepsie sposoby (a nemyslim za eura :). Kvoli kreditom? Ano, cargo box je velky a zo samotneho cuba dost pada, ale vsetci vieme ze kredity tak podstatne nie su (100M na drazbu boostra nasporim podstatne pomalsie ako 10 000U na jeho kupu, ak nie na cuboch ani nemam co robit :) Kvoli cti a BS? Tak kvoli tomuto, ranking a rebricek, to je jedine kvoli comu sa cuby oplatia. A ten co chce hodnost, nech si tu aj bojuje o nu (aj ked brany su jednoduchsie, nie?)

    Dávaj si pozor na slová chlape... nikto tu nikoho neuráža tak to nerob ani ty, Jessie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/5/16
  14. Je jasné, že ti co to takhle praktikují a chtějí cuby pro sebe, budou proti. A druhá věc je, že místo toho, aby silní zajišťovali bezpečnost na mapách své firmy, jako tomu bylo kdysi, kdy se napsalo 2-6 MMO a už po něm většinou někdo šel, tak ten elitní si napíše k MMO. Hele lítá mu tu jeden flaxáč, poďte mi ho prosím sundat ať mi nebere odměnu.... A tohle je na této hře podle mě nejvíce smutné.... A věřím, že na serverech už není tolik hráčů, že by nemusel být problém vstanout brzo ráno a jít na cubiky, když tam ještě nikdo nehraje. Jinak díky -baghira2- že aspoň někdo tu má ještě rozum.
     
  15. -Kaperko- skús nabudúce menej vulgarizmov používať.

    Neviem ako je to na cz serveroch, ale napríklad na GE5 keď príde slabší hráč k cubovi tak ten druhý ho buď upozorní alebo ho nechá točiť s ním. Predsa každý ma právo na zarobenie U. Aj ja keď som bol slabší tak som robil cubov s elitkami.
    Takže to zvýšenie hp je podľa mňa nonsens.
     
  16. No na GE5 věřím, že bude asi jiná situace, než na CZ3. Tu jsou lidí co ti dají war jen proto, ať tě můžou sundat, a ani tě většinou neupozorní, berou to spíše jako pravidlo, vystřelíš do cuby a máš smůlu, nezahraješ si. Taky nejsem pro zvýšení hp cubikonů, to nic nevyřeší :)
     
  17. U nás väčšinou sa dáva war keď naleti mmo na eic hráča a ešte jeden z eic tomu mmo pomôže. Zradenie firmy = vojna.
     
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Riešíme niečo už úplne iné než bolo navrhované, neriešme to ako sa správaju hráči voči ostatným keď ide o strieľanie do cubikona prosím vás. Vyjadrite svoj názor na zvýšenie cubikona HP lebo takto dochádza len k zbytočnému spam postu

    Nehovoriac o tom, aby ste sa správali slušne jeden ku druhému a neurážali sa navzájom, vďaka.
     
  19. Podle mě je docela důležité jak se chovají hráči k sobě, původní myšlenka témy byla taková, aby se cuby točily zase ve skupinách, tak mi netvrď, že to výstřední chování (jen já mám právo na cubikona) hlavně na cz serverech s tím nesouvisí Jessie? Nikdo nikoho neuráží přece, jen píšem každý svůj názor!!! :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Presne.
    Aby som byl konkrétnejší, tak -Kaperko- je z klanu =SG= na GE6, spolu s klanmi HEJA a R-U si uzurpujú cuby na x6 mapách len pre seba.
    A toto je to, prečo je na takých serveroch ako je GE6 alebo cz3 tak málo hráčov. Nových tu rozhodne takmer nepribúda. A problém?
    Ako som už písal vyššie, BP len plašia klientelu vo forme nových hráčov. A za tým si stojím. Pretože BP by mohol vďaka DO zarábať
    omnoho viac, keby furt Tí istí neryžovali v korytách, ako u cubov; ako sediaca žaba na prameni. A pýtam sa? Prečo by novo začínajúci
    hráči čo si zariadili celkom slušnú výbavu na to, aby mohli zostreľovať cubov; nemohli nahnať pre BP ďalší zárobok? A veľmi radi by si
    tak zaplatili výhody, aby spoločne mohli zostreľovať oveľa silnejšie npc, popri cuboch aj Boss Veľký Kristallon. Neskôr aj Uber, ak sú FEG.
    A práve na toto narážam, čo brzdí BP oveľa väčšie zárobky z hry DO, a tým je chamtivosť, lakomstvo, spupnosť a skúposť.
    Tí čo sú dlhodobo v korytách ako »đîvɛʀġɛɛ«®, -Kaperko- a iní; sa tu preto nesprávajú slušne, pretože chcú zostať popritom vždy naďalej.
    Brzdia tým vedeniu BP oveľa väčšie zárobky z DO, na investíciu rozumných nápadov alebo návrhov, ktoré tu už nejedenkrát padli. A tým bránia aj novo príchodzím, tým že ich častokrát odrádzajú od toho, aby im nefušovali do cubov, BVK a podobne.
    Pre lepšie vysvetlenie.
    - Čiže doslova stornujú BP oveľa väčšie zárobky, ktoré by získali z DO. Viac k tomu, fakt nemám čo dodať. Mínusová česť pre chamtivcov a lakomcov; by bola jednoducho tým najlepším a najsprávnejším riešením, ak sa dobre rozumieme. Oberajú tým BP o zisky
    a to mi k tomu, úplne stačí. Jednoducho, prinútilo by ich to spolupracovať s menej skúsenými pilotmi vlastnej firmy.

    O ochrane vlastných máp, pred loďami nepriateľských firiem, nehovoriac. To by malo byť pre nich samozrejmosťou. Dohovoril som.

    P.S.:
    Vyriešilo by to tiež celú radu príčin, medzi inými aj zlučovanie českých serverov. Totiž, nemuselo by k tomu vôbec dôjsť. Nebyť toho.
    A práve, toto za tým vidím - v tom, to väzí. Čiže to je toho, ten dôsledok.

    Nič nie je nečestnejšie, ako viesť vojnu s tým, s ktorým si doteraz žil priateľsky. /Cicero/
    Tri najväčšie neresti sú - rozmarnosť, lakomosť a krutosť. / Cicero /
    Všetka rovnosť zmizne, keď každý nemôže mať to, čo mu náleží. / Cicero /
     
    Naposledy upraveno: 31/5/16
    McHon a -FIGHTER-(eic)1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.