Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Id jsem posílal. Odpověď nedostal. Jak jsem již dříve psal, byl jsem pryč a tak jsem nehrál. Každopádně něco jsem si zaplatil a kompenzaci nedostal! Doufám, že se na to
    BoratS-Moderator nevyprd .
     
  2. Ahojte práve som dokončil Gamu a nedostal som dvojnásobok bielej, tak teraz neviem? Na Gamu by mali platiť dvojnásobky....alebo sa mýlim....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Formes

    Formes User

    Už několik měsíců se munice při dvojnásobku nedostává 2x z žádné brány.
     
  4. aha vďaka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    bhagira22 a Rasputinn13 tohle ocenili.
  6. Dnes alfa a beta, krystaly rozvratu 7 a 8. Na ně se 2x nevztahuje? Bylo napsáno, že 2x se nevztahuje na munici a uridium, ale o krystalech tam nic nebylo. Ta ti nevím:eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Na krystaly rozvratu taky neplatí double. Pokud jich chceš nasbírat co nejvíce, vyplatí se ti dělat hades, tam padne +- 30 z jedné brány.
     
    MuadDib85[CZ] tohle ocenil(a).
  8. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] ,
    na krystaly rozvratu se dvojnásobek nepočitá. Počet krystalů je u každé brány předem určený(rozmezí).
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    25-30 z Hades, ne +- 30. :) 30 padne jen velmi výjimečně. :D


    Ano máš pravdu, je to ták, ale myslim si, že bylo zřejmé, jak to hráč myslí... ;-)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/5/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. 1980milan

    1980milan User

    zdravím potrebujem radu ohľadne týždenných úloh na Kyhalon ak dnes počas kronos akcie spravím deletu počíta sa dvojnasobne ??alebo na tieto úlohy sa to nevzťahuje vopred ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Akce spočívá jen na odměny z bran, ne z questu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. 1980milan

    1980milan User

    ok diky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. V neděli jsem udělal alfu a nedostal dvojnásobnou odměnu. Řeší so to nebo mám napsat na podporu. Děkuji za odpověď.
     
  14. Borat

    Borat User

    Ohľadom čoho si nedostal double odmenu? Lebo odmeny neplatia pre municiu, uridium.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Dvojnásobek dílku do Kronos brány.
     
  16. -Neptun-

    -Neptun- User

    Dvojnasobek dilu do Kronos pada pouze pri akci na dabl kronos. A byva vetsinou v sobotu pri specialnich odmenach. Vidis to pri prihlaseni do hry.
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **GOLI*PETR** - v nedelu byva dvojnasobok odmien, nie dielikov do brany. Obcas v sobotu byva akcia na kronos. Len pocas tejto akcie na kronos padaju dva dieliky na stavbu tejto brany namiesto jedneho.

    Pocas tejto akcie ziskavas na kronos dve chybajuce casti: Deň Kronos

    Pocas tejto akcie ziskavas dvojnasobne odmeny bran: Deň dvojitých odmien z brán
     
    -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.
  18. Ajo,,jak jsem starej tak jsem....................Děkuji.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  19. zdravim dneska( je dvojnasobok bran) som robil kappy a ziadne krystaly rozvratu som nedostal minuly tyzden som dostal je nejaka chyba alebo sa nieco zmenilo? tak isto aj z kronos kolega dotal dneska 10 a minuly tyzden dostavali sme po 38 +-.
     
  20. dnes na kristaly akce není..poznáš to podle toho, že nejsou v montáži klíče na výrobu ke kterým ty kristaly potřebuješ
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).