Ako najrychlejšie zarobiť 16K uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gulot, 7/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gulot

    Gulot User

    Zdravím chcem sa opytať hráčov a moderatorou ako najrychlejšie zarobiť 15,000 uridium? či strelať npc alebo boxikovať alebo niečo také

    EDIT // Tak ešte tu dodám vybavu 30 LF3 1 LF4 21 SG3-B02 15 naj pohony srdcová formacia 1 havoc 17 level tak ja krisi zarabam najviac uridium no ale raz som sa snažil 10,000 uridium ale urobim 1,700 a potom so musel isť preč štýl hry tak trošku zafarmím pomôžem novačíkom a chodím na pala

    EDIT 2 // Pozeral som tému čo napisal moderator tak ja na pvp boxiky niesom
     
    Naposledy upraveno: 7/9/14
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Gulot to bys měl vědět nejlépe sám, vzhledem k tomu že ty znáš svoji výbavu, level, styl hry a na čem nejrychleji vyděláváš. To když nenapíšeš, a je skoro zbytečné se ptát.. Například pokud máš premium+pet kamikaze, rychle vyděláš na NPC (piráti)+ plnění úkolů na NPC. Pokud máš zdvojnásobovač na boxíky, sbírej boxíky na pvp. Atd., u výbavy vše začíná.
     
  3. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Aktiovnym boxikovanim to mozes nahrat za max. 2 hodiny, zalezi od lode, peta, snahy.. ak mas premium a kamikadze da sa aj skor nicenim npc, ak mas slabu lod a nemas kami ani premium tak skor tie boxiky
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Podobna tema tu uz bola ako zarobit uridko,aj ked ho bolo viacej no rady tam padli,tak nech si to autor precita:
    ako zarobit 50.000U za 5dni?
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor už se neozval, předpokládám že odpověď našel.
    Považuji za zodpovězené, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.