Chyby Denní bonus - chyby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 2/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Valkyria

    Valkyria User

    Zdravím,

    tak ještě jednou toto téma, bylo zamčeno moc brzy, když tam najedu na item, tak se zobrazí popisek, který tam vydrží i v hře, takže je nutný relog. Dostane se tahle info k vývojářům a pokud ano, tak bych to ještě nezamykal.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Valkyria Deje sa to opakovane? Lebo to sa obcas stane aj s nejakym inym popiskom, napr pri municii v liste. Najprv by som skusil cleaner.

    Dnes boli trochu technicke problemy aj s chatom a aj s loginom. No u loginu ide skor o graficke drobnosti, bonus sa pripisuje spravne. Vyvojari situaciu sleduju.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Mne to robí tiež keď otvorím montáž a zavriem ukáže mi text aj keď už nemám to okno otvorené
     
  4. Valkyria

    Valkyria User

    |Oromë| zkusil jsem a sem tam ten popisek zůstane ve hře u různých itemů
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě tohle sice neudělalo, ale dělá mi to jindy a je to chyba flashe, ne hry. Jiný prohlížeč mi to nedělá. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Valkyria

    Valkyria User

    jo, sem tam něco problikne, tohle musíš přelognout
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já musím dát většinou restart celého prohlížeče.
    Doporučoval bych reinstal flashe, ovladačů grafické karty, promazání cache prohlížeče a případně i změnit prohlížeč.

    Dřív mi to dělalo neustále a teď se mi to už dlouho nestalo, až na nějaké číslo co mi tam před asi měsícem zůstalo viset.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. coolmen

    coolmen User

    Já myslel ze ten prvni denni bonus boosteru je herního času,ale je to realneho času protoze uz ho nemám.
     
  9. ...sice mi taky zůstávájí "viset" popisky, nicméně :
    NIKDE nebylo psáno, že současně přijdeme o "5ti denní login bonus" s jeho logdisky, ggčky + 200 U ........ ( + reklamou za 100 U :) )
    a upřímně : to mi dost vadí - vám ne ?
    (navíc : spíš to motivovalo k dennímu přihlášení...;) )
    postupně nějak mizí jedna věc za druhou, které k DO prostě patřily, a ne vždycky je to ku prospěchu !
    o_O zatím doufám, že se "5tidenní login bonus" vrátí do hry, mno uvidíme.........
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Warden

    Warden User

    **rozárka**: Nevím, ale dle mě bylo od začátku jasné, že se jedná o náhradu původního denního bonusu. Již na prvním obrázku, který se objevil, je vidět velkými písmeny napsáno "DAILY LOGIN BONUS". Z toho se dalo usuzovat, že nebudou dva a že ten nový nahradí ten původní. Co se týká Urka, dá se získat rycle díky munici, nějaký ten logdisk dostaneš při použití EE. Určitě je nový denní bonus hodnotnější, než ten starý. Starý bonus se nevrátí, jediné, co budou udělat, je upravování předmětů, které denně získáváš. Nebuď nenasytná. ;)
     
    sr*mitos*tt tohle ocenil(a).
  11. Valkyria

    Valkyria User

    **rozárka** myslím, že je to změna k lepšímu, ty odměny jsou lepší než trochu urka a pár ld, ale já bych to ještě vylepšil, že by denní bonus byl vázán na odehrané xp, důvod je jasný.

    K chybám, stále se mi nezobrazují hodnoty bonusů, je tam napsáno jen value. Ale to asi dořeší.
     
  12. Karlosray

    Karlosray User

    ten logdisk tam mohli nechat a 200 urka taky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. presne logdisk atd jde to smerem zaplat nebo nehraj nechi zadne super balicky slevaky atd .nechci a ani nebudu davat penize do hry je to zabava a zabavou by to melo zustat tohle je uz sproste tahani love z hracu to jsem tu jedinej kdo to vidí;)
     
    **rozárka** a -baghira2- tohle ocenili.
  14. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Nie, podobny nazor som vyslovil ked zacali davat olej ku nakupu ucka. Vedia ako tahat peniaze z ludi,ak je niekto ochotny za kaxdu hlupost co sa objavi v obchode platit., je to jeho vec.Poznam zaujimavejsi sposob ako minat svoje peniaze a DO to urcitre nieje.
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Radšej real peniaze vrazím za knihy s prírodopisnou tematikou ako za toto.

    Osobne som z toho rovnako rozčarovaný ako **rozárka**, Karlosray a Y*o*D*i*A*k*.
    Do boosterov, zdvojnásobovačov a zľavákov by som osobne nikdy nekopol.
    Sú to úplné zbytočnosti.

    Radšej by som oželel LF3, LF4, Magmadrill a UCB muníciu z tohto nového kalendára;
    ako logdisky, ee a 200 Ur. za 5-denné prihlasovanie.

    Warden prepáč, ale nikto tu bohužiaľ nie je nenásytný.
    Jediné čo na tom vidím, je len to; že to opäť urobili v neprospech hráčov! :mad::mad:
    Ako som to už mnohokrát predtým písal.

    Pretože na margo toho, ak niečo pridajú; tak na druhej strane aj niečo zoberú.

    Strata času sa ku niečomu takému naďalej a vôbec vyjadrovať.

    Kašlem už aj na denné prihlasovanie, len kvôli 200 Ur. som to dosiaľ robil.
    Teraz už nemá zmysel ani toto. V Lige Anjelov II. takto hráčov nepodrážajú.

    Vraciam sa tam späť. Pretože tam hráčom nesiahajú na každodenné prihlasovanie, preto!
    :mad::mad:
     
    Naposledy upraveno: 3/10/17
  16. Warden

    Warden User

    -baghira2-: Urko a logdisky získáš díky munici, boosterům na DMG, EE a klíčům během chvilky hraní mnohem rychleji, než jen prostým přihlašováním a to nemluvím o výbavě, která je pro nováčky docela důležitá. Ber to tak, že BP jde o to dostat lidi na mapy. Jaký užitek má hráčská komunita (nemyslím tím BP) z takových hráčů, co se jen přihlásí kvůli dennímu bonusu. Já bych řekl, že prakticky žádný. Vždyť je nemám šanci na mapě potkat, s úkoly mi taky nepomohou, prostě pro ty co hrají, jakoby neexistovali. Místo aby jsi účty jen přihlašoval, zkus si na nich někdy i zahrát. Jen účty přihlašovat je zbytečné. To co napsal Valkyria, tedy vázat denní bonus na odehraná BZ není tak špatný nápad. ;)

    P.S: Mně osobně se jeví nový denní bonus jako skvělý.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. MINNORIT

    MINNORIT User

    tolko kriku pre nič za nič :eek:, 200 U a tej jeden LD :confused: , teraz neviem čo si mam myslet to vam stačilo za 5 denne prihlasenie? :eek:tak mne to určite nebude chybat :p, už len to ma + že ked nahodou 1 den vynechaš odmenu dostaneš aj za predošli den čo sa po starom nestalo :D :D
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Berte to zas tak, ze niektori hraci mohli byt aj proti tomu, aby bol vobec login bonus tych 200 urka a LD, lebo preco by mal niekto dostavat uri a LD len tak za prihlasenie, ked si to ini museli pokupovat. :rolleyes: Rozhodli sa zatraktivnit prihlasovanie do hry. Teraz ten bonus obdrzi hrac, az ked sa prihlasi na mapu a uz ked je v hre, tak pozrie ulohy a viac ho to taha hrat hru ako len prihlasit na ucet ;) K tej specialnej odmene 25. den prihlasenia poviem asi tolko, ze premko sa nemusi len kupovat. Mozu ho hraci ziskat aj sutazami v hre alebo tu na fore. Urcite v dohladnej dobe bude dalsia sutaz na fore a ked si nechcete kupovat premko, tak sa treba do sutaze zapojit, aby ste ho ziskali a tym aj luxusnu odmenu z kalendara :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Warden, Punisher čo sa týka tej poslednej sútaže, osobne som o tú odmenu vôbec nestál.
    Kiež by ste ju pripísali niekomu úplne inému. Úprimne, je mi len na obtiaž.

    Je to pravda a nehanbím sa to priznať, som staromódny a spiatočnícky.

    200 U a ten jeden LD mi s plnou vážnosťou, úplne stačilo za 5-denné prihlásenie.
    S prepočtom to činí za 5 dní 1000 Ur. A kto bol šporovlivý a šetril urka aj LD;
    mal za veľmi dlhú dobu svedomitého nepretržitého prihlasovania, celkom
    slušne postarané na dlhšiu dobu aj počas zlých časov.

    A chamtivci zhora = /vedenie BP/, to jediným šmahom zobrali aj svedomitým
    poctivým hráčom. Vždy som to tak bral: „Babka k babce, budú kapce“
    A "keď neprší, tak aspoň kvapká".

    Nemôžem predsa súhlasiť s niečím, čo mi je úplne proti srsti.
    A tým-pádom už nemám ani ten posledný dôvod toho, prečo
    by som mal na DO a po tomto funuse už vôbec zostať. :mad::(

    Punisher Zatraktívniť? To vážne?
    Skôr to vidím na to, že treba hráčom zobrať aj tú poslednú barličku; čo vôbec mali.

    HANBA!
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - doteraz sa na login bonus stacilo prhlasit do hry. Hrac sa prihlasil a hned to vypol. Teraz musi na mapu, ak chce nieco a uz ked je na mape, tak mozno pozrie dennu ulohu alebo napise do chatu, skor ho to laka hrat ako ked sa len na ucet prihlasi, nemyslis?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.