Diskuze: Hangár

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Zde lze diskutovat na tema Hangár
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/8/17
  2. Paulless

    Paulless User

    Měl bych dotaz, když si koupím novou loď a mám ji v Hangáru č.2 můžu jí vybavit stejnými věcmi jako loď v hangáru č.1 ? nebo jsou tyto věci zaráz nepoužitelné a dají se dát pouze do jedné z těchto lodí ?

    Předem děkuji za odpověď.
     
  3. Musis ty veci prendávat. Když máš jenom jednu sadu.
     
  4. Korben

    Korben User

    Paulless Nieje nič ľahšie ako kliknúť na odkaz FAQ v prvom príspevku a všetko si prečítať.
     
    Paulless tohle ocenil(a).
  5. Paulless

    Paulless User

    Kdybych ve FAQ našel jasnou odpověď na moji otázku, tak se zde neptám. Bohužel jsem tam ale odpověď nenašel. Nikde tam není psáno že sadu vybavení, kterou mám pro jinou loď a mám ji danou v té lodi, nemůžu použít i na tu další :) tak sorry.
     
  6. Korben

    Korben User

    Paulless Tak hádam je jasné že ak máš jeden laser v jednej lodi , tak ho nemôžeš mať aj v druhej. ;)
     
  7. Paulless

    Paulless User

    Ani ne, jsou hry (nebudu je jmenovat) ve kterých to jde, a já myslel jestli to není jak s konfiguracemi. :)
     
  8. Logan

    Logan User

    Paulless tak neviem co za hry to hrajes ale ok :) Inac neviem co to ma spolocne s konfiguraciami? Tie si v jednotlivych lodiach tiez zvolis inac a mčdzi konfiguraciou a laserom je hadam nejaky rozdiel :-D
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Paulless - na tomto fore sa budeme bavit len o Darkorbite.Co je v inych hrach nas nezaujima. Pokial vlozis laser,ci iny predmet do jednej lodi,aj ked len do jednej konfi,uz ten isty predmet logicky nemozes pouzit do inej lodi.A nie nefunguje to ako s konfiguraciami.
     
  10. Mosadix

    Mosadix User

    Ahoj v mojom druhom hangari je bug alebo co ? idem tam preniest robota alebo bar co cco sa dava do tich policok a vyskakuje mi ze chiba ... lenze to chiba neni tak neviem v prvom hangari mi to nerobi len v druhom
     
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Odhlaš se a znova přihlaš a určitě ti to půjde.Dále musíš být na základně nebo být odhlášen,jinak ti to nepůjde instalovat.
     
  12. Mosadix

    Mosadix User

    nefunguje mi to
    ----------------------------------------
    vyskakuje mi ze ho nemozem pouzit pre tento slot ale to je blbost ved to tam patri a nefunguje to len v 2hangari co to je
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/12/13
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mosadix - nepis tu posty pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT!
    Multipost spojeny.
    Skus dat zmazat konfiguracie a vyskusaj,ci ti to uz ide.
     
  14. Mosadix

    Mosadix User

    diki moc uz to ide pekne sviatky
     
  15. Vlastne toto je iba na výmenu lodí, čiže mi ostanú stíhačky a pet v každej jednej hale, že?
     
  16. Logan

    Logan User

    Ano stihacky a PET ti ostane
     
  17. Zeus

    Zeus Guest

    Ještě to trochu upřesním,konfigurace si můžeš vymazat i na letounech a PETovi,nejdůležitější je,co máš nastavené,jestli Vesmírná lod,Letouny nebo PET.Co máš aktivní,to se ti vymaže a pouze v jedné konfiguraci,a zase záleží,jakou máš aktivní.
     
  18. a stihackz nebudem musiet kupovat pre druhu halu zvlast vsak ne?
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .marshunter. - nie,stihacky mas pre vsetky haly spolocne,len vybavu do nich ked das,tak to plati len pre danu halu.
     
  20. ale ked vybavu vhodim do inventara tak sa bude dat dat aj do druhej vsak?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.