Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    24 hodín
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Foяmi

    Foяmi User

    *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤* Jestli čekáš na nějaký cyklus, tak ti přijde jako obvykle..Ale jestli čekáš na odměnu za sestřel moda, tak by jsi ji už měl mít.. mě se totiž přičetla ještě před skončením eventu
    • 14.09. 19:56 event 2014 + 30,000 U.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Foяmi odmeny sa pripisujú ručne , tak treba čakať.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Čaute dnes mi pri tomto evente v tej trme vrme a zápale hry pukol zeus. Nedá sa to nejako napraviť? Je mi jasné že je to moja chyba že som zabudol na cpu opravy, ale musel som skúsiť aspon napísať aj keď je to zrejme len zúfalý pokus o záchranu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    NEW-META-LEE - ako si sam napisal,zabudol si na CPU opravy alebo si ho rucne opravit a preto nemozes pozadovat ziadnu nahradu.Do buducna odporucam kontrolovat stav stihaciek alebo mat v lodi CPU na opravu stihaciek.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Belgam

    Belgam Guest


    Zajimave ze tvuj zapal byl na paladku a urcite jsi zrovna nebojoval s admin lodi.
     
    -baghira2- a Zafod tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj všem, v sobotu a v neděli jsem neměl čas, takže alespoň dodatečně bych chtěl poděkovat za parádní páteční akci na CZ1. Myslím, že i slabší hráči měli šanci, neb u nás v klanu se podařilo sestřelit policejní loď i začínajícím hráčům. Opravdu to stálo za to a hlavně slabší hráči měli i obrovskou radost ze 30.000,- U, které jim leckdy dopomohly k vysněné výbavě. Takže ještě jednou díky.

    P.S. Co hodina smrti na 4-4? Nevím, zda by se dokázalo dát dohromady dost hráčů, ale dle mě by to stálo za vyzkoušení. ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Belgam

    Belgam Guest

    TRIXT bohuzel tato akce nebude i kdyz je to dobry napad, ale bohuzel neprojde nam to schvalenim u BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT - kazdy den to bolo na inom severy :) Zacalo to na CZ1 a skoncilo to potom na CZ3 ;)

    Tiez by som sa vyjadril k tomuto eventu a myslim si,ze sme sa pocas neho vsetci dobre zabavili,aj hraci,aj modi a admini.A o to predsa v hre ide,aby sme sa dobre zabavili a event splnil svoj ucel,kedze bolo velmi vela bojov na mapach a celkom velky pocet hracov sa zucastnil hlavne na CZ1 a CZ2 :) A aby toho nebolo malo,tak kazdy,kto aspon raz sundal APS si pripisal na svoje konto 30 000 uridia a 10 000 x4,co si myslim,ze nie je malo.Takze z mojej strany jedno VELKE podakovanie vsetkym hracom,modom a adminom,co si skutocne nasli cas a zucastnili sa tohto super eventu.Sice nevieme,ci sa este niekedy zopakuje,ale aspon nam ostanu pekne spomienky a nezabudnutelne zazitky z velkych bojov hracov proti Admin police ship :cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Bohuzel jsem se z casovych duvodu mohl zucastnit pouze akce na cz2, takze nemohu hodnotit event celkove, nicmene velmi dekuji hracum se kterymi jsem mel cest zmerit sily, za jejich bojovnost, vytrvalost, prikladnou ukazku spoluprace a taktiky, potrebne ke zdolani APS, a hlavne za skvelou zabavu a atmosferu provazejici cely event. :) Jeste jednou, dekuji hracum za (doufam pro obe strany-nasi a hracu) velmi velmi velmi vydarenou akci. ;)
     
  12. S aps som strávil 1 hodinku ale potom ma to už omrzelo keďže som mal fps asi 10 keď vás naháňali, mal som problém vôbec nakliknúť. Tak som šiel na pala pretože som mal vydražené boostre aj rsb aby som to využil na all* ktorí mi znepríjemňivali paladko. Viz denník :) po paladku som šiel zase na aps asi 20 minút. Keď som sa portol na spaceball všimol som si že nemám zeus.
    ---------------------------------
    Je mi jasné že nemôžem žiadať o vrátenie, chcel som len o to poprosiť a nejako tajne som dúfal že to vijde.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    NEW-META-LEE - nepis prispevky pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT.
    Multipost spojeny.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    Dufat sice mozes,ale plati to pre kazdeho,pokial pride vlastnou vinou o svoje stihacky,tak nahrada nie je mozna.Uz to bolo na fore spominane neraz.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Toto bol môj prvý event o zostrel APS a nemôžem si sťažovať :D po 17 min čo začala akcia tak sa mi podarilo zostreliť Odina :p :D. Nech je takýchto eventov čo najviac :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Borat

    Borat User

    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/17
  16. 123812

    123812 User

    • Hyperplazmoid LF4
    • Olej: 50
    • 50 Krystal rozvratu
    • 10 Obsidiánske kľúče
    • 30 000 Uridium
    • 100 Šrot
    1. Tato odměna je jednorázová, nebo za každý sestřel?
    2. Bude těch APS lítat více, nebo jen 1 na serveru?
    3. Budete se pohybovat po všech mapách, nebo jen staré/nové/pvp? :)

    Díky za odpovědi!
     
    -baghira2-, bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  17. Borat

    Borat User

    Odmena je jednorazova takže ak sa ti podarí zostreliť APS aj 3x dostaneš odmenu len raz.
    Bude nás lietať viacej keďže každý z teamu dostane pre tento event lodičku a budeme sa snažiť byť skoro na každej mape ;)
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= User

    123812

    • APSek může každý sestřelit kolik chce, ale odměnu obdrží jen jednou.
    • Co nejvíc
    • Nikdy nevíš kde na ně narazíš, ani třeba u které narazíš. :)
     
    -baghira2-, 123812 a Minerva tohle ocenili.
  19. A mi na GE3 asi nemáme tuto možnosť ked je písané iba o CZ serveroch?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  20. Korben

    Korben User

    Bohužiaľ, na globáloch túto možnosť zatiaľ nemáme. Možno to časom príde aj tam.