Booster

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 3/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, keď sa pozriete do kalendára, tak na dnes 3.2. je tam napísaný 50% booster na skúsenosti, ale v hre, v hlavnom okne na hlavnej stránke nie je napísané nič o tom boostri. Obvykle je v tom buletine ikonka toho boostru a napísané, že pri kúpe min 5000 uridia dostaneme 50% booster na niekoľko hodín, podľa toho koľko uridia si kúpime atď.

    Chcem sa teda spýtať, či platí dnes ten booster alebo nie?

    Ďakujem za odpoveď.

    Pekný deň
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ahoj,
    booster beží v reálnom čase, nie v hernom. Pokiaľ si sa prihlásil na mapu už skôr behom dňa, tak ti vypršal. Kedy, si si ten bonus vyzdvihol?

    Podobný problém bol v téme: neobdrzany-denny-bonus

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ - stačí ísť do lodného denníka a pozrieť si, v aký čas si obdržal túto informáciu: Dostal si bonus za denné prihlásenie!
     
    Naposledy upraveno: 3/2/18
  3. nepochopili sme sa... ja ten booster praveže nemám, ten booster sa dá získať len kúpením uridia, a práve to píšem, že v kalendári je napísaný že dnes sa dá kúpiť tento 50% booster, no na hlavnej stránke ( nie v hraciom okne ) ten booster nie je napísaný, že by sa dal kúpiť dnes, inokedy je tam normálne ikonka v buletine že sa dá kúpiť, no dnes nie, dnes to je len v kalendári napísané, preto sa pýtam, či ta akcia na booster dnes platí alebo nie...

    [​IMG] [​IMG]
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zrejme nastala chyba u nich. A zabudli ho zaradiť do denného programu. Stáva sa. Ani v BP nie sú neomylní.
    Tie informácie sú len orientačné, môžu byť aj nemusia. Hádam sa dočkáme oficiálneho vysvetlenia, teda dôvodu.

    Alebo, ten kto písal ten kalendár na február 2018, sa pomýlil & tento booster bol zle napísaný na nesprávny dátum.
    Snáď sa toho dočkáme v najbližšie dni, ak je to pravda. Pre istotu, sa stačí prihlasovať v každý deň a sledovať to.

    To je jediné, čo k tomu a s plnou vážnosťou, fakt môžem poradiť. Prajem príjemnú hru.
     
    Naposledy upraveno: 3/2/18
  5. veď jasné, stáva sa, sme len ľudia... ale ja som to nevydržal a kúpil 5000 urka :D žiaden 50% booster sa mi nepripísal, takže ta akcia na booster dnes neplatí... škoda
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Dobre vdaka za odpoved, mozete uzamknut temu :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.