Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN pokud si to dobře pamatuji, pro splnění brány je potřeba přijmout úkol, a formulace ve FAQ říká že není možné mít oba úkoly přijmuty zároveň, aspoň tak to vidím já.
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokiaľ viem, nikdy nebolo umožnené mať otvorené oba verzie ľadovej brány. Len sa o tom, zbytočne polemizuje.
    Pokým viem, nikdy to nešlo. A hráči si toho boli vedomý. Len sa pýtam, čo je tohto roku v tomto smere, iné?
     
    bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ´´nie sucasne´´ znamena, ze v jednu dobu nemozes robit dve brany, kedze ku kazdej potrebujes vziat ulohu. Cize musis ich spravit postupne najskor si vezmes lahku, tu spravis a potom vezmes ulohu na tazku alebo opacne. ;) Uz to chapes? :)
     
  4. -_Kirsch_-

    -_Kirsch_- User

    Bude na na bránu platit nedělní dvojnásobek odměn z bran? ( co kdyby náhodou)
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    jan42 tohle ocenil(a).
  6. -_Kirsch_-

    -_Kirsch_- User

    no co zkusit se to musí :D
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ako to? Predsa Ľadová brána sa správa rovnako ako galaktická brána. Aj titul Vesmírny pyrotechnik sa dá v nej, rovnako získať.
    Vysvetli, Prosím Ťa, aký je v tom rozdiel? A prečo by to nemalo rovnako platiť na dvojnásobné odmeny brán v sobotu, pýtam sa?
    Aký by mal byť, toho dôvod? Pretože všetko by malo mať, svoje odôvodnenie. ;)

    Hráči by ten rozdiel, očividne mali poznať.

    EDIT: =Marvin= vďaka za vysvetlenie.
    Moja chyba, nevedel som; že deň dvojnásobných odmien z brán, je len v nedeľu.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/17
    bhagira22, jan42 a Honzin tohle ocenili.
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    -baghira2- skoll brána není stejná brána jako jiné, je to brána pro event a je nastavená jinak. Podle slov přímo od členů QA týmu z BP se na ni prostě dvojnásobek nemá nevztahovat. A den dvojnásobných odměn je v neděli, ne sobotu.
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  9. Tie oleje su dosť luxusne čiže nemusim po tom 25. robiť žiadne karanteny a bude Cyborg. A ktomu tie 2 LF4 ako , tolko vela som nečakal.
     
    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere? Posledně, když jsem plnil úkoly a chápal akci po svém, tak jsem dostal ban a odpočet? Už mě chápeš?
    btw. V BP vědí, nebo umí dělat 2 brány současně,nebo přijmout 2 mise akce najednou? Pokud je to jen zase drobná zavádějící chybička v překladu, tak se zase já omlouvám?
    Takže pokud budou 2 brány pro level 24 dostupné, tak je mohu projít včetně úkolů?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - to, ze sa spytas bo si chces byt isty, ti predsa nikto nevycita. To je praveze spravny postup, aspon si si tak isty, ze to je v ramci pravidiel. A ano mozes spravit aj ulohu s lahsou obtiaznostou a ulohu s narocnejsou obtiaznostou brany Skoll. ;)
     
    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Tielck

    Tielck User

    a kolikrát se muže brána dokončit?
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. stefan.sv

    stefan.sv User

    hm ta hard brana bude velmi tazka ked je tam az 20 životov? :)
     
    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. mm490

    mm490 User

    kolkokrat sa bude dat splnit tato brana
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  16. Honzin

    Honzin User

    Je to na 100% jen jednou každou obtížnost jen pro úplnost?
     
    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Honzin - samotny OP32 to povrdil na discorde kolegovi, cize ano ;)

    mm490 - nad tebou som pisal, ze len raz bude mozne splnit kazdu obtiaznost. Treba citat aj prispevky nad sebou :)

    stefan.sv - nie je to az tak tazke, skor zdhlave. Osobne som tu tazsiu obtiaznost robil s venomom a teraz pojdem s cyborgom. :D
     
  18. podľa kalendára je každý deň do 26.12 bude sa dať každý deň spraviť ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. stefan.sv

    stefan.sv User

    Ja¢k~Şvk brana sa bude dat prejst len raz ako lahka tak aj tazka obtiaznost do 26.12 ju mozes dokoncit cize na moje meniny :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  20. Sentiero

    Sentiero User

    Vy vůbec nečtete, co se píše jen o kousek nahoře. :(

    Ja¢k~Şvk.