CAPTCHA CAPTCHA CAPTCHA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem coje, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    orioN19567 Na chybe sa pracuje. Pozri o niekoľko príspevkov vyššie (dozadu).

    Borat: Problém bol nahlaseny. Treba počkať už len na opravu. Zde: #25
     
    Naposledy upraveno: 3/2/18
  2. PanMajster

    PanMajster User

    Nenene, oni napsali že to je opraveno i s kuponem.
    • The captchas should now be working correctly on the webpage when attempting to enter a voucher or recover password.
    Takže jako nevim proc to teda psali..
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    PanMajster a prečo Borat písal v poste #25, že:
    Na probléme sa pracuje. A že treba počkať, už len na opravu?

    Tak trochu si potom protirečí s týmto výrokom:
    "Nie. Captcha nefungovalo pri obnove hesla, zmene adresy a preto sa zamerali
    na toto avšak zabudli na iné veci kde občas to vyskočí ako je napríklad aukcia."

    Tak: raz je to opravené a raz nie? Nech nám to Prosím pekne vysvetlí.
    Pretože potom táto veta, zaznieva, pomerne metúco:
    "• The captchas should now be working correctly on the webpage when attempting to enter a voucher or recover password."

    Tak, ako to je tomu & naozaj? Je to opravené, alebo nie je? Nakoľko hráčov to veľmi zaujíma, nakoľko sú od toho odkázaní. :eek::rolleyes:o_O
    Pretože potom, my budeme označení za tých; čo sú menej chápaví, alebo extrémne povedané: rozumovo menej zdatní. :D:D
     
    Naposledy upraveno: 3/2/18
  4. Toto asi bylo účelový,aby se nedal uplatnit ten speciální kod.BP to má dobře ošetřený.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jenom ještě jedna připomínka. Jak vypadá tzv. německá preciznost v podání jiné firmy s doménou de?
    https://ctrlv.cz/shots/2018/02/03/RXxL.png
    Takže si myslím, že když se chce, tak to jde. Potom nechápu, na co mají testery a test server a všechno se zkouší na reál lidech.
    Takže captcha kod u kupónu je snad opravena a aukce mi stále nejde.
     
    Naposledy upraveno: 3/2/18
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. přesně tak --ten kod nejde vybrat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Je víkend takže zbytočne niekto očakával opravu. V pondelok to dúfam opravia a verím, že aj kód znova aktivujú.
     
  9. když hážeš do aukce len za 10k kreditu což znamená zakliknutí dané věci a dát nabídnout (což je otázka 2-3 sekund), tak to jde opravdu velmi rychle. a určitě to jde i normálně bez 10k.
     
    mikesbezbot tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě třeba vadí, že ta captcha tam zůstane nastálo, dokud ji někdo nevyplní správně. Což mě dost irituje, když by po 3 minutách třeba mohla sama zmizet.
    Pokud někdo používá makro, tak si stejně může nastavit rozmezí, jak to házet, a akorát to otravuje poctivý lidi... Kdyby to po minutě nebo dvou zmizelo, tak to stejně ničemu nevadí, protože aukce už je stejně pryč.
     
    -baghira2- a mikesbezbot tohle ocenili.
  11. MMOFrakral

    MMOFrakral User

    captcha je nejhorší součást hry. Ať to někdo dá pryč a nechá původní ověření,
     
    mikesbezbot tohle ocenil(a).
  12. asus923

    asus923 User

    Ahoj, trochu zvláštní diskuze, měl jsem pocit, že daný problém se týká chyby a nesmyslné hlášky Nejsem robot. Není chyba na straně hráče, že si přihodíl víckrát, ale že ten otravný robot i při správném potvrzení vás nepustí zpět. Zkuste místo moralizování raději poradit. Díky
     
  13. Beatnik66

    Beatnik66 User

    Já mám stejný problém už jsem psal podporu má to prý více hráčů. Používám pouze jednou okno , vyčiště zrestartováno CC Cleaner vše . vyzkoušl jsme i více prohlížečů pořád stejný problém .
     
  14. kecky_FT

    kecky_FT User

    Dobrý den, mam problém s aukcí, již 3 tí den se snažím zadat dobře ten kod co tam nově udělali a nic, skouším to sám, i dal jsem to ostatním členům rodinyx za úkol a ani jednomu se to nepodařilo i když je to vypracováno dobře. Tímto bych chtěl aby byla chyba která tam asi je opravena. Děkuji Kecky_ft
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. MALENKUNA

    MALENKUNA User

    ja drazil jen munici od min po x2 a kdyz jsem chtel prehodit miny tak mi vyskocilo okno na captcha. odpovedel jsem spravne a presto mi napise ze dotaz nebyl spravne zodpovezen. domnivam se ze ze strany BP se jedna o fatalni chybu kterou nedokazou opravit. ocekavam za tuhle chybu slusnou kompenzaci pac je to omezovani v klidu drazit. drazim uz pekne dlouho ale s timhle jsem se nesetkal ze vyplnim pozadovane okynka oznaci mne ze nejsem robot ale pri odeslani mi hlasi ze dotaz nebyl spravne vyplnen. trva to uz 48h a je to nefer. munici potrebuji jako sul nemam zadne boty na munici ani nic jineho takze mi zbyva jen drazba. ale co delat kdyz to nejde odeslat? predtim vyhodilo okno s captcha kodem opsal jsem ho odeslal a bylo vse v poradku... ted vyplnim okna na auta silnice busy znacky a pod a stejne nic... a mam byt v klidu? hraju to dlouho ale tohle bych teda necekal... nejde nic drazit potreba logdisku munice a bostru je v cudu... takze at BP zapne mozky a odstrani chybu na kterou uz cekam pekelne dlouho... pretim nebyl zadnej problem vyplnit captcha tak at to vrati do puvodniho stavu at muzu v klidu opet drazit. dekuji
     
  16. Arya

    Arya User

    MALENKUNA Ano, je tady chyba v ověřovacím kódu. Taky mě to zlobí. Chyba je nahlášena, musíme vydržet, než to opraví.;)

    #aLeqx Na foru se bude každý chovat slušně! Příspěvěk smazán.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Takže se optám , když máme problém s Captcha , zřejmě se nedostane ani na kód superbowlu? zase kód který nebude možné uplatnit stejně jako kód k novému roku? Nebo někdo kód dokázal uplatnit?
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    •»Śøŋºº«• o tom pochybuji.

    Borat: "Je víkend takže zbytočne niekto očakával opravu. V pondelok to dúfam opravia a verím, že aj kód znova aktivujú."
    post #48. Stačí se jenom podívat o pár příspevků výš. Budeme vůbec rádi jestli to opraví během 5. února 2018. T.j. zítra.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/18
  19. Mohl bych se zeptat kdy by tuto chybu jako je Captcha chtel bigpoint donecne opravit uz trva asi tak 3 dny je je to dost otravne kdyz se neda vsazet a furt se to tam oběvuje . Dík.
     
  20. Arya

    Arya User

    •»Śøŋºº«• Bohužel kvůli chybnému fungování captcha kódu, nelze uplatnit ani kód k Super Bowlu. Chybu snad budou opravovat během následujících dnů, ale jak to bude s bonusovým kódem, říct nedokážu. Osobně doufám, že se tohoto kódu všichni dočkáme.

    KordaSir546: Kdy přesně bude chyba opravena, zatím nevíme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.