DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo to druhé je Krystal, tak to jo. :D
    Já jen že minule byly taky dva oleje. Jak říkám, moc to nesleduju a viděl jsem dvě fialové. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - minuly mesiac bolo 40 oleja, tento 25 kuskov ;) Snad sa to nebude kazdym mesiacom znizovat :rolleyes:
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    No koukám. :)
    Ale myslím že ano. Když tenhle kalendář dali poprvé, tak byl HP laser za jediný log. Teď dali slevák a další už ne.
    Tak snad to budou obměňovat, že dají i ty logdisky pro ty, co milovali starý LOG, a budou všichni spokojení. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    6Xry.png

    Badmaniak - Tu je ten starsi kalendar, ked hrac mohol ziskat za prihlasenie hyperplazmoid. Nuz ale pokial by ten den prepasol, tak by nemal nic, co ma zas novy kalendar vyhodu a paci sa mi to, ze ak aj vynechas par dni, stale mozes obdrzat este vsetky odmeny. Uvidime ako sa tie odmeny budu casom obmienat ;)
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Já si stejně myslím, že kdo má trpělivost, tedy obrovskou, nasbírá skoro vše potřebné z kalendáře. Což možná některé u téhle udrží a to je snad cílem. Uvidíme.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Však jasně. Já jen říkám, že u tohohle starého taky na první kalendář nalákali HP laserem a pak už ho nedali. Tak stejně tady si myslím, že to nejlepší dali na uvedení a zas tolik toho rozdávání nebude. :)
    Slevu už taky nedali, ale to mi taky nevadí, stejně jsem to ani nevyužil. Snad ještě v sobotu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ten kalendár za november 2017, je otrasný voči predošlému.
    Zas zbytočné haraburdie, ktoré len zbytočne preplní hangár.

    Badmaniak, má pravdu. Keby dali natrvalo aspoň v jednom dni, tých 30 LD.
    Ani by som viac ku tomu nemukol. Tak sa len budú hráči prihlasovať, na mapy celkom zbytočne.

    Moja trpezlivosť je nekončená čo sa týka ohľadom toho prihlasovania,
    ale aj tá má, predsa len svoje medze.

    Na čo je hráčom, kopa ďalších zbytočností? Ako boostre, ďalšie míny, ten olej, bifenon,
    kyhalon, tetrathrin, rozptylové lasery, alebo fúzne štíty. Nováčikovi to ako pomôže?
    Práveže nijak. A to je dôvodom toho, prečo ma tieto predmety tak strašne rozčuľujú.
    - To už lepšie, je toto zbytočné haraburdie predať. Kredity sa vždy zídu. ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/11/17
  8. Pro nováčky jsou tu zbytečnosti, ale pro hráče, co už mají výbavu, tak jsou to nejdůležitější věci (boostery, miny), které ve hře potřebují :)
    Navíc z těch kabelů si začátečníci mohou skládat různé věci, takže to se jim taky určitě bude hodit.
     
  9. -Birks-

    -Birks- User

    :D:D -baghira2- dobře ty , takže dík ,že si mi objasnil,že to vlastně nováčkovi takové věci vůbec nepomůžou , no to je dobré no. Takže vůbec si nemůžou vyrobit peta,desingy a děla... to je pro začátečníky k ničemu vlastně. :cool:
    PS: neříkal si náhodou,že končíš ?
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Budu končit, až když konečně pojede akce, Útok zabijáckych P.E.T. Až po ní.
    Místo toho, budě lítat ten otrasný hitac, který poleze slabším pořádně na nervy.
    - Protože elitní FE a UFE si ho zas privlastní a slabších budou popřitom pořád střílet.
    Smazané nesmyslné obvinění, Warden. A ještě jim vyhoví na 24 hodín nonstop, od 6 listopadu.

    Miloš, Birks.: Již sem to opravil, káble a nanopouzdra tam nepatří.
    Protože bez nich, by LF3 vyrobit nešlo. A pořád by sem na GA5 střílel jenom LF2. ;):D
    Také peta. Bez kabelů a nanopouzděr by to vyšlo na 50 000, zbytečně vyhozených Urka.

    Desing nováčkovi jak pomůže? Pořád budě lovnou pro elitní. V tom rozdíl nevidím.
    A elitní dělo? Od toho je spíš aukce, než tá montáž? Tam to vyjde mnohem levnejší.

    P.S.: A hangár samotných hráčov, rozhodne nie je smetisko!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/17
    30minutFuč, -baghira2222- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Miloši, já z toho nepotřebuju právě že nic a zrovna ty boostery jsou nejhůř vymyšlené. Pár těch rsb se hodí, možná ten seprom.
    Problém je, že většina těch užitečných věcí přijde ve chvíli, kdy je to dané a ne kdy chceš ty. Třeba ty boostery. Naloguju na mapu a mám 3 hod dmg. Ale pokud odloguju nemám nic. :)
    Třeba u VoT jsem věděl, že ty boostery dostanu a kdy je budu chtít si vyberu. Jo, stejně jsem to na nic kromě jedné brány nepoužil, ale věděl jsem že je budu mít. Ale k čemu je mi dmg v den kdy zrovna nelítám? :)

    Pro nováčky je to asi fajn, ale ty zas jeden fuzní štít nevytrhne. Upřímně snad to nejlepší jsou ty LF4, které se dá říct potřebují asi všichni.
    Ale nestěžuju si, dokud mi to nezalagovává hangár. :) Loguju to stejně, tak co. :)


    baghira: Zrovna Hitaci budou pro všechny. Pokud budou nonstop, v noci si tam i flaxa namastí kapsu. Akorát nebude moct čekat, že mu odměnu vystřílí eliták. A vzhledem k tomu, že Hitac bude mít pevné HP, nebude mít tolik lodí potřebu odhánět ty slabší. Teda určitě ne víc, než kdyby tam Hitac nebyl a potkali se.
     
    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Hitac Changes
    We are increasing the amount of respawns per minion from 2 to 3. Now a player will have to kill each minion 4 times instead 3 to get rid of it. We are making the shot cooldown for the Hitac attack to be 2 seconds instead 3.

    Z test serveru:

    Hitac změny
    Zvýšili jsme respawn Hitac minionů ze 2 na 3. Nyní musí hráč sestřelit 4 Miniony namísto 3. Změnili jsme také cooldown střelby Hitaca ze 3 na 2 sekundy
     
  13. Warden

    Warden User

    •»Śøŋºº«•: Ano, tyto úpravy na testu byly a uvidíme, zda budou i při ostrém nasazení. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Uz nejaky den sleduji ze se nedela poskození na letounech , je to chyba nebo je to uz neznicitelny letoun . A kdyby ano, kde je nejake info co se opravuje ve hře, jako to bylo pred mesicem nebo dvouma. Díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Callisto

    Callisto User

    Ahojky PaRazZziTeK,

    právě jsem to otestovala, u mých letounů se zvýšilo poškození po sestřelení. Funguje to stále stejně, změny nebyly.

    V branách se nezvyšuje poškození letounů. :)

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Aháá tak to asi bylo jen tuhle akci , tak je to v tom pripade v poradku , dekuji a hezky den.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Callisto

    Callisto User

  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Je to tak, ve Vortexu se to neničilo, i když to není běžná brána. Taky jsem to kontroloval, když to bylo 5 puknutí denně. :)

    Mimochodem, ten obchod takhle zůstane? Obrázky ať si nechaj, ale ty ceny jsou tak mrňavé... Ne že bych na to neviděl, ale špatně se to čte....
    Jediný klad je snad v tom, že nejde už koupit koupená formace, jak tomu bylo dřív. Stejně tak koupené lodě nejdou vidět, což ale nevím zda je klad.
     
    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Callisto

    Callisto User

    Ahoj Badmaniak,

    změna v Obchodě proběhla nedávno, zda se plánuje něco nového, nevíme, nemáme zatím žádné informace :)

    Příjemnou hru :)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nj, tak to berte aspoň jako podnět. :) Protože ta čísla nemají ani podklad a prosvítá tam obrázek. :)
    Ale určitě si zvyknu, časem. Jen nechápu, co to mělo za smysl, když to není vizuálně pokrok k lepšímu.
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.