Diskuze: Scoremageddon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

  2. danusko4

    danusko4 User

    ahoj, chcem sa opýtať čii už boli vyplatené odmeny za scoremagedon 23.12 a 30.12.
    za dopovede ďakujem
     
  3. Ahojte přátelé,kamarádi .... chtěl bych se zeptat kdy bude odměna ze scoremageddon. 6.1 2014? nikde jsem se nedočetl (asi neumím hledat) kde je nějaké info o té akci ... děkuji ... Kristalinek
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Bude az ji BP bude pripisovat, prozatim jeste ne.
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Kristalinek Odměna byla připsána dnes v 16:55,alespon teda mně.Podívej se do bilance.
     
  6. Apokalipse

    Apokalipse User

    do kedy ma byt dnesne scoremegadon? nevie niekto nahodou?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Apokalipse - od 19:00 do 22:00..poprosim ta,aby si sa spytal na chate taketo otazky,pretoze aj tam ti hned vedia napisat ako dlho bude.Kedze tato otazka je po par hodinach neaktualna.
     
  8. Zdravim nevíte jestli už se připisovala odměna za poslední Skorearmagedon ? Já ještě nedostal nic .
    GE2
    [​IMG]41030960
    Diky za info .
     
  9. Zdravím, chcem sa opýtať či sa už pripisovala odmena za posledný scoremagedon, preto že odmena mi nebola pripísaná. Ďakujem
    Id: 86874537
    Server: CZ3

    PS : Zeus.. nauč sa slušne správať, nezaujíma ma či si veštec! Že moderátor.. a takéto odpovede. Hanba!
    "A to mám zjistit jako jak?jsem snad věštec?Kde máš ID a server??Nejdříve přemýšlej a pak piš. " Takto sa Moderátor nespráva.
     
    .darkor333. tohle ocenil(a).
  10. Halo ,ťuky ťuk řekne mi někdo prosím jak to je ,jestli už odměna byla za Skorearmagedon z 18.1.2014 vyplacena ? Bo já nic nedostal . Děkuji .
     
    °Rєpℓιcaтoя° tohle ocenil(a).
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Ne odmena jeste nebyla pripsana.
     
  12. díky za informaci
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane.
    Tu sa diskutuje na temu Scoremageddon
     
  14. zdravím ,jsem tu znovu dnes bude další Scorearmagedon a ještě nebyla připsaná odměna za ten minulý .Děje se něco bo to se ještě nestalo ?
     
  15. Zafod

    Zafod User

    Připsání odměny vždy trvá, vydrž, pokud jsi se umístil o odměnu jistě nepřijdeš.
     
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Z 18.1. byla jiz odmena pripsana behem dnesniho dne.
     
  17. jj už je vše v pořádku ,ale myslim ,že takhle dlouho to ještě netrvalo (y)
     
  18. EnZet

    EnZet User

    Jen dodam ze o ni lze prijit pokud dostanes ban na ucet (treba na tyden) a v tu dobu co se odmena pripisuje a ty mas ban, tak se ti nepripise a podpora ti to neuzna, tak jako se to stalo me :/
     
  19. Zafod

    Zafod User

    EnZet to považuji za naprosto logické.
     
  20. EnZet

    EnZet User

    No moc logicke mi to neprijde teda. Proc kdyz dostanes ban 24. a umistis se v scoremagedonu 23. proc tak prijdes o odmenu? To mi teda logicke moc nepripada..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.