Diskusia: Warbond - nájezd na piráty

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - v tom pripade ich mozes robit znovu. AKo som uz pisal pocas jedneho eventu len raz, cize kazdy dalsi event piratov budu znovu a znovu dostupne. Ci sa budu menit, to nevieme, zatial ostavaju povodne, len odmeny sa navysili za umiestnenia.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2- dik za radu uz to cistim vsetko uvidime ci to bude fungovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ja som mal 3 ulohy 2 od lvl 12 a 1 od lvl 6
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já to samé. Ale žádní saimoni tam nebyli. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je to denní opakovatelný úkol pro menší levely :
    Zabij bosse Sibelona
    nebo
    Zabij 30 Saimonů
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Áno je.
    Jenže Ti menší levely spíš zabijou 30 saimonů, aniž by se museli trápit s 1x Boss Sibelonem. :D

    Tady je, ten samý úkol:
    warbond-najezd-na-piraty

    Level 6 +
    Šance na vykoupení (denně opakovatelná)
    Zabij bosse Sibelona nebo Zabij 30 Saimonů
    40 000 kreditů, 300x Uridium, 30 bodů cti, 20 000 BZ, 5x extra energie

    Akurát tady je, pod jiným názvem. Pořád ten stejný, podle přehladu i odměny úkolů.
    - Pro lepší vysvětlení.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. pecko

    pecko User

    preco niesu uber na piratskych mapach? nechapem preco ak je to pre tuto akciu tak zas ste hracov o nieco okradli.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Treba vedieť hľadať. Od toho je Mechanismus lokalizace nepřátel na 3 úrovni.
    A nastaviť si hľadanie podľa toho, čo hľadáš: Uber Interceptor, Uber Barakuda, Uber Saboteur alebo Uber Annihilator.

    + Radarový protokol X. Taktiež na 3 úrovni.
    Tím bude také zvýšena efektivita Tvého mechanismů lokalizace o 12 %.

    P.S.:
    Taktiež je možné, že sa čaká na Časovač materializace NPC.
    Uber Barracuda
    Časovač materializace NPC: 150 sekund.
    Uber Saboteur Časovač materializace NPC: 150 sekund.
    Uber Annihilator Časovač materializace NPC: 150 sekund.
    Uber Battleray Časovač materializace NPC: 300 sekund.

    Píše sa o tom, konkrétne tu: warbond-najezd-na-piraty
    Stane sa, ak je veľká kopa elitných hráčov na 5-2, že to okamžite vystrieľajú a
    potom je určitá hluchá chvíľa, pokým sa toto uber pirátske npc znovu nenačíta.

    No treba si na to, bohužiaľ počkať a byť pri tomto uber npc, omnoho skôr ako iný hráč.
    Ináč, nikto nikoho o nič neokradol. Na GE6 o 12:00h na 5-1 blízko portu stála Uber Barakuda
    pokým som strieľal interceptory. Takže to nie je pravda, že tam nie sú.
    Treba len vytrvať s nesmiernou dávkou trpezlivosti. Pretože, iné nám neostáva. ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/2/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. pecko

    pecko User

    ale nie na 5-3 mape kde ja mozem "strielat" npc uber niesu len interceptor a barakuda ale taky saboter annilihator nic. takze bp zas urobilo nieco zle a mna to normalne hneva, ako fakt proste nonsens. skus tie mapy a uvidis
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    pecko chápem. Na 5-3 uber battleray nie je. Skús to na uberke, mapa 4-5. Tam sa to uber pirátmi len tak hemží.
    Nakoľko na mape 4-5 už som videl preletieť aj uber aničku a uber saboteura. S plnou vážnosťou. Nerobím si srandu.
    Navyše, na 4-5 uber battleray je.

    Doba spawnutia tiež niečo trvá. Skús byť, trochu trpezlivejší.

    P.S.:
    Pokým by to, na tej 5-3 skutočne nešlo, skús to na 4-5.
    Keby ani to nepomáhalo, potom už fakt neviem, lepšie poradiť. Jedine tú trpezlivosť a vytrvať u toho.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. pecko

    pecko User

    no skusim ale....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - pozri si tabulku s Uber piratmi, kde sa nachadzaju, kolko HP, stitu maju a ine udaje tu: Tabulka
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher v tej Tabulke, je chyba.

    Táto veta: "*z Uber NPC vypadávajú Uber Interceptory"
    je úplne nezmyselná. Oprava, má padať nájazdnícky box, aurus, bifenon alebo cargo.

    A ešte v tejto vete, je menší omyl:
    "*všetky tieto Uber NPC sú pasívne.....to znamená, že začnú po Vás strieľať, až keď ich napadnete"
    - Nie je to celkom pravda, Uber Interceptor ako jediný z uber pirátskych npc napáda lode hráčov;
    a to aj napriek tomu, ak nie je priamo pod ich paľbou & napadnuteľný.
    Osobná skúsenosť.

    pecko, Punisher má pravdu. Uber saboteury a Uber aničky lietajú len na 5-2 a 4-5.
    Už som to u predošlého príspevku, opravil a zmenil. Teraz je to už, opravené správne.
    - Tá Tabuľka, je úplne presná. Uber battleray nájdeš, výlučne a len na mape 4-5.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    A tak to je celou dobu, co je zavedli. Nejedná se o akci. Akce jen změnila co z nich padá, ne kde se vyskytují a jak často. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Akce to je totálně na nic opět na všech serverech co jsem si zjišťoval vyhrávají akce mutliklany bohužel tyto akce jsou udělané pouze pro mě.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Myslím, že minulý týden jsem létal po 5-3 a za zadkem se mi stále táhl uber annihilátor. Takže uber Saboteuři/annihilatoři létali i na 5-3. To, že je tam již nyní nenajdeme museli změnit až na akci.

    + by mě zajímalo jak je to tedy s těmi misemi? Splnil jsem všechny možné i nemožné mise, ale úkoly za které je jako odměna tetrathrin/kyhalon/logdisky se mi ani tak neukázaly.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. vzhůrudoboje: co se týče těch úkolu včera jsem měl myslím 4 úkoly udělal a neměl jsem další jak bylo napsáno na foře. Dneska jsem udělal další úkoly co byli a zase jsem tam neměl další ono asi se musí udělat všechny úkoly postupně aby se otevřel ten hlavní konečný úkol je to akce na 14 dnů tak si myslím že denně bude jeden úkol.
     
    bhagira22, vzhůrudoboje a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Já neměla pouze dva pro vyšší lvl, včera jeden, dnes jeden + 1x pro nižší lvl. takže už vůbec ne 4x
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Klanové odměny jsou o ničem. A do TOP se dá dostat i solo. Navíc u většiny multiklanů byly dveře otevřené až do zaplnění.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.