Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. »vojta«

    »vojta« User

    kdybyste si otevřeli to FAQ a trošku pohledali, nemusíte se ptát ...
    *SATKO* protokol lvl 2 můžeš koupit od čtvrté úrovně peta, lvl 3 od osmé úrovně peta
    ☻††»P€ŤA«††☻
    Palivo
    :

    Palivo PET potřebuje aby mohl létat a používat věci, které má ve výbavě. Čím vyšší je level PETa a čím více výbavy je v něm vloženo, tím větší je jeho spotřeba paliva. Vzorec pro spotřebu za minutu je:

    1 + ( [Level PETa] * 2 ) + ( [Počet AI v PET] * 2 ) + ( [Počet mechanismů v PET] * 4)”
    lvl mechanismu spotřebu neovlivní
     
  2. Ok dík moc :)))
    A abych si to ujasnil s výrazem, skratkou AI semn se eště nesetkal ... můžeš mě poučit co znamená ? :)
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    Dakujem -vojta- máš pravdu peta som zakúpil len dnes a je len na 2 lvl a toto som nejako nevedel nikde nájsť díky za radu a prepáč
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahojte, mám ešte otázočku,ked si zakúpim radaroví protokol s výšším levelom môžem z peta vybrať ten nižší ?
     
  5. Korben

    Korben User

    Môžeš ho vybrať a môžeš ho tam aj nechať.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *SATKO* muzes ale nemusis, oba protokoly ti budou zvetsovat dosah, podle jejich levelu, jen pamatuj ze cim vice protokolu, tim vetsi je spotreba PET.

    1 + ( [Level PETa] * 2 ) + ( [Počet AI v PET] * 2 ) + ( [Počet mechanismů v PET] * 4)”
     
  7. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ďakujem.
     
  8. *RAJBEK*

    *RAJBEK* User

    Ahojte,mám otázku.Môj pet je na 14 lvl , radaroví protokol je 3 lvl,mechanizmus zbierania 3 lvl a len pri mne stojí a nezbiera.Čo mám urobiť ,aby zbieral po celej mape ?
     
  9. Korben

    Korben User

    *RAJBEK* Daj si tam ešte pár radarových protokolov a bude lietať aj ďalej.
     
  10. *RAJBEK*

    *RAJBEK* User

    Mám pri ňom aj r.protokol 1 lvl treba obsadiť všetky sloty takými protokolmi ?
     
  11. Korben

    Korben User

    Čím viac radarových protokolov, tým je väčšia vzdialenosť dosahu PETa. Ak tam nič nemáš, alebo len málo, tak sa motá okolo teba.
     
  12. *RAJBEK*

    *RAJBEK* User

    OK,vyskúšam,ďakujem
     
  13. ...Dajo...

    ...Dajo... User

    Robi sa to teraz aj Vam ze vam nejde kupit palivo do PET ?
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ...Dajo... - mne to ide v pohode kupit.Mas dostatok uridia?PET nema plne palivo uz nahodou?

    24.09. 16:58Kúpil si palivo do P.E.T. (1000)- 175 U.
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ...Dajo... palivo mi jde koupit normálně. Chtělo by to lepší popis problému, případně i server a ID. Máš rovněž dostatek Uridia na nákup, a místo na palivo v PETovi?
     
  16. ...Dajo...

    ...Dajo... User

    jaj uz viem ide to ... mne to neslo jednom prehliadaci a na inom mi to uz slo oka dakujem :D
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. *Rajbek* jen k tomu podotknu. Pokud je ve tvém okolí tzv. prázdno a PET je u tebe, tak prostě sbírat nebude. i kdyby jsi měl těch protokolů plnýho PETa. Ideální je při sběru létat s lodí a měnit pozici, pak je účinnost sběru PETem vyšší, aspoň mně se to tak jeví.
    Hezky to popsal kdysi Balsam ve svém návrhu, ťukni sem.
     
    pomstačernéhopantera a *SATKO* tohle ocenili.