Chyby 8 Technických problémů - Flash, kontakty, montáž...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ŦWΣNŦ¥_ĐΘŁλЯŞ™, 20/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máš aspoň jeden problém ze zde uvedených?

  1. Ano mám.

  2. Ne nemám.

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    mám pár takových problémů, který nejsou zas tak důležitý, ale jsou poměrně otravný...

    1) Z neznámýho důvodu když zapnu hru startem, tak to chce povolení Flash Playeru, kterej byl ode mě potvrzenej za poslední týden možná týden a půl už asi 70x a pořád se mě to pořád ptá na povolení Flash Playeru, přestože jsem to už několikrát nastavil a musím to furt odklikávat dokola a dokola. Btw. Mám nejnovější Flash Player i Google Chrome.

    2) Nejen mě ale i dalším hráčům někdy in-game problikávaj kontakty. Prostě člověk klikne na ikonku, načte se jen lišta a v mikro sekundě to hned zmizí a člověk to musí nakliknout znovu (Při nejhorším i na 4 pokus).

    3) Kontakty mi nejdou smazat. Smažu kontakt a po re-loginu je tam mám opět a znovu.

    4) Montáž bliká jak vánoční světýlka přestože jsem montáž otevřel a proklikaj vše co šlo. Mimochodem jedná se oblikání způsobený tím, že např. LF-3 a jiný itemy můžu vyrobit.

    5) Mám pocit že už to tu někdo psal, ale při delším hraním mě to prostě náhodně odpojuje (Chce to nový spojení).

    6) Pozice okýnek se mi permanentně přesouvá bez toho abych na to šáhl. Asi nějakej rollback pozice okýnek nebo co.

    7) Občasně se stává, že začnu střílet NPC, ale nestřílím, neukazujou se lasery + bereme mi to 1ks munice co 1 sekunda.

    8) Nevím jestli je to vlivem počtem hráčů / NPC na jedný mapě a server pak nestíhá, ale v případě vícero hráčů na mapě co střílí NPC (většinově kolotočáři), tak nejen já mám solidní lagy a někdy dokážu nakliknout NPC až na 6 pokus. Btw. PC mám kvalitní a internet optiku 200/200 Mbps, takže u mě problém nebude.


    Předem díky za odpověď,
    ŦWΣNŦ¥_ĐΘŁλЯŞ™
     
    bhagira22, dolejda a -baghira2- tohle ocenili.
  2. bod cislo 1 sa deje aj u mna.... GE2
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    body 1, 5, 6 a bod číslo 8 na experimentálnej mape eventu.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Shoduje se se všemi body i z moji strany a několika dalších hráčů,které znám.

    Edit:
    Před chvílí mi opět dvakrát za sebou vypadlo spojení, když lítám na 4/5. Letím vše ok a najednou nic, loď se pohybuje,ale nic nefunguje a pak se objeví tabulka pro obnovu spojení/logout.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. pecko

    pecko User

    chces povedat ze aj tam su boti :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    pecko to som nepovedal. Len to, že mi na experimentálnej mape, hádže solídne lagy.
    - To je k tomu, snáď všetko.
     
    bhagira22 a *SATKO* tohle ocenili.
  7. pecko

    pecko User

    tak to ano
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Arya

    Arya User

    ŦWΣNŦ¥_ĐΘŁλЯŞ™ , Ahoj :)

    1) Nejedná se o chybu v DO. Je to vlivem prohlížeče. Nesleduješ, co se kde děje? :) Mrkni sem:
    chrome.png
    Buď se budeš muset s odklikáváním smířit nebo začít hrát na jiném prohlížeči. Osobně se mi osvědčila Opera, tam se sice potvrzení o povolení FP také zobrazuje, ale lze přidat do výjimek konkrétní stránky a tím pádem se tohoto dotazu zbavíš.

    2) S tímto jsem se také setkala, všimla jsem si že to začalo po spojování servrů. Ovšem co je mi známo, tak to není problém, který by se vyskytoval u každého.

    3) Testovala jsem to a nic takového jsem nezaznamenala. Odstranila jsem cca 5 kontaktů a každý z nich je pryč. Jak na herní mapě tak na hlavní stránce.

    4) Obávám se, že tohle je záměrně. Upozornění pro hráče, podle všeho nejvíce pro nováčky, aby si všimly nových předmětů/akcí. Ale chápu, že je to nepříjemné.

    5) Ohlašování technických problémů ve hře

    6) Zkus jiný prohlížeč. Osobně jsem něco takového neznamenala. Je ale pravdou, že se ve hře vyskytne občas nějaká anomálie. Například skákání lišt apod.

    7) To bude pravděpodobně chybné grafické zobrazení, protože munice ti ubývá. Zkus stopnout střelbu a vzápětí opět začít střílet. Případně ozkoušet jiný režim. Otázkou je, zda to takto vidíš jen ty nebo i ostatní hráči.

    8) Ohlašování technických problémů ve hře
     
    bhagira22 a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  9. 1, Robí to kazdemu. Otazka 1 kliku.
    2, Robi to kazdemu. Vie to nastvat, ked sa ti to nepodari ani na 5. pokus.
    3, kontakty idu zmazat. Hl stranka - spravy, a tam kontakty a tam si to vymazes.
    4, Blika to ako vianocny stromcek no.
    5, Nove spojenie hadze len niektorym hracom, nie vsetkym. Otazka 1 kliku.
    6, Neviem.
    7, Neviem.
    8, Hrajes starú Flash - player hru. Tu ti ani najrychlejsi PC na svete nepomoze. A tie vase Optiky... :D Mam wooden PC, internet za 5 korun a ide mi to celkom v pohode
     
  10. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Aryo? A vy hrajete ráno, f poledne , večer i v noci často, že můžete toto tvrdit, nehledě na server a dobu hraní?
    a odkazovat hráče na jiné téma, kde hlášení nikdy nikomu nepomohla?
    Právě že je divné k bodu 8 to, že v noci hraje logicky méně hráčů než večer v top časech a na uberce a i jiných mapách (brána Low)
    jsou lagy a záseky 10x za hodinu a přez den se toto neděje. A je jedno, kdo má jaký počítač, či připojení.
     
  11. Arya

    Arya User

    Jaké tvrzení máš na mysli?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. 1. mozila firefox to nedělá
    5. nesmíš hrát týden v kuse, občas to vypni :D
     
  13. Aryo,
    ten prohlížeč teda zkusím, ale zbytek pořád nevyresenej, zkoušel jsem to před tím i teď a bez šance, akorát jdu ještě zkusit ty kontakty, protože mi to nefunguje mazat in-game. :D


    EDIT: Mazání kontaktů in-game nefunguje, přes kontakty / zprávy na hl. stránce ano.
     
    Naposledy upraveno: 21/2/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Arya

    Arya User

    ŦWΣNŦ¥_ĐΘŁλЯŞ™, jiný prohlížeč určitě vyzkoušej. Osobně google chrom nedoporučuji.
    Jediný problém, který jsem zaznamenala byl bod č. 2. Ještě tedy co se týká lagů, ty mě také občas potkají, ale není to nic neúnosného. Děje se to hlavně při velkých akcích, kdy je okolo opravdu hodně hráčů. Pokud se potýkáš s lagy dlouhodobě a nemůžeš hrát, nahlas jej to výše uvedeného tématu. Byly doby, kdy se z důvodu lagu skutečně nedalo hrát, aktuálně žádný takový problém není.

    Ostatní problémy, které jsi sepsal, jsem při testování ani při běžném hraní nezaznamenala. Pokud by se ti povedlo, natočit krátké video abychom to mohli nahlásit, bylo by to super. Uveď ještě prosím server.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.