Diskusia k Spring Fight 2014"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

  2. viac informácii ako v ofiku nieje?či budú vajíčka tie new ohnostroje a tak? prípadne k čomu nám sú tie vplyvy nevídím v tom nejaký zmysel iba kvoli titulu to zbierať hmm, neviem neviem
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Ide o akciový design preto má vplyv hlavne na akciu. Nikto ťa nenúti ho predsa kupovať, ak nepovažuješ 2% do DMG za opodstatnený dôvod.

    Keby info je, myslíš si, že by sme ho pred vami tajili? Ja s BP nekomunikujem to kolegovia avšak verím, že ak by info bolo tak by ho poskytli aj vám.
     
  4. Kubino ja som vôbec vyššie v príspevku nemyslel designy ale to strielanie aby sme získavali vlivy či to k niečomu je lebo predsa len to je dosť kým si nejaké vplyvy vystrielame a ak to je iba na tituly tak sa to neoplatí
     
  5. Tvoj osobný vplyv je ti asi iba na tituly, ale víťazná firma dostane nejaké bonusy.
     
  6. to áno ale myslím že to zase bude v podobe pár precent naviac bz a cti pochybujem že by medzi víťaznú firmu rozdali super veci ako urko či eečka a tak
     
  7. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    u tech ukolu to pise ze budou dostupne 1 175 500 neco dni je to nejaka chyba nebo budu opravdu mit prakticky neomezeny cas na to je udelat
     
  8. Neni šance. si myslím že úlohy skončia po skončení akce
     
  9. Dobrý den, mám otázku když hráč bude mít nějaký počet bodů ve vlivu tak dostane nějakou odměnu až skončí akce nebo jsou jako odměna jenom ty tituly. Děkuji
     
  10. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ty ulohy budu podle me na furt pac se kazdy den odemkne jedna no dnes je 400UVK a 400UMK to budes delat pomalu pul roku za 14 dnu bys nestihnul nic mozna ty lehke nejake
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    -Neptun- úloha ktorú popisuješ vôbec nie nie akciová, nedosiahol si náhodou LVL 20? Pretože to je úloha práve k tomuto lvlu :)

    By-eXaMpLe_н pravdepodobne len titul, iné odmeny dostane len víťazná firma, t.j. toto je akcia pre firmy.
     
  12. A na jak dlouho ta akce je?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    Kubino uloha o ktere rikas ze neni akciova rozhodne akciova je jelikoz vcera mezi ukoly jeste nebyla, a kdyz se podivas na zamcene normalni ukoly tak ti tam vyskoci plno novych uloh ktere se budou po dni odemykat a je u nich napsany ten cas ze ulohy budou aktivni po dobu milion dnu viz vyse

    proto moje otazka taky viz vyse sou tyhle casy opravdu skutecne protoze milion dni mas pres 2000 roku na splneni a naopak 14 dni na 400UVK a 400UMK je prozmenu sileny limit
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Dr.BoooM tá úloha sa veľmi podobá (resp. je totožná) na úlohu pre lvl 20 a príde mi divné, že by to bola akciová. Ja tam žiadny čas nemám a nemám tam ani zamknuté úlohy. Akciové úlohy by som očakával v záložke "event quest" a nie medzi normálnymi.
     
  16. no tu ulohu som ani ja vceraj este nemal, az dnes sa mi tam zobrazila, a ktomu dalsich 14 zamknutych, a ani ja tam nemam ziadny cas, a v zalozke "event quest" nic nove namam....
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Počkáme si, než to naplno pustia, to bude asi najlepšie :)
     
    ☆☆☆Alien☆☆☆ tohle ocenil(a).
  18. -pieter1-

    -pieter1- User

    Jsem jediny kdo nevidi zadne Mise akci a nebo se to deje i dal ?
     
  19. Nevíte kdyby mohli být vajíčka? Jsou přece jenom velikonoce
     
  20. *Medy*

    *Medy* User

    Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, syn ráno než šel do školy měl ve specielních úlohách misi na 40 kristalinků, splnil ji a dostal odměnu mimo jiné několik zelených klíčů, teď jsem přišel k pc, chci si udělat specielní misi, ale žádnou nemám dostupnou, přitom on vidí i pozamykané úlohy na následující dny,...mám práci od šesti a ne školu od osmi, to nemám na specielní úkoly nárok? :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.