Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ħũŗĕį - poprosim ta o slusne vyjadrovanie. Ja som do toho dal este viac na hlavnom ucte a tiez tuto zlavu nemam, ale nic si z toho nerobim. Mrzi ma, ze hraci tak moc zavidia inym. Na niekoho sa usmialo stastie a hned mu to clovek zavidi :(
    Imperátor[CZ1] - tu je podrobny popis ;)
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - aj na aktivnych :D

    Zlava 80% - 22,99€
    Získaj vynikajúci urídiový zásobník s obrovskou zľavou a dostaneš 450.000 ks urídia za cenu 90.000 ks. Ponáhľaj sa, pilot. Táto ponuka nebude platiť navždy! Poznámka: Túto ponuku nemožno kombinovať s inými ponukami.

    Možno zakúpiť iba raz!

    Zlava 90% - 37,99€

    Máme pre teba exkluzívnu ponuku s 1.500.000 ks urídia za cenu 150.000 ks! Neuveriteľný urídiový zásobník predstavuje fantastickú hodnotu pre najlepších pilotov. Táto ponuka je limitovaná, preto nepremeškaj svoju príležitosť. Poznámka: Túto ponuku nemožno kombinovať s inými ponukami.

    Možno zakúpiť iba raz!
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Normálně, bez jakékoliv akce, za 1.140 CZK dostaneš 150.000 U. Oni nabízí 10x tolik tedy 1.500.000 U. To je sleva 90%!! Zkus si to spočítat. Sleva vždy vychází ze základní ceny.
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Ok, myslel jsem na těch účtech ze kterých neprobíhají platby. Pokud se mýlím, ať se tu někdo přihlásí, kdo tu slevu dostal a má ve hře např. premium xD
     
    -baghira2-, pes-zorro a *Riço*cz tohle ocenili.
  4. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    kde tu slevu najdu hodí se me?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Punisher ale tak uz mi lezu vsetky sutaze nanervi zo ziadnej nemam nic odkedy som zalozil tento ucet
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Dostal niekto tu zlavu na CZ2?
     
  7. Trixiik

    Trixiik User

    Hmm... Je to troska ubohe, maju byt zlavy a nic nieje. Niektory hraci dostanu 90% zlavu na nakup a na ostatok sa zahodi do jedneho vreca a nic nedostanu :) vsak naco sa snazit hravat na akciach, kazdu akciu vedu najlepsie klany a nic nemoze clovek proti nim spravit, potom sa cudujte ze sa ludom hnusi ta hra. Navyse toto je strop vsetkeho, ziadna zlava ani nic, strasne ste ma sklamali a znechutili tuto hru. Radsej ani nepiste na to forum ked neviete na 100% co bude. Zbytocne si namotavate ludi a potom to tak vyzera :)
     
  8. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    aha mam premium takze nic:-(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    No mám podobný dojem. ;)
     
  10. No tak ted uz to chapu, ale moc nechapu teda tu akci a samej povyk o slevach. Bez tyhle "super" akce muzu mit za 1140CZK 1,2M urka na helix, pokud tam je 1,5M, tak to je o 300k to uz se vyplati, ale to bychom tu slevu museli mit ze? :D Kdyz ji ma zatim kazdej na malym uctu, tak tam je asi vazne k nicemu.
    Jako moc nechapu Bp, ze nedaji aspon 20% do obchodu. Kdyz je dnes ten black friday, tak se to asi trochu vybizi ne? Koho sakra potesi "slevy" na urko? Nemluvim o tom, ze slevy v obchode nebyly uz pekne dlouho.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Kupil som nejake urko na helix. Ak mi vyskoci ta potreskana zlava od bigpointu tak ma porazi..
     
  12. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    ted je helix mohl sem mit za 12stovek 6milionu urka a byt skoro full
     
    -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Když to vemu v porovnání s Helix, tak je to sleva 50%. No neni to moc, ale tak někomu se to třeba hodí. Já už rozhodně nekoupím ani Ň, když si to můžu vystřílet. Hodnota uridia pomalu klesá, ale ceny zůstávají stejné už 8 let.

    Sabu.sak: To buď rád, žes to neměl, jinak bys pak byl naštvanej, že sis nepřečetl, že se to nesčítá. ;)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  14. OnlineS

    OnlineS User

    takže pomimo...mam 33% zľavu na 150,000uridia ktore kupim za 22,99E -....momentalne je HElix a niekde som čítal že sa to pripočíta k helixu ako normálny nákup...ale keď si to otvorím nemám tam 600,000 uridia ktoré by tam malo byť...čiže pripoćíta mi to k tomu 4x alebo nie?
     
  15. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    normalne se bonus pripocita uz se tu nakupoval milionkrat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. OnlineS

    OnlineS User

    pýtam sa len preto lebo je to Špecialna ponuka a neukazuje mi ze by som mal dostať ten helix bonus k tomu...a vázne by som sa nechcel pripravit o 23E za 150,000 uridia---ak ma chapete
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ħũŗĕį - ja som v hre necelych 9 rokov a nepamatam si, zeby som cosi vyhral tiez. Ale nic si z toho nerobim, vsetko som si tvrdo vydrel a tym padom si ovela viac vazim svoj ucet. Myslim si, ze teraz je velmi dobra akcia, treba robit brany, ziskavat fragmenty a otvarat bedne a mozno sa usmeje stastie ;)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Dostanes 600k u ;).

    Presne tak, ceny urka by mely klesat, ale obavam se, ze do budoucna to bude spis naopak. :rolleyes:
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  19. PanMajster

    PanMajster User

    Toto je vrchol, preco zasa IBA NIEKTO ma vyhodu a zlavu a nemaju ju vsetci? To co toto je? Takto sa budeme hrat s BP odteraz ze vsetko sa bude davat nahodne? Nech sa zobudia konecne a nepisu blbosti o nejakych zlavach. Predpokladam ze ked vypisujete kalendar mate zdroj od BP. To vtedy nevedel ze nebudu zlavy v obchode?
    Parádní slevy u příležitosti Promethea!
    Nabuduce nech nepisu kraviny a daju iny nazov a nie tu vsetkych zavadadzat na zlavy a nakoniec tie zlavy ani nie su, su zlavy iba na urko a tu dostane IBA NIEKTO. Na discorde som sa pozrel a velmi vela hracov sa pyta preco nie su zlavy. To BP nevidi? Tak nas asi teraz zavadzali ked toto kazdy pise. Du blejt velebnosti!
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ten bonus na to neplatí. Stejně jako u dalších speciálních nabídek... Jinak by to tam viděl, stejně jako to vidí u běžné koupi při Helixu...
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.