Návrhy 2.Nový skill dizajn pre lod vengeance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *UNSEEN*THREAT*, 17/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete tento návrh v hre

  1. Ano

    61.9%
  2. Nie

    38.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ked ze v hre darkorbit su 5 skill dizajny na goliatha a na vengeance je len jeden tak ma napadlo vytvoriť nový dizajn aj na lod vengeance.

    Disajn by sa volal ´Countteratack´ tento dizajn zmený vzhľad lode vengeance a k tomu by pridal lodi vengeance novú schopnosť ´Barrier´(bariera) plus bonus
    10% zvýšené štity.

    Barrier:táto nová schopnosť prida okamžite lodi 80.000 specialneho nanoplašta na 6 sekund.Na tento nanoplašt v pripade že hrač uš ma klasicky NP s GG tak prednostne idu skody na specialny NP vytvoreny touto schopnostou a tento specialny NP sa objavy na tvojich bz tak ze ich čiatocne prekrije tak ako to bolo kedysi u stareho NP
    ochladzovanie tejto schopnosti je 8 minut.

    Dopad na hru

    Negatýva: žiadne nevidim

    :pozitýva
    Pre BP zarobia na tom peniaze :)
    Pre hráčov za vengeance sa bude s týmto dizajnom hrať zábavnešie

    [​IMG]

    Cena:250.000.U
    v pladbách klasicky 35€


    Budem rád za kazdy hlas :) dakujem prajem pekny den.

    Poziadavka:dizajn


     
    Naposledy upraveno: 17/2/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    BP sa už skôr zameriava na nové lode (Aegis, Spearhead a Citadel) ako je vidieť čo sa týka nových designov, nemyslím, že by sa vracali k Vengeance. Ani by som sa nedivil, keby zase nejaké lode zrušia.

    Každopádne návrh sám o sebe fajn, ale ako som povedal nemám pocit, že k tejto lodi sa BP bude chcieť vracať :)
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *pursuer* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.