Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kenny

    Kenny User

    To ano, ale pokud mají dva hráči stejnou loď, pohony, kameny.
    Někdo to drbrst přece 1. musí...
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kenny - rozhoduje aj pripojenie,lebo mne tiez nazbiera PET viac,ked hram na silnom PC s kablovym pripojenim ako ked hram na NTB s wifi.Cize ked su dve rovnake lode,tak urcite aj toto rozhoduje.
     
  3. Takže rekapitulace, sbírá stejně, jen s vyšším levelem mi u pet DO povoluje utratit mnohem více za nákup dalších slotů za uridium :D
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Cruenta†Ultionem nejak tak, osobne som lvl-oval PET-a až na lvl 15 preto, aby som do neho vopchal viac laserov, mechanizmy mám odomknuté 2 a protokoly 4, pričom to je maximum čo do toho dám. Slúži na pomoc pri zbieraní či ničení NPC.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Kenny

    Kenny User

    Já mám pet lvl 10, a žádné protokoly :p
    Mechanismy mám všechny potřebné.
    Osobně si myslím, že lepší je, když sbírá pilot, a pet mu pomáhá...
    P.E.T.10 je pomocník.. Né zběrač. :D
     
  6. Děkuji za odpověď. Mě se tam potom malinko ztrácí ta efektivnost, laserů tam mám už dosti, ale když dám za další slot 20 000 U a za LF3 daších 10 tis., to se přece nemůže vyplatit. Jen těch radarů tam mám víc než vy, tam pak ten rozsah je procentuálně zaručen. Kenny, jasně že pomocník, a když je to přes půl mapy mi nevadí :D
     
  7. Kenny

    Kenny User

    To je důvod, proč nekupovat lf3 za Urko :D
    já mám přes 50 lf3, a ani jednu jsem si nekoupil :D (prvních 30 jsem dražil, pak padali z bedny)
    Místo toho kup bedny, když jsi full lf-4, + v petikovi máš 10 LF-4 s lvl 15, tak x6 jde poznat :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Kenny asi si to zle pochopil alebo hádžeš všetkých do 1 vrecka :) Ja zbieram s PET-om maximálne cargoboxy v bráne alebo občas bonusové boxy, avšak len počas akcie a aj to lietam s ním. Ak si myslel palladko to som naposledy zbieral pred 2 rokmi, resp. keď tie mapy vymysleli.

    Btw. PET-a mám hlavne na lokalizáciu, pretože nemám čas tie NPC hľadať :D


    Cruenta†Ultionem LF3 mám habadej, takže ja riešim len tie sloty a aj tie kupujem len s balíčkom -25% :)
     
  9. Kenny

    Kenny User

    Je to možné, že jsem to špatně pochopil :D Ale on napsal, že mu to připadá zbytečné, tolik utrácet za lf-3.
    + Kubino, předpokládám, že máš premko :D dalších 5%
     
  10. Kenny, nenapsal. Jen jsem napsal, když a že cena slotu je.. a cena LF3 je.. Ale kupovat sloty se slevou 25-30% mě nenapadlo, za to děkuji. Škoda, že se nadají vydražit, slot není věc, takže v dražbě stoprocentně nebude:D
     
    Naposledy upraveno: 23/1/14
  11. Kenny

    Kenny User

    Tak jsem to opravdu zle pochopil :D A rovnou 2x.
    Tak to se tedy omlouvám...)
     
  12. Spartakus

    Spartakus User

    Zdravím. Občas mám problém se zaměřením NPC. Petka zaměří NPC, letím k němu. Jsem skoro u něj a z nepochopitelného důvodu najednou petka zaměří NPC na druhé straně mapy, ačkoli je to původní naživu a v pohodě. Občas je NPC vedle mě a petka ukazuje NPCčko bůh ví kde. Není to až tak závažný problém, ale naštve to. Je to chyba ve hře, nebo problém připojení? (jde mi o to jestli se to děje i někomu jinému, protože s připojením nic neudělám).
     
  13. Spartakus
    Ahoj
    Tohle se mi poslední cca měsíc stává taky - letím jak blázen k označenému npc a najednou začne blikat jiné úplně někde jinde.
    Už jsem si na to zvykl,takže vždy nejdřív doletím na místo toho prvního...
    Možná je to nějaká nová AI našeho peta - pokud letíš směrem k označenému npc,pet nelení a označuje ti už další...:D
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  14. »vojta«

    »vojta« User

    Ahoj,
    chtěl bych se zeptat k obchodovacímu mechanismu. Když si pomocí obchodovacího mechanismu otevřu okno pro prodej surovin, nějaké prodám a ještě před zavřením nastavím jiný mechanismus, tak se tento mechanismus vykonává i během cooldownu po zavření prodávacího okna, ovšem PET není vidět, ani na minimapě a nejde nakliknout. Je to bug a neměl bych to dělat, nebo je to naschvál? Nerad bych se dočkal banu za takovouhle drobnost. :)

    Pro lepší pochopení uvedu příklad:
    Přes obchodovací mechanismus prodám suroviny, poté nastavím na PETce sběrače(boxíků) a okno s prodejem kamenů zavřu. Po zavření PET zmizí, ale kolem mě se sbírají boxíky a přičítají se mi suroviny a věci z bb. To se děje až do skončení cooldownu obchodovacího mechanismu, kdy se PET znovu objeví a nastaví se mu pasivní modus.

    Omlouvám se jestli to patří jinam, třeba do technickejch dotazů, ale nebyl jsem si jistej.
     
  15. Kenny

    Kenny User

    Bejt tebou, bych to nedělal.
    Píše se, že během tohoto mechanismu pet odletí, tak jak může zbírat ? :D
     
  16. Apokalipse

    Apokalipse User

    no praveze bug je skor v tom ze pet zbiera boxy zatial co predava suroviny, pocas predaja by pet nemal byt vobec aktivny pre dalsie mechanizmy pokym vsetko nepreda, ptm ho treba znovu nastavit na danu cinnost
     
  17. Zafod

    Zafod User

    Možná mám špatnou teorii, ale je to někde napsáno? Ono pokud použiješ např. kami., tak při coldownu jsou ostatní schopnosti také využitelné.

    Neřešil bych neřešitelné ;)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. Mám dotaz na protokol AI-S1

    [​IMG]
    Skladový protokol (Level: 1/2/3)
    Efekt: zvýší odměny z boxů o 1%/2%/3%
    Životnost: neomezeno

    Instalací skladového protokolu se zvýši obsah tebou nasbíraných bonusových boxů a cargo-boxů o 1%/2%/3%.
    --------------------------------------------------------------------------------
    A nyní k dotazu.
    Kolik procent mi to přidá na zvýšení obsahu, pokud použiji 12 protokolů na levelu 3?
    (3*12)% = 36% nebo (3^12)% = cca. 42,5%?
    A dále jestli se na sběr PETem vztahuje i Hvězdná ekonomie z profilu pilota.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. Kenny

    Kenny User

    Zafode, teoreticky, pet letí prodat zdroje, tak nemůže vestejný čas sbírat boxy, ne ? :D
     
  20. Kenny teoreticky je třeba sbírá po cestě :D Nebo teoreticky pošle modul se surovinami a sám sbírá. Jak psal Zaf, neřešil bych neřešitelné, a jak píšu já, neřešme kraviny :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).