Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ja to pochopil tak, ze ma tu slevu na urko, ktera se ukazuje kazdej den po prihlaseni, dokud ji nevyuzijes. Tam ti to ukaze 150k, ale helix na to preci plati.
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. stefan.sv

    stefan.sv User

    Tiez by som radsej prijal niejake zlavy v obchode ako kazdodenne mhh helix a neviem este aky nakup uridia :).Zlava na zelene kluce v obchode alebo municiu a stihacky formacie tu bola asi rok do zadu naposledy.
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  3. Jak to, že sa mi nezobrazuje zľava 90% ?
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. OnlineS

    OnlineS User

    bohuzial tovje informacie su zle...pretoze som bonus dotal...600,000 uridua
     
    -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. josef402

    josef402 User

    proc by dávali tem :):):):)co si nedockave hned vse kupuji jak stado ovci tak lakaji nas co nekupujem :D:Dle maji smulua
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  7. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Inak dakujem BP ze ste mi nedali poukažku lebo som si pozeral steam a kupil som si mafiu 2 za € ktore by som inak dal do darkorbitu :)
     
  8. Ja som na tom podobne, tiež som kupil na steame ale keby som mal zľavu tak asi kupim tu:p:cool:
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Pokud mluvíš o té červemé slevě, tak tam se to počítá, to je pravda. Ale já mluvil o té nové a tam se odovlávám na příspěvek 141. Navíc tyhle nabídky se nikdy nedaly kombinovat. Stejně jako kdysi multiplikátor atd.
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. PanMajster

    PanMajster User

    Moderatori vyjadrilo sa nejak to BP? neviem ci mam kupit uridium uz teraz aby nakoniec nedali nejake zlavy.
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  11. Prepadak to co bp stvara poslednu dobu.. Ci je to hitac ci kadejaka hlupost co pridaju vsetko vzdy chyba bug atd.. A 120% nespokojnost hracov. Takym tempom ta hra skape do roka.. Mali by sa prebrať dufam ze mi to moderátor nevymaze. Diky
     
    krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Heh, táto veta sa opakuje na forách každej hry od bp tak 3-4x mesačne s tým, že tie hry bežia doteraz a nevyzerajú žeby sa rušili:D:D:D:D
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  13. Chuck

    Chuck Guest

    Je 6 druhov zliav, ktoré sa budú postupne objavovať náhodným hráčom. Musíte vydržať a možno sa vám pošťastí. :)
     
    krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. A ty slevy v obchodě tedy budou nebo nebudou? :)
    Má cenu čekat a doufat? :D
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  15. A konkretnejšie tie zľavy by si popísať nemohol?:D
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  16. Hej no budem cakat do nedele vecera aby som si kupil urko. Hrac im chce zaplatit aby mohol kúpiť veci ako municia atd a oni daju 6 druhov zliav na 3 dni urcite budem cakat keď neviem ktora je najvyhodnejsia a to sa mi este nemusi zobrazit?.. Pre boha ved v tej hre je dokopy 500 aktivne hrajúcich hracov a oni daju zlavy pre par z nich a aj to na nakup uridia. A dalsia vec predstavte si ze hru hra kopa ludi co dajme tomu nema 18nast a nezaraba a dajme tomu ze farmily 2 tyzdne len kvoli zlavam a zbytočne. To je na zamyslenie chlapci.. A najlepsie ked im napises na discorde ze cela hra zomiera tak ta zabanuju na 2 discordoch ked si pisal lrn na jednom. Jednoducho kvoli tomuto bp stráca podporu hracov a ludi aj takych ako som ja a dalsi iny. Inak nasi moderátory zato nemozu oni nevedia o akciach snad nic uz dlhu dobu pretože bp to nehovori nikomu neviem v akej hre toto takto funguje ale je to trapne cele.. Z pozdravom Get West
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit


    Mame potvrdene, ze helix nema vplyv na tu specialnu ponuku s 80 a 90 % zlavou.
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Tomass719

    Tomass719 User

    Stale plati, ze ked dokoncim misiu na a b g dostanem recepty na argon designy , lebo pri misii v odmene to neni
     
    -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tomass719 - ja to tam vidim.


    PředmětŠance
    Argon Solace10%
    Argon Venom10%
    Prometheus Fragment: 2100%
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Tomass719

    Tomass719 User

    nemyslel som toto , nedavno som cital fri FAQ na tuto akciu , ze pri dokonceni MISIE na alfu betu a gammu obdrzis recepty na vsetky argon designy
    ----------
    pravdepodobne to tak bolo minuly rok a tento rok to tam uz nedali
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).