Diskuze: Blacklight

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak na co to potom je? :) Jsem čekal, že když budu full, tak to bude alespoň částečně i na expení. Když beru za 100k, říkal jsem si, že s fullkou budu brát tak za těch 350k a snad by se to mohlo dát.
    Ale jak jsem sit o v noci vyzkoušel a jak to tady čtu, asi to pořád nebude mít na cubicony co?
    A ty věci co z toho jsou, tak když vidím ty ceny, tak jestli taky neni levnější ty věci jako RSB rovnou koupit, než se piplat s těma surovinama. ;)

    Upřímně mne to dost odradilo a asi zůstanu u full HP-LF4 a počkám, co zas vymyslí příště, třeba za rok. :) Nebýt těch stovek hodin s e sháněním kyhalonu, tak bych do toho šel, ale trochu škoda, když teď vymyslí něco nového. A stejně tak s olejem. Mastil jsem to nonstop, abych měl loďku za nějakých 10 dní a teď na tom prakticky lítá každý, nemluvě o tom, že mám asi 2k oleje navíc z různých odměn...
     
  2. Fotograf73

    Fotograf73 User

    No já jsem zakysl už na: Ctnost je lež, za 7 minut nasbírat 100 trasovačů, opravdu nechápu jak ti splnit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Si to prepočítajme :D, samozrejme cubikony sú fajn ale....
    Keby máme full prometheus a dostatok munície ABL tak by sa dalo niečo pekné zarobiť aj na invoke.
    Invoke dáva 2.000 uridia a 20.000 cti myslím, čo je celkom pekne. (+boostre, formacia a česť je v skutku slušná)
    Teraz si dajme do úvahy, že budeme mať s novou municiou a full prometheus priemerny dmg na invoke 1.000.000 (súdim podľa Auťakovho videa). Invoke má 35.000.000 HP / 1.000.000 dmg = 35 výstrelov.
    Na lodi máme 36 laserov takže každý výstrel stojí 36 kusov kunície ABL ~ 35*36 = 1.260 kusov munície.
    ___________________________________________________________________________________________________
    Záver :D: Zaokruhlene nahor nám to žožere 1.500 munície a dostaneme 2.000 uridia a 20.000 cti.
    ___________________________________________________________________________________________________
    Môj úsudok: Neviem ako vy, ale mne sa to zdá celkom slušne, dobre som zarobil na invoke a mal som aj boostre na česť + formácia a dávalo mi to cca 60.000 cti. V porovnaní s cubikonmy ťa na BL mape aspon nikto neotravuje lebo nadšenie niektorých hráčov už opadlo a vačšinou sú prázdne.
    ___________________________________________________________________________________________________
    A inak midfire behemoth je tiež celkom fajn, minieš pár ish-ov, možno emp ale za 50.000 uridia a česť to stojí.
    ___________________________________________________________________________________________________
    A aj npc s menom Capital I. je fajn, spawnuje sa náhodne na normálnych mapách, zničíš ho za 10 sekúnd ak ideš 100k ako hovoríš. A dáva 50.000 uridia a hodilo kne 212.500 cti.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  5. 123812

    123812 User

    Fotograf73 100 trasovačů ti padne ze 3-4 invoke (radši počítej 4). Jdi dělat invoke a nech si tam 4 boxíky, pak je jen seber. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Díky!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. pecko

    pecko User

    Zo všetkou úctou. Chcel som ísť na nové mapy, chcel som zobrať úlohu, prvá úloha upgrade lasery, čím to? Promeriom! A som doma to fakt človek si nežije hru to teraz aby som vystriedal ešte 4mega sepromu :). Takže kde súdruhovia urobili chybu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Juráás

    Juráás User

    pecko chybu udělali cca 1,5 roku zpět, kdy si kasali rukávy jak potrestají seprom bug usery, avšak skutek utek a do dnes jediného nepotrestali, takže se mezi námi stále nacházi kolegové, kteří mají miliardy střel a tohle je očividně od BP způsob jak se jich zbavit, smutné, že?
     
  9. Tá úloha sa dá preskočiť, samozrejme druhá vec je, že nebudeš mať prometheove lasery (zatiaľ). Sprav si úlohy čo sú predtým. Sú tam úlohy na hračov a odmeny sú 25.000 UCB-100 a 5.000 RSB-75. Všetko sa to dá pozrieť na stanici NYX, keď si otvoríš uzamknuté úlohy.

    Ďalej sa táto úloha rozoberá v nasledujúcej diskusii: Nový úkol : V mezích.

    Ja som tiež mal 2 milióny sepromu v laseroch a poviem ti pravdu za deň boli preč na nových mapách. Áno, bol to tryhard.
    V závislosti na tvojom štýle hry by si určite ten seprom do 2 týždňov minul, možno aj menej a potom horsa na úlohy :D

    Druhá vec je seprom v raketách, ktorý budeš musieť obetovať. Hold tak to spravili. :rolleyes:
    Ale zase, ten sa dá rýchlo nazbierať naspäť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. pecko

    pecko User

    ako vies ako hram :) toto ma zaujima
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ako je možné že niektorý hráči čo majú Prometheus laser strielajú každú 5 ranu taký hrubý fialový laser a ja mám tiež tých 10 Prom. laserov a mne namiesto tej fialovej hrubej strely strielajú červené lasery? Diky za radu napada ma iba či to nie je tak že musím ich mať full v lodi..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Áno, majú full.

    Pecko, prečo cituješ len určitú čas vety?
    Áno, ten tvoj citát vyznie ako keby som vedel aký máš štýl hry. - No neviem.

    Na druhej strane celá veta vyjadruje len môj odhad, aj keď to tak možno nevyznie na prvýkrát. Preto je tam aj to "v závislosti" , čiže záleží na tom štýle, respektívne koľko času tráviš pri hre. Ako som už písal, seprom sa dá minuť ľahko na nových mapách - vyžadujú si veľa munície a tým pádom aj sepromu.
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Díky za odpověď.
    A teď ještě jedna otázka k laserům co se týče dosahu. U starých laserů jsem nemohl dohledat dostřel, tedy mi nová hodnota 600 nic neřekne.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/laserove-dela.109153/#post-908844
    viz toto vlákno.

    Pokud je ale prometheus nástupce rozptylopvého lkaseru, je tedy ten dostřel opravdu o 25% menší? tedyže dřív LF4ky střílely 800?
     
  14. Mne sa zdá, že prometheus a LF-4 majú rovnaký dosah. A zase rozptylový má o 25% nižší, teda dosah - 450.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Díky, to jsem právě nikde neviděl tu konkrétní hodnotu. :) Teď už tam těch 25% vidím. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No někdy to zkouším několik dnů se k Invokům dostat, máme dost warů a mapa věčně obsazená rudochy:mad: Až dnes dík klanu ☩uяIK ☩єαm HUNGΔRY ELITE co mě vzal do skupky, maďarsky neumím ale mám dalšího Promethea :) super.
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Sentiero

    Sentiero User

    *Firefox1* pěkný, jen tak dál :) Já jsem teda trochu pozadu v těch úkolech. Pořád se nechci rozloučit s tím nasysleným sepromem. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *Firefox1* gratuluji... jaká zlatá madarská komunita tu si musím vynachválit....od českých hráčů nelze čekat že ti podají pomocnou ruku...tě zhodí za skály....

    zlatí to hráči.... to třeba náš generál z vedlejší firmy neumí :D:D:D

    Letí jeden generál...letí letí darkobit...
    no podívá mi jeden hráč...
    ten si o sobě myslí....
    no ale to je znamá firma..
    ten nepomohl nikdy ani nikomu ...
    A dál si to domyslíte

    Štástný let piloti !
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sentiero taky jsem asi týden váhal, ale nechtěl jsem prošvihnout tu dobu než většina hráčů udělá těch 10 úloh a tak jsem se s tím sepromem s těžkým srdcem rozloučil. Teď už zas pomalu seprák nabírám neb promerko neposílám, kreditů mám dost. Jediný problém jak jsem psal je dostat se k nim a mít slušnou skupku, něco jak na Cubách.
    •ŞĦΘCK▪ ano máš pravdu, je to skvělá parta :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Arya

    Arya User

    •ŞĦΘCK▪, OT smazáno. Prosím diskutuj k tématu. :) Pokud si chceš popovídat o něčem jiném založ téma. My si tě vezmeme do parády :D ;)