aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem teknojevsekno23, 18/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mam problem vcera jsem v dení aukci vydrazil desing na aegise,kredo se mi strhlo v hystorii aukce je napsano ze jsem aukci vyhral ale desing jsem v hangaru nenesel poradite jak mam postupovat?
     
  2. V první řadě napiš ID účtu a server na kterém hraješ a počkej na vyjádření adminů.
    Případně zkus promazat cache a resetovat prohlížeč, uvidíš jestli ho tam potom budeš mít.
     
  3. ID 931 334 63 servr CZ3
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    asi blbej dotaz, ale máš vůbec aegise? jestli ho nemáš, tak design neuvidíš :D
     
    Naposledy upraveno: 18/5/14
  5. restertovano vyčištěno a bohužel porad nic

    jinak jo aegise mam
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/5/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Nepíš tu mutiposty ale používaj tlačítko upraviť.
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    teknojevsekno23 Multipost znamená, že napíšeš 2 příspěvky pod sebe. dole pod každým svým příspěvkem máš 3 tlačítka, jedno z nich je upravit. Ale to tu dělám OT. Tak pardon. :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, prosím komunikuj prostredníctvom slov a viet nie otáznikov. Keby si si prečítal odkaz z minulej témy vieš čo ti hovorím => Jak správně přispívat na forum
     
  9. ok omlouvam se a jak je tos tou aukci nejaky postup s vyrsenim meho problemu
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Buď si počkáš na vyjadrenie administrátora, ktorý má možnosť vec overiť alebo si napíšeš na podporu hry.
     
  11. Korben

    Korben User

    teknojevsekno23 Napíš na podporu a tam požiadaj o preverenie, nezabudni im tam pripísať čas dražby a svoje ID.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.