Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Kdy to začne prosím ? děkuji a do kdy to bude ?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - onedlho bude oznamenie, kedy bude akcia spustena. Toto je zatial len FAQ ku akcii, o co tam pojde a co je sucastou akcie.
     
  4. Je i česká verze ? prosím po slovensky se v tom čert vyzná...

    Děkuji moc
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. ok co mi zbývá...škoda že není dvojí verze překladu...co už..:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. 123812

    123812 User

    The Plutus’ Experiments event will run from 11th February to 25th February. Discord Darkorbit - zajímavé :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. 123812

    123812 User

    Punisher To je sice pravda, že to není z dneška, ale žádné jiné informace zveřejněny nebyly. Jak tedy máme vědět, že se něco změnilo :eek:
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Přečti si anglické forum. Tam už datum akce mají.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Již brzy.
     
    Alcatraz2k19, -Juráás2- a Juráás tohle ocenili.
  11. Tak nevím, podle popisu mi ta akce přijde překombinovaná.

    Co je to za vlastnosti lodě Hecate?
    Pasívne škody: 7%
    Pasívny štít: 7%
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  12. já nechápu nic...přijdu si jak ve španelské vesnici ...kde to bude a co... jen pokec...a fotky chybí..

    mi to přijde jako povídka ... takové čtení na večer..

    já z tho nechápu nic..

    Může mi to někdo vysvětlit ?
     
  13. pecko

    pecko User

    mne zas zaujimava :) nevidim v tom nic prekombinovane 3lvl na npc-porty, najviac dmg najlepsia odmena, 15000u za reset + par novych lodi a dizajnov. :) klasika od BP
     
  14. ale kde to bude ? jestli bude mi slabší hráč šanci nebo to bude jak hitac mi přijde záhadou
     
  15. pecko

    pecko User

    tak mas tam NPC do levelu hraca 16. a potom uz asi iba vyssie, hrac ktory ma lvl 17. nedostane z boxu pre lvl16 nic :) takze sancu bude mat kazdy jeden, odmena je asi podla sily, nik ti nezakaze dat npc na 4-4 ked si lvl10 :) asi tak
     
  16. darkonec

    darkonec User

    jestli umíš česky tak byx měl umět i slovensky :)
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - aj my uz mame datum akcie, vid oficialne oznamenie v centrale v akciach ;) AKurat to prepisem este do FAQ, keby niekto necital oznamenia.
     
  18. Marrek

    Marrek User

    Super takže test server bol vlastne úplne k ničomu ak sa mám ešte pekne vyjadriť... zapnú test server, na discorde vytvoria vlákno kde chcú od hráčov spätnú väzbu a teraz keď čítam info o evente tak sa nezmenilo absolutne nič.. Tak mi príde že to bolo len aby sa nepovedalo a úplne kašlú na názor hráčov.. osobne som im písal na discorde že ta loď hecate pokiaľ nedostane buff na tú schopnosť tak je to v podstate surgeon ktorý ma navyše bonus na štít ale nemá bonus na česť a skúsenosť.. veľa ľudí písalo že schopnosť je slabá a v info o lodi je že dmg začína na 6500... takže vlastne nezmenili nič. (ohľadom lode) To že im písalo aj viac ľudí že doba 20-30 minút na spawn NPC je tiež dlhá to zrejme ignorujú tiež.. asi si myslia že hráči tam budú čakať a strielať sa tých 30 minút.. (haha) V skutočnosti si 1 v noci možno aj všetky 3 mapky zaistí jeden či 2 multi klany a ostatný majú ho... :) A vlastne mi to môže byť aj jedno pretože nejaký tech na NPC čo dáva 100K dmg každých 10 sekúnd po dobu minúty mi za to utrpenie čo tam asi aj bude nestojí.. ostatné techy.. ok je to fajn ale tie techy budú mať aj tak len "tí najlepší" a aj to len pár.. Výroba nových LF4 (snáď až na HP-LF4) nestojí za reč pri Prometeus.. a naklady na výrobu tiež nič moc... Čo tým chcem povedať ? Akú motiváciu mám mať, keď v podstate takmer nič nezískam.. za tu snahu to nestojí a hlavne čas (čakať 30 minút na npc.. ) Myslel som že to budem robiť aspoň aby som získal Hecatku a snáď skúsim nejaký dusklight dizajn ziskať ale keďže sa nekonala žiadná zmena lode tak asi mi to za to nestojí .. kvôli dizajnu na cyborga mi to nestojí.. neviem no.. asi som čakal viac som nejak sklamaný :)
     
  19. Super akce pro skupinu hráčů,zbytek jako vždy ohobluje :),ale třeba jednou se stane zázrak a opravdu se dočkáme fantasticky propracované akce,zatím je to jen ve hvězdách :).
     
  20. ...a agresivní multiklany budou mít pré. Díky BigPointe, opět krásná a dokonalá akce, kterou si vyžerou honiči ega a samozvaní šéfové serverů. A ostatním se jen budou odpočítávat opravovací kupony. Krása, krása, krása.

    Na druhou stranu je fajn, že se BP snaží něco dělat. Ale pakliže se akce chopí jen určitá úzká skupinka hráčů, veškerá snaha BP stejně vyjde vniveč.
    Raději udělat stabilní a bezproblémovou hru (včetně eliminace hráčů na podpůrných programech), než neustále naplácávat hru dalšími a dalšími blbůstkami.