Diskusia: Obsidiánské boxy s kořistí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 20/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

  2. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Brej den.
    1. Montážny plán na tieto bedne bude dostupný len počas akcie! Mam tomu rozumnet ze samotne bedny budou i nadale soucasti hry jen klice budou treba pouze v platebni sekci nebo po skonceni akce nebudou uz vubec bedny po mapach? viz : Montážní recept, obsidiánové boxy a krystaly rozvratu vypadávají pouze během akce.
    2. Kde sezenu klice za penize , v obchode=>doplnkach je pouze klic k akci Promethea. Tak klice budou doplneny po omezenou dobu ci musim jen pockat? V platebni sekci sem je nenasel.
    3. Stavebni plan je pripsam do seznamu automaticky nebo se musi sebrat jako korist z npc ?

    edit: 3. Mozna to jen chtelo zaskrtnout v montazi =specialni= ale jelikoz sem neco pofarmil netusim ci to tam uz bylo nebo ne ale mam ho a to staci :)
     
    Naposledy upraveno: 21/11/16
  3. je to v montáži na 2 dni a 20 hodín od môjho príspevku
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    _mnemonic_ Ono nam doslo len male eng info, cize som prelozil co sa dalo.

    Ano, je to v sekcii specialne, montazny plan a rovnako aj boxy budu dostupne len cez akciu pocas 3 dni, potom nie.

    Rovnako v sekcii extra mas paymentove balicky na tieto bedne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Dwarf

    Dwarf User

    čo je formacia liže ktora sa ponuká v boxu
     
  6. Dřívě hodně vzácná formace (rozdávala se za 25 pozvaných hráčů), pak se už začala dávat úplně všude. Např. za nákup uridia. Vcelku je ale nepoužitelná. Zvyšuje dmg min o 50%.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Obrázky použité od uživatele Punisher (viz #6).
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sandy_Rivers Ten kto ma formaciu a profil pilota na miny, ked preletis cez taku DDM minu, tak ti to sunda polku HP... Rozhode to nie je zbytocna formacia, len ju musis vediet pouzivat v spravny cas. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Selendix

    Selendix User

    Rovnako v sekcii extra mas paymentove balicky na tieto bedne.
    Kde je sekce extra?
     
  9. |Oromë| to sice ano, ale jak velký % hráčů má profil na miny? Podle mě se SB dají využít daleko lépe. Záleží samozřejmě taky na typu hráče - jestli vůbec loví nebo je furt jenom v branách. Pak by pro něj byla úplně k ničemu. Na boj se mi zdá mnohem více využitelnějších formací, než se spoléhat na to, že daný hráč tou DDM minou proletí.

    Jediné využití mě napadá při minování KBS (při náletu). Ale to je samozřejmě jen můj osobní názor.

    Selendix v Obchodu záložka Doplňky (dříve Extra).
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sekcia extra je po slovensky, po cesky su to doplnky. Ved specialne ponuky na payment su vzdy tam...

    Sandy_Rivers Na prazdnych severoch to moc nevyuzijes, tam ale celkovo nevyuzijes skoro nic, inde kde je viac hracov je to velmi uzitocne. Rovnako aj v poslednom testovani cross-server zony boli miny dost uzitocne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Selendix

    Selendix User

    Jo hledal jsem tam, a už vidím, přehlédl jsem. Díky
     
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ještě doplním, že při Evropském týmové poháru byly miny hodně používané.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *Firefox1* to sice ano a snad všichni tam měli profil pilota na miny, ale to bylo díky tomu, že dostali nově vytvořené full účty, aby měl každý stejný podmínky a mohli si 50 SB poskládat jak chtěli. Tím pádem to šlo full na lov. Lyže jsem tam ale nepostřehl ani jedny. Začínali všichni na kruhu, pak nůžky a ke konci přecházeli na vrtačky. Mezitím občas diamant / motýl - podle situace. Těhle 5 formací tam bylo vidět nejčastěji. Samozřejmě když měli štíty a ne moc životů => šli do nich motýlem, tak ještě kraba.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  14. Kde možnem nájst viac o odmenách z brán čo sa týka krištálov rozvratu ? V Biblii som to nenašla.
    Pretože celkom nechápem príspevok #13
    edit: opravené ... zbytočné vymazané :)
     
    Naposledy upraveno: 22/11/16
  15. Máš tu špatný odkaz. Asi jsi zkopírovala jiný a zapomněla na to, protože tohle s tím absolutně nesouvisí. Každopádně tady ti tám odpověď na tvou otázku. Je to součástí finálové odměny (v tabulce můžeš vidět počet) - je to z oficiálního oznámení.
    ----------------------------------
    EDIT: špatně jsem si to přečetl. Ten druhý odkaz tam máš zbytečný (odkazuje na jiný příspěvek). Proč nebo jestli to nepadá netuším. Brány jsem netočil.
     
  16. SwarmerSvK

    SwarmerSvK User

    Bilancia: 12 x klucik
    1 x SL3 Scatter
    1 x LF4
    27 x Green Key
    7 x Mikrotranzistor
    1 x Phanton blaze design na stihacku
    25 x EMP
    1 x 3000 UCB-100
    1 x 400 UBERKY
    30 x Logdisk

    Celkom sa oplatilo :)
     
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nevyzerá to zle podľa mňa. To si urobil dosť veľa brán na ten kryštál nie?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. podle toho že píše 12 , tipuju koupené klíče :) pokud se nepletu jsou v prodeji 5 ; 12; 25?
    já koupil 25 s nadějí že padnou poslední 2 havoc páč už mi nepadli asi z 15 posledních zet při dvojnásobku... - nic :) pak jsem jich 12 vyrobil , jeden havoc padnul :) tak teď už dovyrobit do toho druhýho havoca , nebo se zbláznit a udělat ho z úkolu :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Borat

    Borat User

    Tak ja som si dal vyrobiť 10 kľúčov keďže aurusu som mal dosť a brána bola na mape a tiež padli dosť pekné veci. Dosť ma prekvapilo, že jeden taký boxik mi dal 3x po 10 masku a mal som to šťastie aj na toho "legendarneho" surgeona aj keď ho už dávno mám :D
     
  20. Velká nespokojenost. Za 255 Kč 12 klíčů.
    22.11.2016 - 11:31[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:30[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:30[​IMG]Obdržen předmět: Laser - Rozptylový laser III
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:30[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:30[​IMG]Obdržen předmět: Seprom (22)
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:30[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:30[​IMG]Obdržen předmět: CPU maskování
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:30[​IMG]Obdržen předmět: CPU maskování
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:30[​IMG]Obdržen předmět: CPU maskování
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:29[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:29[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:29[​IMG]Obdržen předmět: CPU maskování
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:29[​IMG]Obdržen předmět: CPU maskování
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:29[​IMG]Obdržen předmět: CPU maskování
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:28[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:28[​IMG]Získal(a) jsi: Booster poškození (3 hod.).
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:28[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:28[​IMG]Obdržen předmět: Mikro-tranzistory (2)
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:27[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:27[​IMG]Získal(a) jsi: Booster poškození (4 hod.).
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:27[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:26[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:26[​IMG]Obdržen předmět: Laser - Rozptylový laser III
    [​IMG]
    22.11.2016 - 11:25[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    Rozptylové lasery?! To je snad legrace, 6x 10 mask a dva bostery a munice tak na 5 zápasů UBA. To ze zelených beden dostávám víc a zlatý jsou ještě lepší. Za mě propadák, obrovský.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.