Zpetná vazba Diskusia: Válečné hry

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Zdravím ? jaky ma tato akce smysl ? odměny žádne,smysl ? 00nic :) asi jsem moc skepticky ale k čemu je to dobre ?
     
  3. josef402

    josef402 User

  4. Kazachsky

    Kazachsky User

    Někdo si odměnu představuje ve formě ročního premka, někdo zase týdenní slevák...Bylo by fajn doplnit, co je pojem ´´odměna´´

    Taktéž nebylo vysvětleno, jak bude pracovat matchmaker. Jestli bude přihlížet k levelu hráče, potažmo hodnosti a výbavě...

    Zatím se to jeví jako akce,vysypaná na rychlo z rukávu,aby hráči na chvíli dali pokoj s problémy ohledně multifirmy :D
     
  5. Dává to především čest a body zkušenosti. A ne zrovna málo, takže pro někoho kde honí umístění/hodnost, tak asi dobré.

    Necelá půl hodina hraní a to mám jen základní booster +10%.
    28.05.2019 - 19:32[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (6.676)
    [​IMG]
    28.05.2019 - 19:32[​IMG]Obdržel jsi 2086250 cti
    [​IMG]
    28.05.2019 - 19:32[​IMG]Obdržel jsi 7719125 BZ

    A nevím jestli to je jenom u mě nebo u všech, ale šíleně se to občas zaseká.
     
    Naposledy upraveno: 28/5/19
  6. storm128

    storm128 User

    a tie dyzajni co su nove jak ziskam
     
  7. neviem ako to rata ale zabijem nejake lode ci uz na mojej mape timu alebo nepriatelskeho a body raz dostanem za lodicku raz nie
     
  8. až na tie lagy celkom dobra akcia mne sa to páči a zarobit bielu česť a skusenosti sa oplati vždy
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tie lagy vďaka: Válečným hrám sa opakujú každých 20 minút a je to na nevydržanie, 3x za hodinu.
    Akcia opäť len pre tých majetnejších. A pre tých menej majetných, sú vôbec radi ak z tejto akcie, vôbec niečo získajú.

    Trochu bielej, trochu cti a trochu BZ z biedy ešte nikoho nevytrhne. Kľudne si to nechám ujsť. :D;):p
     
  10. skoncila nam vojna a objavil som sa na 2-1 a stale sa mi nacitava odmenu a mozem kliknut jedine na opustit... ako sa dostanem k odmene?

    odmenu som dostal az ked skoncila akcia na dnes... to akoze ked ma to vykopne o 20 musim cakat do 21?
     
    Naposledy upraveno: 28/5/19
  11. Septarzx

    Septarzx User

    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (12.564)
    [​IMG]
    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (12.564)
    [​IMG]
    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (12.564)
    [​IMG]
    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 14527125 BZ
    [​IMG]
    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 14527125 BZ
    [​IMG]
    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 14527125 BZ
    [​IMG]
    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 3926250 cti
    [​IMG]
    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 3926250 cti
    [​IMG]
    28.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 3926250 cti
    za víťazstvo je 3 násobná odmena?

    28.05.2019 - 20:00[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (32.932)
    [​IMG]
    28.05.2019 - 20:00[​IMG]Obdržel jsi 10291250 cti
    [​IMG]
    28.05.2019 - 20:00[​IMG]Obdržel jsi 38077625 BZ
    28.05.2019 - 20:10[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (6.176)
    [​IMG]
    28.05.2019 - 20:10[​IMG]Obdržel jsi 1930000 cti
    [​IMG]
    28.05.2019 - 20:10[​IMG]Obdržel jsi 7141000 BZ


    Veľká škoda že som nevedel že to dáva na konci 3x
     
    Naposledy upraveno: 28/5/19
  12. -baghira2- po každém tvém dalším příspěvku zde na fóru stále méně chápu, proč ty vlastně tuto hru hraješ ?!
    Nečetl jsem od Tebe snad jediný pozitivní příspěvek, pořád jen stěžování si, jak to není pro normální/poctivé hráče.

    Zrovna tato akce je dle mého fajn i pro ty méně majetné.
    Nikdo neříká, že to máš pálit X4, když Ti NPC bude trvat, ostatní Ti nakonec stejně pomůžou, aby si nezdržoval další vlnu.
     
  13. presne tak •√=PΛCΛN=ΣIC™, jednak vypisuje dookola na kazdom evente to iste, ale keby nieco trosku urobil s tym uctom za 7 rokov ci kolko to hra tak to nie (tie eventy budu sa len priblizovat k vybave ktoru uz mas mat a ked ju nemas bohuzial, ja si neviem predstavit strielat to full lf-3 napriklad, to mozes v invazii strielat daco maximalne), jasne, ze aj slaby hraci strielaju npc ja im pomozem ked treba len nech ide dalsia vlna , a co sa tyka x4 som v mensom minuse ked strielam x4, cize to je na pohodu,ta cest je velmi dobra aj bsko mi ide rapidne hore cize ja som spokojny, ale mohlo byt tych odmien aj viac trosku nech je to pestre :)
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    HYDROGENIUM_FIGHT že to zrovna počujem od Teba. Ultra full elitne vybavený zrovna nie si.
    Videl som Tvoju loďku na GE3.

    Spolu s hráčom •√=PΛCΛN=ΣIC™ píšete, že tam (Válečné hry) hrajú aj slabší hráči.
    A že sa im darí, nakoľko im silnejší pomôžu.

    A čo v situácii, ak sa na slabých vyrúti tlupa enemy? Kto im pomôže?
    - O niečom podobnom písal ZOHAN a to konkrétne tu: post príspevku #36
    Pritom aktuálne je v TOP 10. - Tiež sa na to sťažoval.

    Nech o tom napíšu aj Tí slabí, či sa to naozaj a takto deje.
    A či im vôbec v tomto smere, niekto zo silnejších predsa len pomáha.
    Práve toto, by ma na tom, zaujímalo najviac. Ak už sa hraje vo dvoch týmoch.

    P.S.: Hovorí sa tomu, otázka na telo.
    Je to až taká super odmena, pre ktorú, by sa oplatilo 3x rupnúť a čakať ďalšiu hodinu na poradovník?
    - Rozmýšľate vôbec, či niečo takéto, ešte raz napíšete? Ďakujem, ale neprosím.

    Bol som tam, keď sa to testovalo a videl, ako to tam chodí. Kvôli tomu, sa to neoplatí.
     
    Naposledy upraveno: 28/5/19
  15. jetecha

    jetecha User

    -baghira2- hodinu musíš čekat proto aby se tam dostaly i jiní hráči, přece bys nechtěl při své poctivosti mapu jen pro sebe?;)
    Píšeš že se to neoplatí. A to ani za cenu že se sestřel NPC započítavá do úkolů na NPC?:eek: Nevím jak je to u sestřelu hráčů.
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    jetecha přece by sem nechtěl při své poctivosti mapu jen pro sebe. To je také důvodem toho, proč tam nejdu.
    I negatívní názor, je jenom názorem.

    P.S.:
    Pokud se sestřel NPC započítavá do úkolů na NPC, asi to skusím pouze na amerických servrech. Jedině tam.
    - Tam je naštestí, úplně jiná mentalita hráčů, než na GE2-cz serveri. Nakolik poznám nedoprajnost vlastních.
     
  17. Karlosray

    Karlosray User

    ja to vubec nehraji další blbost ve hře spíš opravte chyby
     
  18. Já už nehraju 3 eventy cca. celkově mě hra přestala bavit.
    Důvodem je neřešení situace a vyřešení čistoty hry v nedohlednu.
    Proto to nemá cenu.
    Co jsem splnil mám, tohle chce čistou hru. Pak můžu hovořit o tom, že si rád zahraji.
    Ne toto co tu je. Díval jsem, že odešli další hráči ze hry.
    Pomalu je to hra duchů.
    Zvlást když top1 je kolotoč na 1-8 jak jistě vzpomínate. Že odměny z rukavice.
    Ne to si hrajte sami.

    Aspon ty bugy by mohli opravit když už nic. Přitom další nesmysly. Zase další payment.
    Tohle je fakt o ničem celé.
     
  19. -baghira2- kolikrát Ti nastala ta situace, kdy se na TEBE vrhla ta "tlupa enemy" ..?
    Hodí to tam náhodně pár hráčů po celé mapě a ty myslíš, že bojují spolu ..? Okamžitě se na ně sletí téměř všichni, protože za ně je okolo 500 bodů, jestli jsem to postřehl dobře a nemají šanci se tam dlouho zdržet ..
    Navíc když se tam objeví nepřátelé všichni je vidí na minimapě, ten kdo se tedy na boj necítí a bojí se že bude sestřelen, může prostě letět přesně na druhou stranu mapy a sestřelu se minimálně z 50% vyhnout ..

    Ono hodnotit něco dle hraní na Testovacím serveru, kde mají všichni full prometheus a srovnávat to s normálními servery je malinko mimo mísu .. .)
     
  20. leosacek

    leosacek User

    Je to tak, jak píše pecan. Já jsem full .. i když stále bez boosterů a se svým dmg 60-70k na vrtačce něco dám, ale pořád jsou silnější. I tak, když jsem v té akci, tak pokud se enemy portnou na naši mapu, tak se na ně slítnou všichni a zachvílu jsou dole, a pokud to hodí mě někam, tak jsou tam i slabší hráši, který stihnu aspoň jednoho dva dát, než umřu (protože jsou třeba načatí od NPC). Na tesťáku byli všichni stejně silní, tak se třeba po přesunu na jinou mapu zabíjelo hůř, protože tam je logicky víc obránců než nás, útočníků. Na normalu je to fajn akce. Kdyby byla větší odměna, třeba i U nebo RSB, tak by to bylo v pohodě .. :D