Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Nie, to nemá s naklikávaním nič, to ide o to, že sa zvýši šanca čo napíše pri strieľaní do PET-a to "mimo". Neviem kto ti narozprával tie veci čo si myslíš, ale spravil si z teba maximálne srandu.
     
  2. Dobrý večer, nevím jestli už se na tohle někdo ptal, nebo ne. Mám dvě otázky ohledně sběru palladia.

    1.) Závisí rychlost sběru palladia nějak na levelu PETa ? Jestli když mám PETa na 8. lvl a mechanismus na 3. lvl, jestli sbírá stejně rychle jak jinačí PET s lvlem 15.

    2.) Závisí rychlost sběru palladia nějak na lodi ? Jestli sbírá stejně rychle s golim jak s vegou, nebo jestli vega sbírá rychleji / pomaleji než goli.

    3.) Jsou nějaké protokoly na palladium, třeba na rychlost sbírání nebo tak nějak ? Žádné jsem totiž nenašel.

    Předem děkuji za odpověď. Hezký večer :)
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Alta*Ms*Gs™ obě tři otázky :D

    1) Ne, nezávisí na levelu.

    2) PET se pohybuje 130% rychlosti lodě, takže samozřejmě čím rychlejší loď tím lepší. Nicméně v případě že se několik PETů předhání ve sbírání, tak díky malé vzdálenosti mezi kamínky nehraje rychlost roli.

    3) Ne. Co můžeš použít jsou například radarové protokoly na zvýšení dosahu PETa, ale na rychlost sbírání protokoly neexistují.
     
  4. Děkuji :) :D A nesměj se mi, mám PETa po 1. v životě :D
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Včera veřer jsme dělali bránu Hades a zaznamenali jsme zvláštní chování kamikadze PETa. Pokud dojde k aktivati kamikadze, PET vybuchne, ale většina poškození jde do štítů (asi dle prostupnosti štítů). Dříve se poškození při použití mechanismu lvl 3 dávalo v hodnotě 75000 přímo do HP. Je to záměr nebo chyba. Využití kamikadze se tímto dost komplikuje.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Je to nahlásené.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Korbene děkuji za informaci. Hádeska se stala bojovější a chvíli nám trvalo, než jsme pochopili, že ani první vlnu pomocí kamikadze nesundáme. Když jsme poodletěli před další kamikadzí, NPC si stihla vždy štíty opravit. ;)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. Altlantis

    Altlantis User

    Čauko piloti, všiml sem si že pet mechanizmus kamikadze již nepoškozuje proteigity jako dřív.Mám tenhle problém jenom já? Nebo BP zasa něco změnil a kamikaze bude poškozovat už jen cíl na který útočite?
     
  9. Altlantis přečti si předchozí 3 posty;) PET teď ubírá DMG do štítů ne do života...
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Altlantis Ty potrebuješ k písomnej odpovedi pripojiť aj zvukovú odpoveď ?:rolleyes:
     
  11. Altlantis

    Altlantis User

    Ty předchozí posty se mi nezobrazili.Až teď když sem znovu nalogoval na forko.Korben idealně i s obrázkama
     
  12. mohu potvrdit že pet 75 000 dmg dává pri kamikazi má to jednu chybičku de to opravdu na štíty ne na hp tkže je to :eek::eek::eek::(:(:( GE-2:oops:
     
  13. Korben

    Korben User

    Nieje potrebné to naďalej nahlasovať. Chyba je globálneho charakteru a hlási to viac krajín. :)
     
  14. Altlantis

    Altlantis User

    Korben tak aspoň to je všude...Koukám že to asi i tak zůstane dle toho co píšeš....
     
  15. Korben

    Korben User

    Nečítaj to čo nepíšem.o_O
     
  16. Altlantis

    Altlantis User

    Choroba z povolania :)
     
  17. 123812

    123812 User

    Zdá se mi to, nebo je i menší dosah ?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. No, pokud je to chyba a bude opravena, tak mi to vůbec nevadí - snad to nějakou dobu přežiju;) Jen doufám, že to není stálá úprava.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. oops.eu

    oops.eu User

    zdravím, proč je kamikadze méně účinná, vždycky se kristallini rozutekli a teď mají ještě půlku hp, je to nějaký blbý update, nebo jim zase vadilo že využíváme to co si koupíme až moc? :) díky za odpověď. ;)
     
  20. Co takhle se podívat na pár postů před tím, než něco napíšeš? Přečti si příspěvky od #665 nahoru...
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).