Zpetná vazba Diskusia: Munícia

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Alyctro

    Alyctro User

    ahoj...) . dobra tema:) x4 nemam x1 nehram . a keby hlupost kvitla tak som samý kvet , iba teraz som zistil že uber rakety su na npc. Munky je vseobecne malo, akcie su stavane presne na to, aby sa co najviac hracov vybilo z munky .
     
  3. Já mám munice až dost ;).
     
  4. lebo si si nazbieral ked bola secret mapa normálna a tí čo nezbierali tak teraz nemajú nič... keby aspoň vrátili cez double GG 2x muníciu ked už secret mapa nie je čo bývala
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja¢k~Şvk. - ja mam municie celkom dost a na tej mape som nevzal ani box :) x4 vies docielit aj robenim bran a b g pocas vikendov, ked je zlava, k tomu premko, zlavak a neprerobis ;)
     
  6. Já jsem na secret mapě byl teprve nedávno poprvé. Stačí farmit a stavět brány.
    A secret mapa musela být upravena, protože je na ni úkol a také se toho velmi zneužívalo.
     
  7. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já bych chtěl získat rcb 140.
     
  8. *brutus*

    *brutus* User

    tak položím dotaz jinak v eventu šla vyrobit cc-c za rsb a bílou,tenhle event již nebude nebo?
     
    Naposledy upraveno: 25/5/23
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslím si, že když je ten event spuštěný, ale jsou i jiné způsoby myslím.:cool:
     
  10. Nebo dělat bonus brány když dávají 100.000 UCB tento týden jsem měl štěstí na PVE na Deltu a na GE5 na Zetu, protože na GE5 jsem všechnu x4 vystřílel na akci tak jsem skoro na nule :DDD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Myslím, že otázka zněla, ve KTERÉM eventu.
    ZOHAN: Že musí bejt spuštěnej, je snad jasný, nebo? A když teda mimo mísu nabízíš jiný způsoby, mohl bys je vyjmenovat. Tady to tvoje chytračení nikomu nepomůže. Úplně zbytečnej koment.
    CharlieSheppard: UCB-100 není CC-C.

    Ví někdo, co to bylo za event, kde se dala ta CC munice vyrobit?
     
    -baghira2-, pepan70 a *brutus* tohle ocenili.
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  13. Tess, jsem myslel, že to je ono, ale asi není. Ve FAQ na to recept (smíchej bílou s RSB a máš CC-C) nevidím a právě si myslím, že loni už ten recept u ničeho nebyl (hraju lehce přes 3 roky). Ale díky za snahu.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  14. Používáte k něčemu / na něco rakety SR-5? S tím šíleným cooldownem a zpomalením vlastní lodi nějak neumím objevit využití. Poradí někdo?

    Vím, že zas dostanu bídu za posty pod sebou, ale já sem prostě chodím přes nový příspěvky a počítám, že to tak dělá víc lidí. Upravenej příspěvek podle mě v tom přehledu novejch není vidět a navíc řeším něco úplně jinýho než vejš...