Zpetná vazba Cenzura a spokojenost s aktualním stavem hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ∞-Ămorîn©-∞, 14/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny spoluhráče.
    Jak jste spokojeni s aktuálním stavem hry?
    Líbí se vám ta krutá cenzura co tu panuje?

    Tak po ani ne po 4h. bylo téma zavřeno!
    Nj téma se nehodí do krámu,že
    Borat!

    Anketu jsem se rozhodl raději vynechat. Ještě by to dopadlo, že jsou všichni spokojeni.:D
    Jelikož v BP si asi všichni myslí, že hra je v pořádku a všichni jsou spokojení.
    Prý nebudou přidávat novinky do hry než se opraví. Já však opravu nezaznamenal?!
    Novinka sem, novinka tam.
    Napište zde prosím co si myslíte a jak jste spokojení.
    Děkuji všem co se zde vyjádří.
     
  2. Borat, mám na tebe otázku, v oficiální oznámení bylo, že žádné novinky se přidávat nebudou, ale podle mě sparťani a karanténa to je novinka :) Tak mi prosím tě nelži.
     
    ∞-Ămorîn©-∞ tohle ocenil(a).
  3. Tak za mě jejich "ověřené akce" nejsou zrovna moc ověřené, když co akce to chyba :D je sice hezké, že se lidem snaží usnadnit postup k získání nových laserů, ale nové designy na letouny (které byli v okamžik přidání do hry bugnuté) a karanténa (která podle mě do hry nepatří.. hlavně ne na x-6 mapu kde po 2 měsících pořád NEJDE zavřít ta tabulka co nemá žádnou funkci a jen překáží!! a na x-7 se nedá pořádně farmit BVK, protože každý flax zabije VK a nechá tam ty malé zmetky a pak proletím dvakrát mapu a mám jich za sebou tolik že mi to kope za 60k) a to ani nemluvím o plynulosti hry, kde mám při 60fps pocit jak když koukám na nějakou prezentaci a lodě mi poskakují po mapě o půl mapy? další věc je pet, který po více než čtyřech letech pořád nefunguje jak by měl a místo toho do hr přidáváte zbytečné hlouposti v platební oblasti (boostery na 4 hodiny za 100, zbytečné designy co nic nepřidávají) a vše to akorát zpomaluje celou hru... Už jen to, že když si chci vybavit lod tak si musím udělat hodinu volna, protože to jinak nemám šanci stihnout. To je opravdu hra na odreagování, kterou byla na začátku, kde stačilo nalogovat a jít se střílet? Teď se člověk nervuje už jen když se snaží poslat si seprom do lodě a to ani nemluvím o vyváženosti hry, kdy jednomu hráči nefunguje profil a není schopný trefit jedinou zpomalovací raketu nebo dcr a druhý přehodí na motýla a jakoby protivník ani neměl štíty :D ale tak určitě "je to jen o štěstí" a tyhle věci si jen vymýšlíme jako výmluvu toho že neumíme hrát a někdo nás je z plně opravené lodi schopný sundat jednou ranou infekční munice :D Za mě si strčte za klobouk všechny vaše novinky a akce a už konečně začněte opravovat to co jste podělali, než vám to přestanou hrát i botovací programy, protože ani je už to nebude bavit :D Fun fact na konec... 95milionů registrovaných hráčů? i kdybych počítal 95 serverů (což není) tak to vychází na 1 MILION registrovaných uživatelů na jeden server :D že by další lež? ;)
     
  4. Toto napsal:Borat Board Administrator
    Novinky ani nepridavaju. Vyjadrili sa, že budú pridávať staré akcie len ich odmeny budú pozmenene.

    Hmm a že při akci na piráty byly nove npc, to nebylo nic nového.
    Ďalej nikde nehovorili tom, že prestanú pridávať do hry napríklad dizajny na stíhačky atp...
    Tak zde vidíme jak se krásně překrucují slova.
     
    -baghira2- a *.*Zvire*.* tohle ocenili.
  5. Borat

    Borat User

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/dolezite-zmeny-vo-vyvojovom-cykle-hry-darkorbit.108730/. Sú nové akcie? Nie. Sú len staré. Karantena bola už dávnejšie naplánovaná a preto ju pustili do hry. Spartan dizajn nijako rapídne neovplyvňuje hru. Akurát vďaka nemu havoc stratil zmysel.

    Uber npc boli len pridane a pokiaľ ti to vadí tak si sa ozval neskoro.
     
  6. Milý Borat, byla naplánovaná to nikdo neví, ale tím pádem je to lež. Jinak ano ovlivňuje asi nehrajete, navíc log se opravuje jak dlouho? půl roku? Profil? Pet, který nefunguje při proskoku. Jinak si pořádně přečti co se tu psalo. (Po niekoľkých náročných diskusiách sme sa rozhodli odložiť pripravované akcie a novinky a v nasledujúcich mesiacoch sa chceme zamerať hlavne na technické problémy, tie sú aktuálne hlavná prekážka pre budúce fungovanie našej hry.)
    CO z toho je opravené? Bum a další chyby, sparťany který se dali bugovat. Je toho milion a nic. Přidejte další hlouposti šup to sem.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/17
    ∞-Ămorîn©-∞ tohle ocenil(a).
  7. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Kde panuje cenzúra?
    Toto je fórum k hre , kde si hráč môže nájsť k hre informácie, kde o hre môže slušnou formou diskutovať. Cenzura tu nieje.

    Ak sa niekto v diskusii nevie slušne vyjadrovať, tak taká diskusia tu nemá čo robiť.
    Je niekde napísané, že BP je spokojné? Ak nie, tak tu zbytočne rozdúchavaš oheň. Tak že nepíš to, čo nieje pravda.

    Čo od toho očakávaš? Myslíš že v BP nevedia o pocitoch a nálade hráčov? Myslíš si že je jednoduché doladiť hru tak, aby ti šlapala aj na 368 s norton comanderom?
    Napíšem to asi takto. Keď kúpiš za výhodnú cenu starý barák a opravíš ho, tak neustále do neho budeš vrážať peniaze, lebo stále sa niečo bude kaziť. Jednoduchšie je zbúrať a postaviť od základu a máš na pár rokov pokoj ako pri stavbe nového domu. Tak že tu by pomohlo len jedno. Zbúrať túto hru a postaviť ju od základu, lebo to čo robí šarapatu, tak to môžu byť aj dáta ktoré už v programe byť nemajú.
    Povieš si , veď nech ich zmažú. No ak by si videl čo všetko to obnáša, tak by si tu nezakladal znova, úplne zbytočnú tému.

    *.*Zvire*.*, Borat za to môže? Čo tu chcete dosiahnúť? Chcete si vyliať srdiečko? Myslíš že teraz všetci v BP začnú makať a opravovať? Máte tam kameru?
    Ani jeden netušíte čo robia a čo nie, ani jeden neviete na čom pracujú. Si myslite že to je ako vymeniť žiarovku? Nemienim sa BP zastávať, no nebudem tu zbytočne nadávať a nervačiť moderátorov, ktorý za chod hry nemôžu.
    Sprostredkujú Vám to čo im BP predá a robia si svoje.

    Nikto z Vás tu nič nezmení a môžete vykrikovať koľko chcete, že ste zákazníci a neviem čo ešte. Prečo nejdete písať na discord? Tam máte priamo zamestnancov BP a môžete im priamo napísať svoje sťažnosti.
     
    ∞-Ămorîn©-∞ a -baghira2- tohle ocenili.
  8. akce beži dost zato super ale furt malo ukolu zadne special box nebo jsem tu nebyl ale uz dlouho jsem na zadnej nenarazil
     
    ∞-Ămorîn©-∞ tohle ocenil(a).
  9. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Keby si nepísal hlúposti.
    *.*Zvire*.*, Mne je zle z teba a z toho, ako tu píšeš nezmysli. Ako by si ty v práci len makal ako fredka. Nezabúdaj na to, že BP nemá len jednu hru, ty logika. :rolleyes:
    Viem moc dobre koľko práce dá oprava nejakej maličkosti v hre.
    Ty si ITčkar? Silno pochybujem, že o tom niečo vieš. Najprv si zisti čo všetko tá práca obnáša a až potom tu niečo píš.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    *.*Zvire*.* nenavážej se Prosím pekně do Korbena / do Makra. Tvůj výkřik do tmy, to také nevyřeší.
    A mne je zle z Teba, že nemáš voči nemu, ani ten nejmenší respekt. Jak již.

    Také sem psal, že místo starých eventů; by měli spíš opravovat stávající chyby a bugy.
    To poslední co tu fakt není zapotřeby, je vlákno, ve kterém se hráči hádají s moderátori.

    Proto se ptám, jak tito hádky pořeší tuhle situací? Nijak. Práveže naopak, ještě víc ji zhorší.
    Moderátorů je zapotřeby aby nás informovali zde na fóru o tom, co BP pro příště a pro hráče chystá.
    Dělají to libovolně a ve svém volném času. To že táto hra není v pořádku, rozhodně není jejich vina.
    A také jsou to jen lidi, stejně jako my.

    Proč je zapotřeby dělat tuhle situaci, ještě horší nežli je? Pořeší to něco? Nepořeší.
    Nestačilo by už! Mimo to programovanie je celá veda, a je v tom až priveľmi zložitý systém.
    - Ani systematiku zoológa by si nezvládol, tak sa nerýp do niečoho, o čom nemáš ani len šajnu.

    Akurát tú situáciu ešte viac vyhrocuješ a zhoršuješ. A čo z toho väčšina hráčov bude mať?
    Nič. Posledné čo potrebujeme, sú fakt, zlé vzťahy s moderátormi. Fakt Ti budeme za to veľmi "Vďační!"

    Totiž prispievať môže úplne každý, nakoľko toto vlákno je Spätná väzba.
    To čo si tu predviedol, svedčí len o Tvojej inteligencii; Ty z kameňolomu. :D
    A je mi úplne jedno, čo si robil predtým; aj tá mačka vonku na dvore, má viac rozumu ako Ty!

    EDIT: *-MAKRO-* presne tak.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/17
  11. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Múdrejšie by ste urobili, ak by ste písali svoje sťažnosti na Discord. Pokiaľ viem, to to bolo vytvorené práve na to, aby boli vývojári bližšie k hráčom, tak ich tam treba bombardovať a nie tu zbytočne spamovať fórum a navážať sa do moderátorov.
     
  12. Jsem tu už osmým rokem a mohu Vám říct, tohle knučení tu bylo a asi pořád bude na denním pořádku. Akorát mi nejde do hlavy jedna věc, vyzkoušel jsem vícero her ale nikde jsem nezažil takové hráče jako jsou tu...a myslím to ve špatném smyslu. To co tu někteří předvádějí je opravdu k pláči.

    To že je někdo nespokojený beru ale neberu to jakým způsobem to někteří podáváte. Asi nejsem normální ale vždy než někam napíši nebo něco řeknu, přemýšlím... proto abych svým jednáním někoho neshodil, neurazil. Opravdu nechápu tu potřebu se nad někým povyšovat, urážet, poukazovat...Nejvíce mi znechutilo hru kydání hnoje na chatu, přestane s tím jeden a začnou dva. Já si hru pamatuji jinou a hlavně s jinými lidmi...dřív hráli asi hlavně dospělejší lidé :).

    Někdy bych si dovolil i tvrdit, že za to, jací dnes lidé jsou, může samotný internet. Jak rychle se vyvijíme, tak dvakrát tak rychle zdementníme :).

    PS: Je jedno kdo jsi nebo co jsi dělal, ono stačí jakým způsobem se prezentujete. To řekne o člověku mnohem víc než si někteří myslí.

    Snad se nad mým mudrováním někdo zamyslí :D
     
  13. ∞-Ămorîn©-∞ odpovím ti:


    Osobně jsem rád, že opravují UBA, i kdyby jí opravovali půl roku, klidně počkám. Hlavně, když tam pak nebudou podvodníci.
     
  14. *-MAKRO-* Ak sa niekto v diskusii nevie slušne vyjadrovať, tak taká diskusia tu nemá čo robiť.

    Je pravda,že to někomu trochu ujelo, ale neznamená to, že se uzavře celé téma. Jsou tu i ostatní hráči.
    Každopádně hra je tu už mnoho let, proto by měla šlapat jak hodinky.
    Nikdo si tu srdíčko nevylévá :D čim vice se bude o problémech mluvit, tím lépe.

    Třeba se konečně něco začne dít. :p
    Co musím tedy vše navštěvovat, abych si v klidu zahrál slušně klapající hru, forum pak ještě discord.
    Pak se vlastně nakonec dozvím, že má tak smysl poslat kameny a toť vše.
    Protože hra nefunguje nebo někde uváznu, jak tu mnozí psali a to přinejlepším.
    Pak se taky muže stát, že hráč muže dostat (ban/odpočet) za to že v klidu hrál a třeba dělal ukoly.

    Každopádně zajímavej systém trestání.
    Někteří jsou potrestáni a naopak mnoho hráčů za mnohem horší věci ne.



    Každý názor se cení
    Třeba se konečně něco začne dít.
     
  15. josef402 na rozdíl od doby komunistů si můžeš založit svůj web a kecat tam co chceš a nezavřou tě. Pokud ale navštívíš cizí web, fórum, je dobré, řídit se pravidly majitele. Zde VOP a pravidla. Pokud s tím nesouhlasíš, založ si vlastní, sedět nepudeš, v tom je ten rozdíl, ty bojovníku. Taky tě komunisti vyhodili tě z práce jako mě?
     
  16. Warden

    Warden User

    Tak se mi zdá, že diskuze odbočila trochu špatným směrem. :(

    1. otázkou byla problematika spokojenosti se hrou. Buďte si jistí, že všichni jsme nespokojeni s chybami, které se ve hře objevují. Admin tým se snaží tyto informace předávat dál a tlačit na provozovatele hry. To, že tady budeme na sebe hrubí, je k ničemu, nikdo z provozovatelů hry toto fórum číst nebude. Je dle mě naprosto zbytečné urážet členy týmu, věřte mi jsou to jediní lidé, kteří se snaží předávat vaše postesky dál a bojovat za vás. Druhou možností je, abyste nepsali sem, ale šli na Discord a začali komunikovat (v angličtině) s vývojáři. To, ale málo lidí z nás dokáže. Proto, buďme k sobě slušní.

    2. otázkou byly novinky. Když BP podalo informaci o tom, že dále nebude hru rozvíjet, neznamená to, že v aktuálním kódu v té době nebyly úpravy, které dnes zveřejňují. Jde o zmiňované Spartany nebo mírně modifikované akce. Vrátit se ke staršímu kódu, kde sice tyto úpravy nejsou, ale současně v nich chybí spousty oprav a úprav týkajících se např. bezpečnosti, přispůsobení novým verzím systémových programů, stability hry, opatření proti booterům atd. je skoro nemožné. To mi určitě potvrdí každý, kdo vyvíjel nějakou rozsáhlejší aplikaci. Takže prakticky z pohledu BP, nedělají žádné zásadní změny v kódu, jen se snaží maximálně využít to, co v kódu již je. Nám se to sice líbit nemusí, ale oni to asi vnímají jinak.

    Nechci se zde hádat a bylo by fajn, aby si každý z nás uvědomil, že urážením se navzájem nijak BP neovlivníme. To dokážeme, jen společným úsilím. Admin tým je jediná síla, která za hráče opravdu bojuje. Pište své poznatky, ale slušně prosím.
     
  17. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Łïmïtlεşş, Presne si to vystihol. Inteligencia človeka nieje podľa titulov a vzdelania, lebo niekdy viac dosiahne cvičená opica. Základom je vyjadrovanie sa a vedieť komunikovať na úrovní Homo sapiens , teda človek rozumný. ;)
    Podla komunikácie, by som to odhadoval na dláždiča. ;)

    Aby si sa nečudoval. :D
    [​IMG]

    Doposiaľ si nijako nepresvedčil, že o tom niečo vieš a na základe toho čo píšeš a ako píšeš, si už každý urobí svoj obraz. Łïmïtlεşş, to napísal výstižne. ;)

    Jediný kto to robí vo voľnom čase, sú moderátori a oni s programovaním hry a s opravami, nemajú nič spoločné. Maximálne čo môžu, tak nahlásiť chybu do systému, ktorý je na to určený a to aj kompetentný moderátor robí. ;)

    Áno, začne, plno kecov na fóre od neandertálcov a zopár postov od tých rozumnejších. Nikto nieje proti sťažnostiam, avšak treba vedieť viesť rozumnú diskusiu a to vie len zopár hráčov. ;)

    Prečo tu potom píšeš? o_O

    Nikdy som sa nejak neprezentoval ako admin, avšak práve to, že som bol v týme moderátorov, svedčí o tom, že viem toho o niečo viac, ako ty. Viem ako veci fungujú a že už nie som? Vieš mojko(y).
    Bbol som v týme niečo cez 5 rokov a som rád že som sa tomu venoval a teší ma ak som čo len jednému hráčovi pomohol, aj keď ich bolo určite viac, no robil som to nezištne. ;)
    Ty si niekomu pomohol? Alebo jediné čo si urobil, tak je tvoje drístanie na fóre?
    Na to aby hráč niekomu pomohol, nemusí byť admin a ani moderátor.
    V tejto téme sú minimálne traja, ktorý pomáhajú a radia na fóre a určite aj mimo neho a nie sú moderátori a nechodia sem len drístať prázdne reči a nadávať na modov.
    Ak toto niekedy pochopíš, tak potom môžeš písať že niečomu rozumieš.;)

    josef402, Slušný názor nikto nezmaže. To ti rodičia nepovedali, že klamať sa nemá? o_O;) Inak "komouši" oficiálne skončili akože v roku 1989, ale len sa premenovali a pokračujú ďalej v tom čo robili, s tým že vietor fúka od západu. ;):D

    Diskusia ide zlým smerom už od prvého príspevku, kde autor témy dal do toho viac emócií. To ostatné je už len náväznosť na daný príspevok.

    Ak má niekto problém v hre, tak ma v kľude opísať problematiku takým spôsobom, aby sa viedla diskusia bez emócií.

    Osobne nevidím zmysel viesť ďalej diskusiu v tejto téme, ktorá sa od začiatku viedla v emotívnom duchu. Ak sa má viesť diskusia o hre a nespokojnosti hráčov, tak by malo ísť o slušnú diskusiu, ktorá by sa prípadne dala predložiť vývojárom hry.
    Prednes tejto témy je tak pre štamgastov 4 cenovej skupiny, kde už aj fajčiť zakázali. :D

    Pekný zvyšok dňa prajem. :)
     
  18. Mám dojem, že BP se snaží věci napravit, i když dle názoru většiny pomalu. Ale ono to není kolo, takže to potrvá. Kdo se s tím nechce smířit, ať jde jinam, kde všechno jede bez problémů. A urážet tu jediné lidi, kteří nám pomáhají? Admini to dělají ve volném čase, na úkor svých koníčků a někdy i rodiny. A tady se na ně jen plive. Uvědomte si, že nemají o moc větší pravomoci než my. Že jen tak přijdou, BP všeho nechá a bude řešit jen je. Snažme se chovat jako dospělí, slušní lidé, kteří vedou diskusi v mantinelech VOP. Nadávky a zlost nikdy žádné řešení nepřinesly.:cool:
     
  19. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Se mi libi, jak furt placete nad tim, jak ta hra je spatna a nic nefunguje a presto porad ji hrajete. Ta vase zavislost na ni, dela BP kridla a proto ji porad nejakyma pridavkama przni. Neni lepsi to proste prestat hrat, mavmout rokou nad ztracenyma hodinama hrani a investovanych penez a mit klid. Od te doby co jsem s tim prastil sem absolutne spokojen. Ale abych odpovedel a byl in v tematu, tak odpoved je NE. Nelibi se mi stav hry a proto sem ji prestal hrat. Kaslu na nejakych 6k fair odehranych hodin a tisicu penez. At si to nechaj. Ted tu hru stejne ovladaji prekupnici s uctama, boteri, makrari a jiny radobi hraci. U toho uz fakt nemusim byt. Treba se nekdy jeste na mape proletim, ale to uz bude zcelajiste jina hra. DO byla tak super hra :(
     
  20. Warden

    Warden User

    »OLDBOY«: Díky za tvůj názor. Je vidět, že tě hra přeci jen pořád trochu zajímá, jinak bys sem ani nepsal. Budeme doufat, že se stav hry zlepší a ty se k ní třeba jednou vrátíš. Jen na okraj. Je jedna věc, která se změnila k lepšímu. Je to skutečnost, že člověk oproti minulosti potká na mapách výrazně méně autopilotů než kdysi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.