DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pokud nesleví, minulý měsíc byly 2xLF4 a tento měsíc 1xLF4 tak za 3 roky bude rozhodovat v souboji jen upgrade, protože budeme všichni full, a to mi nevadí.
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Callisto

    Callisto User

    Ahoj Cruenta†Ultionem,

    popravdě bude hodně hráčů full, ale je tu něco dost podstatného ... hodně hráčů skončí a hodně hráčů začne hrát.

    Je to jako život, staří odcházejí a mladí přicházejí. :)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Pokud se nemylim, tak ted jsou take 2 LF4, samozrejme, kdo nebude mit premko ma jen jednu, ale hadam, ze vetsina aktivnich to premko ma, nebo si ho koupi aspon na tyden.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    No já stejně mluvil jen o těch E-LF4 :)
    Ty obyčejné už má každý skoro a navíc nejdražší je na tom ten upgrade.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    baghira zase napsal :
    Prosím Tebe, osvětlíš mi , jak poznám na mapě na první pohled slabšího hráče? V houfu npc a desítky hráčů u Hitacu?
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Například: flaxový golík. Najdou se i takoví, kteří ani ještě nejsou full flax. To samé big boy, piranha nebo nostromo.
    Někdy i leonov a liberátor. Osobně netvrdím, že jsou slabí, spíš méně zdatní. ;)
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chtěl bych vidět full flax piraňu po prvním výstřelu od hitaca, následném zpomalení a druhém výstřelu? Toto není akce pro slabé hráče nebo jen nastřelovat hitaca před jeho portnutím ne?
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pak jim to taktně vysvětli, ať ku Hitacovi víc nelezou. Ale diplomaticky, bez sestřelování. :)
    - Proč by neměli? Alespoň si to skusí. Stačí že je Hitac odešle spátky na základnu, pak již to snad pochopí. ;)
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    A není rozdíl mezi tím, jestli je tam pošle Hitac nebo hráč?
    Já chápu, že to hráče štve, že je sestřelí silnější. Ale proč pak všude slýchám "Silní chtěj mít Hitaca jen pro sebe".
    Hele kdyby tam žádnej Hitac nebyl a slabej hráč najel mezi kopu eliťáků, myslíš že by v tom byl rozdíl?

    Hitac nebo ne, prostě slabí se vždy museli držet u portu a našetřit si na to, aby ustáli. :) Znám i lidi, co si FEGa vystříleli na X-1 v rozích. Dokonce i jednoho, co ani nevěděl, že se dá skočit na X-2, což nechápu teda vůbec.
    Dneska má každej nováček hru na pohodu, skoro všechno vysbírá v bedně. Tak proč všude čtu, jak jsme krvelačné bestie, že vás nepustíme na Hitaca. Já když byl flax, tak jsem byl rád, že jsem proletěl skrz X-1 na X-2. ;) A taky pokud sem se dostal třeba na krisy, tak pokud jsem neměl level, tak žádná X-8, natož port ... rovnou X-1.

    Tak prosím. Běžte na krisy a pak si pohovořme o Hitacu, Demanerech, atd... :)
     
  10. Když jsem začínal já, žádný Hitac ani demaner nebyl, dělali jsme krisy, na cubikony jen občas a to ještě ani skupiny nebyly, střídali jsme se, abychom vydělali všichni. Jako sólista se ani já nepřibližuji, hráč musí sám uznat své schopnosti a podle toho se zařídit. Dělat jen to, na co mám a ne si stěžovat na krvelačné bestie. Potravinový řetězec funguje i tadyo_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Keď si spomínal nejaké piraňe, leonovky alebo bigboye... na tých lodiach nelieta už naozaj takmer nikto. Leonov áno, ale kreditové lode nikto naozaj nepoužíva, keďže vydražíš Leona, Vegu alebo golíka za pár tisíc kreditov. Každý hráč si prešiel tým že sa musel vypracovať, aj tie elity čo teraz strieľajú tých slabších, to isté si zažili aj oni. Dnes naozaj nieje problém spraviť si full LF-3 a full Iris za 2-3 týždne...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - boli casy, ked sme museli farmit na x-1 a potom sme sli na x-2 a tam dlhsie farmili a nestazovali sme sa. Teraz hrac pride do hry a uz chce ist rovno strielat nepriatelov a pritom nema skoro ziadnu vybavu:rolleyes: Malo kto si uvedomuje, ze tato hra je ako beh na dlhu trat, proste nejaky cas trva, kym sa hrac vypracuje.
    ΞΙÐΛМΙ$® - presne toto mi chyba, ze uz takmer vobec nevidim lietat BB, pirane, liberator, nostromo. Predtym ich bolo strasne vela na mapach a viac sa mi to pacilo, teraz su tie lode absolutne nepotrebne, kedze kazdy hrac si drazi hned gola, ci wegu, pripadne aegis, atd... Len velmi maly pocet hracov este lieta na kreditovych lodiach. Mali goliatha a wegu stiahnut z hodinovej drazby a presunut ju na dennu. Predsa len teraz nie je v podstate ziadna konkurencia v drazbe a novacikovia by sa mali postupne ucit lietat na tych lepsie lodiach. Keby som mal hned naj lod a celu vybavu ziskal lusknutim prsta, zrejme by ma hra casom omrzela, ale pacilo sa mi, ako sa vypracovavam, jak postupne ziskavam vybavu a stavam sa lepsim a o to viac si taky hrac vazi svoj ucet, vie co ho to stalo casu a namahy sa vypracovat, ale toto chyba vacsine hracom. Nepoznaju hodnoty :confused:
     
  13. Callisto

    Callisto User

    Ahojky,

    každá hra se vývojem času mění, někdy si hráči říkají jaké to bylo... , ale na druhou stranu každá hra potřebuje vyrůst, vylepšit, upgrejdovat. Některé věci můžou být k lepšímu, některé časem k horšímu.

    Je to jen hra, která nás všechny baví. :)
     
    -baghira2- a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vidíš Punisher. Já něco podobného říkal před rokem, když už nebylo kam dál jít. A dlouho jsem si přál alespoň pár procent navíc, co by nikoho moc nezajímalo, ale bylo by kam postupovat.
    No a dali novou loď, což je teda velký skok, ale ty lasery hlavně. Je to sice jen 2%ta, ale zase se dá kde co dělat a být fullkou je těžký a zas to nějaký čas zabere.

    Bez toho postupu bych to už dávno nehrál. :) Protože jen se mydlit o hodnost je už farmařina a ne pořádná hra.


    Bohužel se musíme smířit s tím, že dneska je konkurence her obrovská a za 1é let se hodně věcí změnilo jak ve hrách, tak v zábavě na internetu. A staří hráči mají práce, rodiny... A mladí prostě mají moc velký výběr než aby si vybrali zastaralou hru. A´t jsem teda korektní a řeknu hru BP, tak třeba Battlestar Gallactica co vím odlákala řadu hráčů už pět šest let nazpět. V tomhle je prostě DO už za zenitem. :)
    Takže aby BP hru zatraktivnilo a noví hráči to nevzdali, tak dali skoro vše zadarmo. Takže pak už neuvidíme BB a další lodě na mapě asi už nikdy. Snažili se vrátit Defcomy, ale viděl jsem za ty dva roky snad dva nebo tři na mapě a to jen na machrování.
    Ještě štěstí, že aspoň zatraktivní zpět tu sperhedu a vegy. Tak to aspoň nebude na mapě samej golík a Cyborg.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Zapomněl si ještě na Aegisky, ty se objevují pořád hodně a zvláště u začátečníků. Jen tak na okraj, v poslední době když létám, vidím docela dost slabších lodí co se potloukají vesmírem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak Aegisky jsem nezmínil, protože počítám s tím, že je každý nahradí Hammerem. A ten jsem zase nezmínil proto, že ještě nebyla změna rychlosti, co slibují. :)
    Ale i tak, kdokoliv má Cyborga, už lítá buď Solace nebo Cyborg a neznám nikoho , kdo by létal na Aegis. Max Hammer a ten je omezen rychlostí. Ještě tak ta varianta Mimesis.
    Samozřejmě, neberu v potaz, že někteří ten olej nemají, ale jelikož se bavíme v tématu do budoucna, tak je to otázka pár měsíců, max půl roku, kdy to bude mít každý. Už jen vzhledem k tomu, kdo všechno dnes ten olej má, z čeho všeho lze ho dostat, a jak vypadají nynější karanteny. :)

    Ale samozřejmě, já jako notorickej Aegisák od jejího vzniku doufám, že bude Aegis zase jednou ve hře. Je to taková pětiletá nostalgie a Hammer není ono... :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - mne sa zas hammer paci viac vyzazou ako aegis. ;) Akurat by som ho s cyborgom nepovazoval nejak za novu lod, lebo v podstate vytunili venom a aegis. Mohli tam vymysliet ine schopnosti a nie uz existujuce, co ma trochu mrzi, pretoze tie dve lode budu totalne na nic hracovi, ktory ma cyborg a hammer :confused: Ale chystaju sa zasiahnut do parametrov, tak kto vie jak to dopadne este casom :)
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak Venom už určitě Cyborga nepředčí.
    Aegis má jen jedinou výhodu a to v delších akcích jako třeba točení NPC ve skupině. Zatímco cooldown byl zvýšen dvakrát, tak schopnosti jen o 25%. To je snad jediný důvod, proč by se někdo na Aegis vrátil. Teda s touhle rychlostí jsem se i vrátit chtěl, nebýt Cyborga. Ale po změně rychlosti už tam bude jedinou výhodou jen ten cooldown schopností. :)

    A k vizáži: No Hammer se mi líbil už podle obrázku, jenže jakmile jsem ho v květnu vybavil, docela dost jsem se naštval, že jsem měl chuť jít zpět na Aegis, protože to střílelo jak Phoenix. :D Skoro všechny lodě mají dva lasery, Hammer jen jeden. A to nmluvím o tom, že přes to nejsou vidět rakety, abych viděl jaké střílím. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Som rovnakého názoru. A na základe Tvojích slov, citujem.:

    "Mimochodem ta Hammerclaw je nicmoc. Rychlost by mi ani tolik nevadila, je to méně než 5%. Na srdci dojedu kruh, na kole jakoukoliv formaci (u lodí s běžnou rychlostí).
    Ty opravy nejsou žádné terno, ale s CD to je docela znát i těch 25% rozdíl a že nejsou pořád zas tak nevadí.
    Co mě ale štve, je jak vypadá. Střílí jen jedním laserem, což mi trochu připomíná leonov nebo phoenixe. :)
    Takovej malej ťunťa to je. :D
    Jestli na to dají běžné designy jako na aegisku (5% dmg nebo bz čest), pak to budu používat. Teď si říkám, že se radši vrátím k aegisce, až tohle šílenství s olejem skončí. :)"

    Badmaniak, 27/4/17

    Nech si hráči o tejto lodi, aj na základe Tvojej skúsenosti; urobia celkový aj vlastný obraz. :);)
    A mýliš se, nebyl to květen, ale duben. :D A neťahajme sa, za slovíčka. :D
     
    Naposledy upraveno: 6/11/17
    30minutFuč, -baghira2222- a bhagira22 tohle ocenili.
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    S tym hammerom je to pravda, ze striela akoby jednym laserom vpredu. Mozno to bol zamer a kym ste na to neupozornili, tak som si to nejak ani neuvedomil a teraz si to uz vsimam a to nie je dobre, lebo fakt striela jak phoenix :D Uvidime este ako upravia schopnosti a parametre tej lodi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).